Kale ve Sandık Haritası Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve •Hasta☾☆Adam☠1914• tarafından 17 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1 haftadır bu sandık haritasına giremiyorum +benim kalede roket kalesi 8/8 roket ustasıda olamasına rağmen vipliğimde baya uzun süreli olmasına rağme roket atışım hep 1tane (Amerika 3)

2. Selam,

Giremiyorum derken , nasıl bir sorun oluşuyor? Biz giriyoruz çünkü. Ayrıca roket atışı için roket ustanızı kontrol ediniz.

Saygılaırmla.

3. normalde %100 olduğu zaman haritaya girmek istiyorum fakat süre işlediği halde normal haritada yani sandık haritasına ışınlamıyor.roket ustasıda 553 gün görünüyor fakat kale 8/8 sadece tekroket atıyor saygılarımla.

4. Kharon

Kharon User

Roket ustasını aktif etmen lazım dostum. Silah ustası gibi roket ustasıda aktif edilip durdurulabiliyor. Aktif etmek için tamir tuşunun yanında bulunan envanter bölümünden yapabilirsin.

5. anladım bakbunu bilmiyordum :)peki sandık haritası bide sizlerde etkinlikten kalan yani sonsuzluk haritasına girmek için mücevherler falan duruyor sizdede aynımı şöyle düşündüm gemi bugdamı anlamadım gitti tşkl ayrıca.

6. Kharon

Kharon User

Bazı etkinlik nesneleri etkinlik bittikten sonra silinmiyor duruyor. Eski grup biletlerinin gemilerde durması gibi. Yani bug değil.

7. Selam,

Cevabınız için teşekkür ederim @Kharon

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.