Kaleler Hakkında !

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ☾☆AyYıldız23 tarafından 24 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İyi günler arkadaşlar. Gemim drakir hrele patlayan ile 55k atan bir gemi .Öyle gözüküyor ki etkinlik bitiminde elimde 5m kadar inci kalacak.
    Bunu kale gününe saklamayı planlıyorum ancak hangi yönde ilerlemem gerektiğini bilmiyorum. Rampa 6. seviye olduğundan 630k inci oraya gidecek. 350k da barutluğa gidecek ve geriye düz hesap 4m inci kalacak.
    Sizce Bunlardan sonra hangi kaleleri seviye sona çıkartmalıyım ? Mürettebat güvertesinde slot dahi açık değil orada işime yarayacak bir kale var mı ?? Önerileriniz bekliyorum :)

( Gemimde 345 adet top bulunduğundan vuruşumu arttırmak için + top yerine top hasarı seçeneğine yüklenmeye çalışıyorum , Mantıklı mı ?

+Usturlap 4/8 +Zırhlı Gövde,Salma Omurga,Rampa : 6/8 +Tersane M. 6/8
    +Barutluk 7/8 +Bodoslama 6/8 +Dev Yangın 3/8
    +Marangoz Ustalığı 4/8 +Top Deposu 5/8

+ Vudu serabı,Güçlendirilmiş Tılsım,Gölge Efsunu : 2/8

2. 55k Vurup kaç inci kar ediyorsun hocam sadece bir tanesinden acaba hiç hesapladın mı?

3. 1 vuruşluk kar ediyorum en az . Yani ortalama olarak 9 atışta bitiyor. Kar edebilmem için 10 atıştan aşşağı yapmam gerekiyor.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.