Kaplumbağa Mahşeri 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. üst haritalarda kanlı cene ile kopartan yağmacısı mumla arıyoruz yok 1 2 tane anca keebildim

2. gülleyi sınırlı yaptınız bari sandıkları çoğaltın yav aldığımız gülleler bitti bile kalan 16 gün ne yapacaz

3. Cassiopeia’nın Kudreti Kopartan Kaplumbağa ve Kanlı Çene gemilerinin doğuş oranları azalır kanlı cene zaten 2*3 tane cıkıyor kudreti alınca hiç cıkmaz herhalde

4. taress

taress User

yeni etkinlikle karaborsaya yeni satışlar gelecekti ama bende görünmüyorlar sadece "Olimpos Viking Yelkenlisi" satışta görünüyor, yeni satışları nasıl görebilirim acaba yardımcı olurmusunuz

gemi seviyesi lvl 15 ondan dolayımı göremiyorum

5. selam antik nişanı nerden alcam ?

6. burak601

burak601 User

Sayın yetkililer biz antik nişan haritasına girdik lakin sistemde hata var forumda yazan her şeyi noktasına kadar yaptık. Ana sistemin 8m canı kaldı tam bitirdik derken 2. bi girdap çıktı ve hepimizi tekledi forumda yazan ilk girdabı geçtik zaten bu 2. girdap ne alaka ? çok saçma değil mi 4. deneyişimiz ama yine de boş geçilmiyor.........

7. Selam,

Şuanda karaborsada sınırlı sayıda satışta.

Saygılarımla.

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Markette bufflar, tasarımlar vb. nesneler bulunmakta zaten. Etkinlik satışları seviyeniz ile alakalı olamaz.

Saygılar.

9. QASSİMODO

QASSİMODO User

arkadaşın dediği gibi,karaborsa bomboş.sadece süresi geçmiş,üstü siyah (alınamayan) işaretli bu gemi var Olimpos viking yelkenlisi

10. Star

Selam,

Bana ekran görüntüsü atar mısınız rica etsem?

Saygılar.

11. QASSİMODO

QASSİMODO User

tabi buyrun

12. click4

click4 User

Çözülen işlem ne anlayamadım güllelerimiz bitti 16 gün boyunca ne sıkıcaz bu etkinlikle bunun hızlı bi şekildem çözülmesi gerekiyor bence

13. Her Etkinlikte böyle mi olmak zorunda özgürlük çıkar gülle alamaız başka etkinlik çıkar gülle alamayız bu etkinlikte de gülle alamıyoruz zaten inci kasabileceğimiz bi sistemde yok oyuna para yatırmadan oynayan oyuncularıda düşünün lütfen.

PirateKing1 bunu beğendi.
  14. Star

Selam,

Etkinlik nesneleri oyun ekranındaki markette bulunmakta.

Saygılar.

15. Star

Selam,

Konu ile alakalı yapacak bir şeyimiz yok :( Merkez ekip böyle uygun görmüş, böyle koymuş. Fikir ya da düşüncenizi biraz daha açık bir halde söylerseniz, raporlarıma ekleyebilirim.

Saygılar.

16. Sınırlar kaldırılısın güllelerden biz oyundan zevk alma istiyoruz kardeşim oyundan soğutuyorlar böylece

17. Etkinlik 17 gün markete koyuyorsunuz azıcık gülle e nasıl vuracağız biz bu sistemleri sizcede çok saçma değil mi ??

18. çAğRı

çAğRı User

güle alım sınırının kalkmasını istiyoruz. kaplumba adasının bufu aktif olunca kanlı çene ve kopartan kaplumbağanın daha az atması değil daha çok ödül vermesi şeklinde güncelleme yapılmalı. ruh biriktirmek zorlaşmamalı

19. kaplumbaga kitabı haritasına nasıl girerim forum sss okudum ancak anlayamadım oyuncular yad aadmınler yanıtlarsa sevırım

20. Star

Selam,

Kaplumbağa Kitabı satın alıp girebilirsiniz. Fakat sunucunuzun Cassiopeia gücünü aktif etmiş olması gerek.

Saygılar.