Kaplumbağa Mahşeri 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Buff varken kanlı çeneler azalıcak ama şuan buff yok kanlı çenede yok gibi bulamıyoruz

2. Kaiツ

Kaiツ User

Sayın mod arkadaşlar!!

500k gülle alabildik oda bitti. Kalan 16 gün ne yapmamız gerekiyor anlatırmısınız? Az bi çabalayın bu kadar insan buraya yazıyor sizde elinizden ne geliyorsa yapın bilriyomusunuz rapormu ekliyosunuz ama yapın bişeyler. 16 gün ya azda değil bitirin bari etkinliği başka etkinlik gelsin böyle saçmalık mı olur?

3. Kaiツ

Kaiツ User

20 tane yorum varsa 19 tanesi olumsuz insanlar hep şikayetçi ama birşey değişir mi? Malesef.. Yıl 2020 olacak hala 2008 mantalitesi ile oyun yönetmeye çalışıyorsunuz azıcık oyuncu isteklerini önemseyin..

TiryakiHasan bunu beğendi.
  4. karthagos

karthagos User

Arkadaşlar görevleri yapan var mı? Görevleri yapmaya değer mi sonunda ne veriyor?

5. grup haritasina giremeyen bir tek ben miyim?

6. ~HSB~

~HSB~ User

Çene Kıran Tasarımı Neden Düne Göre 3 Katı Ruh İstiyor?

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. merhaba sayın forum yetkilileri sizlere şunu sormak istiyorum kabuk kırıcı gülle fiyatları 400 inciydi son etkinlikte ne değiştide 570 inci oldu acaba sanal oyun içinde olan bir nesnede yoksa dolardanmı etkilendide fiyatını bu kadar yükselttiniz acaba hadi üst seviye gemiler neysede oyunda gelişmek için çırpınan bir gemi 570 inciye gülle alıp sıktığını ya karşılara ya karşılamaz lütfen emek veren oyunculara biraz saygı...

8. göktürk

göktürk User

Selam kolay gelsin.
    Bu etkinlikte bilindiği üzere kabuk kırıcı güllesi sınırlı olarak alınabiliyor.Neden her seferin de oyunculara sıkıntı olsun diye bir şeyler yapılmakta?Anlamış değilim.Lütfen kabuk kırıcı güllesin de ki sınır olayı kaldırılsın ki etkinlikte rahatça sorun olmadan oynayalım.

9. Grup haritasını yapabilen var mı aşırı zor ve 2.girdapta batıyoruz çözen yardımcı olabilir mi ?

10. kaplumbağa adaları hangi haritalarda var ?

11. yuvalar ve sandıklar artık ruh vermiyor ne zaman çözülür?

12. yarına tekrar düzelecek.

devran_34_60 bunu beğendi.
  13. öğrendim hocam :) değişik bir etkiilnik

14. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

5-1, 17-1, 23-2, 31-2 ve 29-1 diye biliyorum. Fazlasını bilen yazsın :)

Saygılar.

Son düzenlenen: 20 May 2019
    -GAVURDAĞLI- bunu beğendi.
  15. çene kıran tasarımı almak için istediği ruh miktarı neden iki katına çıkarıldı herhangi bir sorun mu var yoksa olması gereken miktar o mu? şimdi 4k lanete alırız 2k ya düşer ruhlar yanmasın

16. 16/1 değil 17/1 :)

17. Star

Selam,

Doğrudur. Teşekkür ederim :)

Saygılar.

18. Star

Selam,

Konuyu bildiriyorum.

Saygılar.

19. Etkinlik benim gibi düşük seviyelerde ve hasarı düşükler için ideal bir etkinlik yeteneklerden dolayı çok karlı olduğunu düşünüyorum lanetli ruhları biz düşük gemiler için kasmamızın tek yolu oyukla sıktığımız kopartan kaplumbağanın yerinde durması iletirseniz çok sevinirim inşallah böyle bir yenilik gelir de tasarımı erkenden alabiliriz.
    İyi görevler.
    Saygılar.

20. seafight bu etkinlikte neden gülle sınırlaması yapmıştır benim kişisel fikrim şudur elinde ada sayısını ve oyundaki güç dengesinin bozulmasını istemediği için oyunda böyle yol izliyor olabilir savaş etkinliği güllesi ve kalp kırıcı gülleyi sınırsız veren seafight kalelere hasarı fazla veren gülleyi kısıtlıyorsa bu sebebten dolayıdır forumda o kadar mod var yazılan yazıyı okuyor ama nedense etkinlik konusunda sessiz kalıyor ne diyelim üst mercilerden bu yonde bir talimat geldiyse onlarında yapacağı birşey yoktur saygılar