Kaplumbağa Mahşeri 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gülleleri ruhlarla almakta nedir ya şunu inciyle yapsanız rahat oynasak ruhlarla zar zor gülle karşılanıyo eee diğer ruhla alınacak itemleri nasıl alalım
    bu kadar oyuncusuna eziyet eden bi oyun daha varmıdır bilmiyorum

2. Bunu buraya yazayım da gelecek yıl oyunu halen oynuyorsam ve bu etkinlik gelecek yıl da gelirse acaba o etkinlik nasıldı diye düşünürken bana yol göstersin:
    1- Etkinlik çok kârlı değil ama zarar ettiren bir etkinlikte değildi,
    2- Grup haritasını hiç yapamadık, bilahare yapan oldu ama ben yapamadım,
    3- Kaplumbağa haritası ruh kasmak için iyi bir alternatif, şans varsa amiral npcler çıkarsa tek kesme imkanı da olabilir,
    4- Ruh kasmak lanetli ruh için zor sayılabilir, ışık yayan ruhu kasmak ise nispeten daha kolay,
    5- Ruh ile gülle almak işi orta-güçlü aralıktaki gemiler için iyi bir seçenek, atılan gülle kendini %100-130 oranında kâr bırakarak karşılıyor
    6- Kristal kasmak için iyi bir etkinlik, yeteneği az olanlar açısından hem sandıklardan kristal çıkıyor olması ve hemde npc son atışlarından kristal gelmesi nedeniyle iyi miktarda kristal kasılabildi,
    7- Bir kısım bufflar biraz daha uzun süreli olabilirdi, yine de buff olması, kendine özel karaborsası olması güzel,
    8- Günlük sıralamalarda Alev topu +kristal vermesi güzel olmuş,
    9- Karaborsada sunulan tasarımlar üzerindeki taşlar alt-orta seviye gemileri için çok ideal,
    10- Neticeten hemen her türlü gemi için kasılabilir bir etkinlik oldu, oynayan gemisini güçlendirerek etkinliği sonlandıracak, oyuncu sayısı iyiydi, emeği geçenlere teşekkür ederim.

3. reşitbaba

reşitbaba User

SFTOMETURTLE
    5 x Kaplumbağa Kitabı hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi

4. LOCA nedir nasıl olunur yardımcı olurmusunuz?

5. Artık etkinlik sandıklarından ışık yayan ruh çıkmayacakmı önceden cıkıyordu son actıgım sandıkların hiçbirinden çıkmıyor sebebi varmı?

6. ozican2525

ozican2525 User

Cassiopeia’nın Kudreti açıldığı zaman sandıklar aynı zamanda ruh vermekte ancak bu buff olmadığı zamanlar sandıklar ruh vermemekte.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Cassiopeia'nın Kudreti buffu etkin olduğunda, tekrar vermeye başlayacaktır. Sunucunuzun belirtilen Kaplumbağa hasar aralığını yakalamış ya da geçmiş olması gerekiyor.

Saygılar.

8. sayın forum yetkilileri etkinliklerde genelde bekletilen ruhlar ve değişimi olacak nesneler neden bu kadar çabuk takas oldu acaba oyunda bir takım şeyleri yapacağınız her zaman bir standart uygalayın o zaman ben şimdi oyuna giriyorum seyir defterine baktığım zaman ruhların takas olduğunu görüyorum belki ben etkinlik bittikten sonra karaborsadan gemi yada buf alacağım oyunda her türlü dolabın döndüğü vakit yapmadığınız şeyleri şimdimi yapacağınız tutu helal olsun size başka söze gerek yok.........

TiryakiHasan bunu beğendi.

9. ben karaborsada item alacaktım hemen kapanıp hemen takas oldu

2019-06-03 12:31:47
    131880 x Kabuk Kırıcı cephane hesabına eklendi. Sebebi: Işık yayan ruhlar
    2019-06-03 12:31:04
    33960 x Kabuk Kırıcı cephane hesabına eklendi. Sebebi: Lanetli ruhlar
    2019-06-03 12:30:45
    175 x Taçlar hesabına eklendi. Sebebi: Kaplumbağa Kitabı

sis duvarı cilalı tüfenk tamirci alacaktım
    ruhlarımı geri verin 15 ışığa 10bin gülle alırdım zaten 660bin güle alabilirken sizin bana 131 bin gülle vermeniz terbiyesizliktir.

Son düzenlenen: 4 Haziran 2019
  10. etkinlik sssde yazıyordu bugün takas olacağı

11. karthagos

karthagos User

adamlar karaborsanın ayın 3 unde öğlen kapanacağını yazmışlar. açıp okumuyorsunuz sonra buraya gelip ruhlarım gitti diye agliyorsunuz. ben açtım okudum formu, karaborsa kapanmadan aldım ne alacaksam kafam rahat.

12. Her etkinlik sss de ya eksik bilgi yada ceviri hatası var. bu da onlardan biri olmalı ki herkez böyle düşündü ayrıca genel tartışma bölümünde defalarca buraya yazıldı karaborsa kapanma tarihini güncelleyin diye bir tane mod yada admin geri dönüş yapmadı etkinliğin bitmesi ve karaborsa kapanması arasında zaman yok herkez sizin gibi cocuk değil yetişkin ve iş güc sahibi yada oyun süreleri kısıtlı çalışıyoruz anında oyuna giremiyoruz karaborsa kapanmadan önce her bir ruh kaç gülle ile takas edilicegi yazardı duruma göre alışveriş yapılırdı bu bir ilk bu biz oyunculara yapılan hakarettir sizi tınlamıyoruz demek oluyor Kısacası boş yapmayın ve susun

13. Ben sana hakaret içerikli bir şey yazmadım sadece bilgi verdim uslubun hiç hoş değil. Ayrıca 22 mayıs tarihli yama duyurusunda da 3 haziran takası için hazırlık yapılacağı belirtilmiş. Bu tür hatalar hep yapılıyor evet ama bu sefer bence takas zamanında belirsizlik yoktu.

14. seni kısa zamanda mod olarak göreceğiz desene yazdığın hiçbir yazı oyuncular için olumlu değil sadece yalakalık peşinde koşuyorsan bunuda başarıyorsun bu yolda devam et sen.....

15. bende hakaret etmedim boş konuşmayın konuştuklarınız anlamlı olsun.....

• Kaplumbağa Mahşeri Etkinliği Hata Düzeltmesi : Bazı etkinlik sistem gemilerinin, geri çekilme ödüllerinin çalışmadığını farkettik. Geri çekilme yerine, şansa bağlı olarak kazanmak mümkündü. (Çözüldü)
    • Kaplumbağa Mahşeri Etkinliği Grup Haritası Hata Düzeltmesi : Etkinlik grup haritasının ikinci bölümünde, oyuncular görünmeyen kaplumbağalar tarafından hasar almaktaydı. (Çözüldü)
    Son düzenlenen: 29 May 2019

sürekli hata yada eksik bilgi verilmesinden gına geldi etkinlik biter iken bu düzenlemeler yapıldı örnek

16. tamam kardeş boş konuşuyoruz biz

17. karthagos

karthagos User

Hahahahah kulağınıza küpe olsun bir dahakine okuyun forumu
    tamam mi abisi ;)