Kaplumbağa Mahşeri

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan Kaplumbağa Mahşeri Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

NightWish66 bunu beğendi.
  2. ozican2525

ozican2525 User

Gülleye sınır koyan yetkili kim ise gelip nedeniyle beraber açıklama yapabilir mi?Her etkinlik aynı şey neden yapılıyor anlamış değilim.Oyuncuları bu kadar hızla nasıl soğutabiliyorsunuz oyundan aklım ermiyor.

__*O*B*I*W*A*N*__ bunu beğendi.
  3. Feminazi

Feminazi User

Oyun o kadar donuyor ki oynanmıyor, etkinlik başladıktan sonra böyle oldu

4. Lina

Lina User

kod varmı?

5. ozican2525

ozican2525 User

Haber bültenine üye olursanız mailinize gelmektedir.Şuan için aktif kod yok.Haber bültenine üye olmak için buraya bakabilirsiniz.

6. OSANMAZ

OSANMAZ User

sandıklara legba katsanıza agwe nedir

7. Lina

Lina User

kaplumbağaların agresif saldırmalarını iptal edin.
    titan yıkıcılar gibi olacak yoksa.

8. E zaten gemilerde milyonlarca gülle var zaten birde ruhlar abes rakamlara gülle oluyor.Paraylada etkinlik güllesi satılıyor son olarak.

Son düzenlenen: 18 May 2018
  9. öyle diyorsun da bizlerde milyonlarca gülle yok bu sınır bizleri sıkıntıya sokmakta. bence terbiyesizlik ten başka birşey değil . ben gittikçe soğudum yeterli artık bu kadar can sıkıntısı. Zaten hayatımız stres , sakinliyelim kafamiz dagilsin ne mumkun bu oyunla olmayacak artık anlaşıldı

TiryakiHasan ve -ÑîKë___®- bunu beğendi.
  10. janberk

janberk User

Kardeş boş ver. Ben bıraktım oyunu, eğer gemiyi silmenin bir yolu varsa onuda yapıp tümden kurtulacağım.

11. sonra filo haritasına gir saldıra bas git :D

12. şu yuvalara biraz vudu topu koysanız 100 tane kestim 1 tane seviyesiz top bari 2 tane 5 seviye vudu verin.... vudu topları çoğalsın...

13. kod varsa paylasın. kod soruyoruz?

14. ozican2525

ozican2525 User

CASSIOPEIACHAOS Haber bültenine üye olursanız mailinize kod gelmektedir.Haber bülteni için buraya bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

15. Admin gibi konuşmayı , yazmayı kesin artık.Sayım modlar şuna da düzenleme getirin.Siz gibi yazmaya çalışıp , sanki siz yokmuş gibi herşey onlardan soruluyormuş gibi cevap yazıyorlar.

16. ozican2525

ozican2525 User

Böyle bir şey forum kurallarında yok.Sizin de rahatsız olmanızı gerektiren bir konu yok.Eğer şikayetin var ise gerekli yerlere ulaştırırsın olur biter.Ayrıca üslubuna dikkat et.Ayrıca sizin gibi millete çatmaktansa yardımcı olmaya çalışıyorum.

NePs ve Bucalı_35 bunu beğendi.
  17. воины

воины User

bu etkinlik npcleri sadece coseppia olan haritalardamı var bu bir hatamı yoksa böylemi @Bigpatron

18. çAğRı

çAğRı User

karaborsaya hızlı tamır bufu eklensın.

19. hadi gülle limitini anladık sandıkta limit yok ordan çıkartın diyorsunuz önümüz kesilmedi en azından da karaborsa yüzüne bakılır birşey yok, 30lukmu kaldı oyunda daha düzgün top koyun,ayrıca havai ve sikke karşılığında değişmeli cephane koymuşsunuz da sikkeyi alabilirken havai cephanesi niye yok karaborsada ? bari onuda koyun...

20. sandıklar berbat bence, awge tiriton yerine legba tiriton cömertliği konulmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.