Kaplumbağa Mahşeri

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 18 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ozican2525

ozican2525 User

Her gün 13 00 da başlayıp ertesi gün 13 00'da sona ermektedir.

.[FIRAT]. bunu beğendi.
  2. karaborsada terra cephanesi sınırlı anladık ama kabuk kırıcı neden sınırlı?
    bir yetkili bu soruyu cevaplayabilirmi?

3. Porstmouth

Porstmouth User

miçoyu kaldırıyorsunuz,etkinlik güllelerine sınır koyuyorsunuz,oynamak istiyorsanız para yatırın diyorsunuz yani.
    yatırmam kardeşim

4. oyun artık keyif değil sıkıntı vermeye başladı. ben yavaştan bırakıyorum. gemiler sizin olsun tepe tepe kullanın.

**denizlerinfatihi** bunu beğendi.
  5. 20 tane 5.seviye 30luk=Megaladon Ağzı
    bu gerçekten çok garip ikiside aynı fiyat
    Oyuna sürekli yeni şeyler ekliyerek büyük hata yapıyorlar yeni şeylerden kastım top,
    level falan güzel veya toptan haritaları değiştirmek mantıklı ama sürekli top eklemek çok sıkıntılı veya şu 1 2 10 20 lik topları kaldırsınlar
    Darkorbit de bu kadar malzeme var mı acaba

6. AKHILON

AKHILON User

tasarım verme ihtimali artırılmalı kesinlikle... bu oyunun proğramcıları kesinlikle artık oyuncuları cezbedici birşeyler yapmalı son 2 yıldır eriyor oyuncular ve gidiyor malesef herkes, yapımcıya sorun kısmı olup proğramcılar oyuncular diyalog halinde olmalı düşüncesindeyim..

çAğRı bunu beğendi.
  7. kaplumbağa haritasında kabuk ezici çıkarmak için ne kadar darbe vurmamız lazım

8. ozican2525

ozican2525 User

Lonca haritası”: “Cassiopeia Kaosu” nasıl çalışır?
    ”Cassiopeia Kaosu”, loncalara özel bir haritadır ve yalnızca Loncalar tarafından erişilebilir. Cassiopeia’nın Kudreti sunucuda etkinken, şu aksiyon eşyasını kullanarak erişilebilir: “Kaplumbağa Kitabı” . Lonca arkadaşlarınla birlikte Cassiopeia’yı haritada bulup hasar vererek “Büyük Av Hayvanı Avcısı” sıralamasına ve günlük “Cassiopeia’nın Kudreti” hedefine katkı sağlayabilirsiniz. Cassiopeia’ya verilen her 50.000.000 hasar, 20 Kanlı Çene, 20 Kaplumbağa Yağmacısı, 20 Kaplumbağa Yağmacısı yada 1 Kabuk Ezici’nin Cassiopeia Kaosu’nda ortaya çıkmasına neden olur. “Cassiopeia Kaosu”, haritada hiç oyuncu kalmadığında ya da “Cassiopeia’nın Kudreti” etkin olmadığında yok olur.

9. ЯΣO§Tλ

ЯΣO§Tλ User

Elisa Bradford bana görev vermiyor. Soru işaret var görevi kabul et simgesi soluk. Nasıl yapabilirim

10. ozican2525

ozican2525 User

Aktif göreviniz var ise iptal edip deneyiniz.

11. Feminazi

Feminazi User

Seafight tarihinde, 2008 yıllarındaki magellan etkinliğinden sonra, gelmiş geçmiş en güzel etkinlik budur. Elinize emeğinize sağlık.

12. hangi anlamda ?? inci mi kasıyorsunuz yoksa başka birşey mi ?

13. Feminazi

Feminazi User

İnci kasmak, pet almak, tasarım almak, vudu topu kasmak, yetenek açmak. Bu etkinlikte pek çok şey yaptım ve severek oynuyorum şu anda.

Oğuzhan[T•R] ve KILICREİS bunu beğendi.
  14. Fark etmeyenler için karaborsada sınırsız gülle var şuan

15. sandıklarıda bir düzeltseler daha iyi olacak.
    awgw triton nu normal sandıklardan alıyoruz zaten. etkinlikde; legba,triton cömertliğiydi tüm oyuncuların beklentisi.

16. herşeyi anlarım da inciyi nerden nasıl rahat kasıyorsunuz ?

17. Filo haritası olabilir mi ?

18. ozican2525

ozican2525 User

Karaborsaya günlük 1000 taça 1 günlük(14 gün 14 000 taç ) olarak miço geldi.

19. NePs

NePs User

Evet başlada orta olmasına rağmen şuan güzel oldu oyun. Karaborsayı ilk kez bu kadar dolu görüyorum.

NightWish66 bunu beğendi.
  20. adaya 50 milyon darbe verince mi cıkıyo kabuk ezici? cok fazla dğil mi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.