Kar Erimesi Etkinliği 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb-ad_winter-thaw_2019.jpg

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " Kar Erimesi Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Yine takas sınırlı çıkmış :D Neden sürekli bişeylerden kısıyorsunuz. Savaşcak gülle yok abi savaş oyununda.

3. Toplanan itibarlar sistemlerden alınan ganimeti artırıyor mu yoksa sadece sıralama mı etki ediyor?

4. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

etkinlik diye açmşsınız kristal veren npc yok herşey kristalle alınıyor
    sizin yaptığınız bir hatadan dolayı -10.000 kristalim var napıcam ben şimdi ???

5. bu Midgard Wyrm sadece bir kişiyemi inci veriyor toplu halde kesildi ne tp nede inci verdi attığımız gülle ler ne olacak , nasıl bir işbu ?

ALEMCİ_54_DRK bunu beğendi.
  6. inciyle al 10.000 kristal sende yararlan etkinlikten:D önce borcunu öde icra gelir yoksa:p

7. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

-10.000 kristaliniz nasıl oldu ilk onu açıklasanız?

8. Görevleri bitirebilen varmı? top vs nedir ödülleri teşekkürler

9. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

Benim kristal çekme gibi bir amacım yoktu 100 inciye açıldıgında indirimli diye kristal aldım
    bende ondan sonra kristalim çekildi -10.000 kristalim var
    Malum kale gününden çıktık gemimde inci de yok ne yapıcam ben şimdi :(

10. Midgard Wyrm ödül almak için belli bir hasar yüzdesi mi var ?

11. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu gibi durumları Support üzerinden çözmeye çalışınız.

Saygılarımla.

12. heralde öyle bence vurmamak daha iyi gülle boşa gitti enfazla vurana inci falan veriyor saçmalık

13. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Sanırım %5 hasar vermeniz lazım.Bu bir kesin cevap değildir.;) Bize ulaşan bu konuda bir bilgi bulunmamaktadır.

Saygılarımla.

14. biz en azımız 50 şer m. en çoğumuz 200m kar güllesi aldı..
    siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz ?????
    nedir bu rezillik herşeye sınır koyuyorsunuz kaldırın şu sınırı alalım alacağımız kadar yeter be

15. Sayın yetkili ben karaborsadan milyonlarca buzlu cephane almak istiyorum etkinlik sonunda kaybolacakmı buzlu cephane?

16. almasaydın alman için kafana silahmı dayadılar, yada seafıght oyunu sana garantimi verdi?

....FATİH....™ ve ~Lion-korsan~ bunu beğendi.
  17. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Yazarken öncelikle uslubunuza dikkat edin. Bir fikriniz varsa Fikir Havuzu ve Öneriler forumunda konu açın. Rapor ederiz.

Saygılarımla.

18. midgard tan sıralama puanı alabilen oldu mu? Fazladan inci veriyor ama sıralama puanı vermiyor.

19. Karaborsada hata yok degilmi bak sonra aldigimizi cekiyosunuz felan inci baglamayalim bostan yere sayin adminlerim smodlarim.Tesekurler

20. sa beyler kod var mı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.