Kar Erimesi Etkinliği 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Genel tartışma bölümüne bakar mısın.orda etkinlik hakkında yorumlar yapılmış onları okur musunuz cevap bekliyoruz sizden

Genel tartışma bölümüne bakar mısın.orda etkinlik hakkında yorumlar yapılmış onları okur musunuz cevap bekliyoruz sizden

Star moderatör o kadar mesaj yazılmış cevabinizi bekliyoruz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2019
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

2.Yarıda arttırılmış sistem gemisi var haritalarda.

Saygılarımla.

Son düzenlenen: 29 Ocak 2019
  3. Selam,

Bizlerde merkez ekibimiz tarafından gelen mesajalrı sizler eiletiriyoruz. Yani merkez ekip ne paylaşıyor ise biz sizler ile onu paylaşıyoruz.

Saygılaırma.

кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  4. Bizim mesajlarimizi da onlara iletin oyuncular böyle demiş sikayetci diye söyleyin onlara

5. BIRAKTI

BIRAKTI User

aynen indirim paketi ve adan yoksa sandık fiyatı o rakam

6. BIRAKTI

BIRAKTI User

sayın modum siz bile şaşırmışsınız bu olup bitene saygıyla başlayıp saygıyla bitirmişsiniz selam yerine;);););):D

7. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

Selam Korsanlar

Etkinlik sonunda elinizde kalan etkinlik anahtarlarının takası yarın lokal sunucu saati ile 13:00'da yapılacaktır. Etkinlik anahtarlarının ucuza satılması nedeniyle 2 etkinlik anahtarı karşılığında hesabınıza 1 sandık anahtarı yüklenecektir.

Seafight Ekibiniz.

sayın form yetkilileri support ve üst deki o insanlara söylermisiniz, önceden 1000 inci karşılığı aldığımız anahtarları şimdi 4 kristal karşılığı değiştiriyorsunuz, 4 kristal 1170 inci karşığı denk geliyor ucuza sattıklarını anlamışlar iyi güzel. ama herkesin pazar indirimi v.s. olmadığınıda anlasalar iyi olacak.

bir diğer konu, haritada acayip bot var. bunu siz daha iyi biliyorsunuz. supporttaki o insanlar bilmiyormu ellerinde bot yakalama programları yokmu niye bu etkinlikte çalıştırmıyorlar. kendileridemi bot kullanıyor. Taç kasmak için her yer bot kaynıyor, önceden günde 1 tane çıkan otoriter etkinlik sayesinde günde 6-7 kez çıkmaya başladı. bunun izahatı yok,

8. Menetli

Menetli Guest

Selam Arkadaşlar ,

Anahtar takas işlemleri yarın gerçekleşecek ve 1:1 olarak güncellenmiştir.

Saygılarımla.

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  9. benim eleştirim size değildi genel olarak Seafight programcılarınaydı, sizi eleştirenlerle aynı yerde olmak üzdü ama neyse :D

10. seafight sırf etkinlik yapmak için etkinlik yapmış ne boş etkinlik listelendi 10 15 somurtkandan 1 tanesi etkinlik anahtarı veriyor zaten grup haritası müthiş zor

11. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Etkinliğe katılmak zorunda değilsiniz.

Saygılarımla.

☆вöятєçιηє☆ bunu beğendi.
  12. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

verdiğiiniz bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim.

13. herşeyi bir kenara bırakıp etkinlikte birşeyler yapmak için çırpınıyoruz botların arasında birşeyler kaparmıyız diye iyi kötü etkinlik sistemlerini kesiyoruz ama etkinlik bitince seyir defterinde en azından 1 hediye kazandınız yazısı olsaydı kötü olmazdı emeğimiz bile bir değer görmüyor oyunda saygılar

14. bundan sonra yapılan etkinliklerde herkez kendi lvl inde kassın bak bakalım bot kalıyormu. gece botları batırmaktan iyi bp kazandım ve tanınmış gemiler coğuda mutlaka sıralamada ilk 10 da

hatta aklıma süper bir fikir geldi fikir havuzuna yazacam

15. sırf cevap yazmak için cevap yazmak zorunda değilsin ben etkinliğin daha iyi olabileceğini yazdım tabi anlama yeteneğin varsa kalkıp da katılmak zorunda değilsin cevap veremezsin

16. sen bizim verdiğimiz paralarla ordasın kendine gel müşteriyi memnun etmek senin ilk görevin kendine gel

17. Menetli

Menetli Guest

Size kim söyledi sizin paralarınızla burada olduğumuzu?Siz ilk olarak hitap konuşma tarzınıza dikkat ediniz!

''seafight sırf etkinlik yapmak için etkinlik yapmış ne boş etkinlik listelendi 10 15 somurtkandan 1 tanesi etkinlik anahtarı veriyor zaten grup haritası müthiş zor''

Bu mesajdan şimdiki söylediğinizi anlamak sizin gibi yeteneğiniz olmalı ama sağolun benim yeteneğim bana yetiyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ocak 2019
  18. Sana para verenler yada her ne alıyorsan nerden alıyorlar parayi

19. Menetli

Menetli Guest

Para yatırıyorsanız kendi zevkiniz için yapıyorsunuz benim için değil.Kimse sizin gibi üslupla konuşan birine yardım etmez.

20. 22BOSS22

22BOSS22 User

Arkadaşlar o kadar saçma mesajlar atıyorsunuz ki gördükçe kendi adıma utanıyorum bu kadar ağlamaya gerek yok forum admini arkadaşlar görevini yapıyor nereden ne aldığını sizene keşke sizin gibilere ban atma izinleri olsa acayip gıcıksınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.