Kar Erimesi Etkinliği 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 'Sana para verenler yada her ne alıyorsan nerden alıyorlar parayi' cümlesi ne demektir ya ?

Cümleye siz diye başlıyorum o kadar sona doğru sinirlendiğimi hissedeceksin... Siz meslek sahibi olduğunuzu düşünün(ki düşünemeyeceksiniz) birisi yüzünüze bunu dese ne hissedersiniz ? yahu bu nasıl bir cümle hakikatten çok ayıp. Yani şuan bunu yazan kişi nasıl bir mantık ki bunu söyledin yani küfür etmekten farkı var mı ? dostum siz cidden bırakın oyunu gidin rahatlayalım . Sizler sorun çıkaran adamlarsınız . İstenmeyen adamlarsınız. Anlayışı olmayan eleştiriye kapalı başkalarının görüşünü önemsemeyen bencil adamlarsınız . cidden gidin. sizin oynadığınız oyun değil. Sizin yaptığınız bu saçmalık. affedilir değil. Biri bana bunu dese kafayı yerim çıldırırım.

Umarım cevap yazarsın...
    Benim sana karşı cümlelerim hazır olacak!

2. BIRAKTI

BIRAKTI User

bir insanda seviye 0 olursa her yeri kokutur burada görevli olan arkadaişlarda bizim gibi birer oyuncu bizde eleştiriyoruz lakin görevli arkadaşları degil oyun yapımcı ve programcılarını cidden gidin kelimesinde size hak vermemek elde degil oyunu çirkinleştirenlarde bu ve bunun gibiler bıraksalar oyunda bazı aksamalara ragmen daha iyi olabilir tamamen katılıyorum yukarıda yazdıklarınıza gitsinler....

кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  3. Sen de haklısın ole ağanın malı gidiyor gulamların canı çıkıyorrr

4. Forum modları yeni etkinlik için konu açmamışsınız bende buraya yazıyorum...
    2019-02-05 14:12:36
    1291459 x Altın aldın.
    Vahşi Küt Burun adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    34385 x İnci aldın.
    76521 TP (Tecrübe Puanı) aldın.

- "Vahşi Küt Burun": Verdiğin hasara bağlı olarak TP ve İnciyle ödüllendirilirsin. En çok hasarı veren ve son atışı yapan oyuncuların az da olsa Bıçak Sırtı, Altın Tazı ya da Söken Şafak tasarımlarını kazanma şansı vardır (Geri çekilmeler: 8 Ejderha Ateşi - 2. Seviye)

altın veriyor bunlar durmadan ayni şey çığlık atan ejderha için de geçerli... bari açıklamayı doğru yapsaymışsınız... elegeçirmelerde de hep ejderha ateşi veriyor.

2019-02-05 14:06:13
    92856 x Altın aldın.
    Çığlık Atan Ejderha adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    45487 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    16464 x İnci aldın.

5. Porstmouth

Porstmouth User

cıglık atan ejderhanın ele gecırme esıgı kac ?

6. 40 ve bence çok az en az 400 olmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.