Karaborsa Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bende 2.Seviye dümenci var bu dümenci paketindeki dümenci kaç seviye süresiz alıyoruz sanırım da ve 2.seviye dümenci ile arasındaki fark ne mesela uğraşmaya değer mi

2. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

Selamlar,

Bu paketteki Seviye 1 dümeci dir. ayrıca sizde seviye 2 dümenci varsa zaten bu en yüksek seviyeli olandır. Seviye 2 dümenci +40 hız verir. Yani kısacası bunu almanız sizin için birşey değiştirmez. Çünkü geminiz otomatik olarak seviye 2 dümenciyi kullanmaya devam edecektir.

İyi oyunlar, İyi Forumlar...

3. Menetli

Menetli Guest

Selâm @HurricaneyX ,

Her zaman hesabınızda seviyesi yüksek olan korsan görev yapar ve en iyiside budur.

@*KOMODOR* , cevabınız için teşekkürler.

Saygılarımla.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  4. Merhaba,

Bu paket ve korsan kutusu paketleri tek alimlik mi yoksa birden fazla alabilir miyiz?

5. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @KarpuzAgacı ,

Cezalandırıcı kutusu ve korsan kutusu paketleri yalnızca birer defa alınabilmektedir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

6. Yeni paketlerin cıkmasını ısıyoruz en kısa zaman da

7. Reese

Reese User

Merhaba,

Yeni etkinlik ve paketlerin ne zaman çıkacağına Yetkililer karar veriyor. İstek ve Taleplerinizi iletiyoruz.

İyi Oyunlar.

kobra_35bay bunu beğendi.
  8. zorbey09

zorbey09 User

Botları banlatmak için çekeceğimiz müstakbel videoların delil oluşturuyor olması için hangi unsurları barındırması gerekmektedir?

İkincisi de bot kullanımından ban yediğini sandığım oyuncular var, bunların banlanıp banlanmadığını nasıl öğrenebilirim bir ilan listesi var mıdır? Yoksa oluşturulması emeği ile bir yerlere gelmeye çalışanlar için teşvik niteliğinde olmaz mı? Ayrıca destek ekibinin de çalıştığının bir göstergesi olarak görüleceğinin kanaatindeyim.

Saygılarımla...

9. Reese

Reese User

Merhaba,

Bot kullanan oyuncuları, sistem tarama yaparak otomatik olarak kendi tespit etmektedir. Ayrıca Destek Ekibi'nin çalıştığından şüpheniz olmasın. Sizlerin oyundan daha fazla verim ve keyif alabilmeniz için Seafight Ekibi'niz sizler için çalışıyor.

İyi Oyunlar Dilerim.

Son düzenlenen: 12 Ocak 2018
  10. aweee

aweee User

çok hayalperestsin botları istediğin kadar videosunu çek ban attıramazsın sadece sistem ban atabilir botlara ve ilan listesi yayınlanmaz sadece belli bi süre sonra eğer sınırsız yemişlerse isimleri listeden silinir. bot kullanmayanlara teşvik yoktur sadece toplu bi ban olursa ki bu seafight oyuncularının %70-80 civarı demek siz ayakta kalırsınız kimse seni farketmicek büyük ihtimalle yaşının küçük olduğunu düşünücek ayıp olmasın diye belki cevap verir bu konuda böyle kapanır

11. Reese

Reese User

Merhaba,

Seafight'ın Kuralları kesin ve nettir, herhangi bi esneme görmezden gelme durumu söz konusu değildir. Ve bizler yaş, cinsiyet, oyundaki durumu, güçlü, güçsüz ve benzeri gibi durumları göz önünde bulundurmadan her oyuncuya aynı mesafedeyiz ve sorulan her soruya cevap vermek bizlerin görevidir. Lütfen oyuncularımıza ne gibi durumlarda cevap vereceğimiz hakkında yorumlarınızı kendinize saklayınız. Gerekli cevaplar verilmiştir, konuyu kilitliyorum.

İyi Oyunlar Dilerim.

zorbey09 bunu beğendi.
  12. GEZEGEN*TR

GEZEGEN*TR User

Alışveriş yapmak istediğim zaman Fiyatlar DOLAR üzerinden görünmekte Bunu değiştirmek mümkünmü yoksa supportamı bildirmek gerekir. normal şartlarda tr serverleri türk bayrağı görünürken Bende alışveriş noktası amerikan bayrağı görünmekte

13. Reese

Reese User

Merhaba,

Lütfen alışveriş ve satın alma problemleriniz için Destek Birimiyle görüşünüz.

İyi Oyunlar Dilerim.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  14. Arkadaşlar item alımları için kredi kartını kullanıyordum fakat belli bir kullanımdan sonra tekrar bir item almak istedim siparişi verdim ödeme onayını yaparken fark ettim ki kredi kartı ile ödeme seçeneği artk odeme methodları arasında yoktu . ve bu yuzden ıtemı alamıyorum .
    Ben birtek bu yontemle ödeme yapmak istiyorum gift card vs almak istemiyorum bu ödeme methodunu kaldırmadakı amac nedir nasıl çözülür yardımcı olabılecek varsa sevınırım

Son düzenlenen: 14 Ocak 2018
  15. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @junkieleader ,

Öncelikle forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir. Lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

Yaşadığınız sorun ile ilgili lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

junkieleader bunu beğendi.
  16. zorbey09

zorbey09 User

Bilemiyorum benimki sadece bir düşünce eğer ki bilerek ve ya bilmeyerek sunucu lokasyonunuz değişti ve ödeme yöntemine bu şekilde başvurduysanız sistem otomatik blokaj koymuş olabilir ama bunu tüm ödeme yöntemlerine koymalıydı,

İkincisi ise bu tip online oyunlarda belli bir alışveriş kotasını geçtiğinizde sistem belli bir müddet kendini kapatabiliyor ama sayın modun dediği gibi çözüm support, iyi oyunlar.

17. zorbey09 , yanıtın için teşekkür ederim ve bir şey daha sorabilirsem mutlu olucam . alışveriş kotasını geçince sistem belli müddet kendini kapatabiliyor dediniz bu dikkatimi cekti sanırım yasadıgım sorun bununla alakalı . supporta ticket atıyorum ama sıkıntı şu ki bu ticketlerde sıkıntını nne oldugunu anlatabilme durumum yok cunku orda durumu acıklayabılecegım bır alan bulunmamakta sadece kredı kartı bılgılerı felan fılan soruluyor verıyorsun ama sorununu yazamıyorsun . yani sıkıntım su ısın acıkcası dediğim gibi alışveriş yaptım biraz kartımla oyun ıcın ve başka birşey almak istedim ve ıtemı sectım almak ıstedım sadece odeme yontemlerınden 3 tanesı acık bırıncısı hedıe kartı yanı gıft kart kullanma , ıkıncısı paysafecard , ucunsu bıgpoıntuyelık kartı ancak bu ıslemler arasında kredı kartı ıle odeme yontemı acık degıl .
    peki bu kendını kapatma olayı sızın bahsettıgınız ne zaman duzelır ? bilginiz var mıdır ?

18. Hali hazırda eğer bir moderatörümüz varsa şuan online bana bir yardımcı olabilme ihtimali var mıdır ? Buyrun Sorunum : Ödeme methodlarından kredi kartı ile ödemeyi kullanıp itemlerimi tedarik ediyordum ancak itemler aldıktan sonra bir defa daha başka bir item almak istedim ancak methodların içinde kredi kartı methodunu bulamadım . Supporta yazmamı söylediniz supporta gittiğimde orda payment problemlerini seçiyorum ancak sorun şu ki o kısmı seçtiğimde açıklama yapma gibi bir durumum yok sorunumun ne oldugunu bılmeden bana nasıl yardımcı olabilecekler . ödeme kısmında sadece odemesı yapılmıs yanlız onun karsılıgını alamamıs olan oyuncularımız ıcın o kısım benım sorunum bambaska yanı ben o odemeyı zaten yapamadım cunku method yok ıslemı sonuclandıramadım . ben sadece kredi kartı ıle odeme yapan bırıyım ve o method olmadan odemelerımı gerceklestıremıyorum . tekrar supporta yazın demeyın lutfen orda bu sıkıntımla alakalı bır bolum yok kımseye bılgı veremıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım . cevabınızı beklıyorum.
    HAYIRLI GUNLER IYI OYUNLAR HERKESE .

19. zerisenler

zerisenler User

hesabın ile ilgili bir sıkıntı olabilir. bende sımdı baktım ama odeme kısmında kredı kartı secenegı var

20. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

Kredi kartı seçeneği genelde aldığınız kartta yada ödemenizde bir sorun olduğunda kaldırılıyor, detaylı incelenmesi için teknik ekibe yazınız incelenmesi için merkez ekibe iletelim.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.