Karaborsa Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. "27 Mayıs lokal sunucu saati ile 19:00-21:00 arasında ödeme kısmında 4 adet taç paketi satışta olacaktır." Söylendi fakat satışta herhangi bir şey yok ?

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz paketler saatinde satışa sunuldu ve süre dolduğu zaman satıştan kaldırıldı.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. KerBeY

KerBeY User

Merhaba,
    3'lü top paketlerinden birini almak istiyorum fakat yağmaçı karaborsasındaki top paketlerinin neyle veya ne ile satın alınıyor bilmek istiyorum ve alan arkadaşlar bilgilendirirse eğer ona göre alıcam.

4. [​IMG]
    Eğer alıcaksan baskıncı parçalayıcı paketini al diğerleri çöp o daha iyi vip karaborsası alcılsın diye alıyorsan alma ama o baskıncı p. Paketini alırsan fazlasıyla değer

Daha sonradan pişman olursun balyoz ve alev alırsan çünkü depoda kalıcak o toplar
    Aynı o kadar kristal verip 5.sv yaptığımız 30luklar gibi

5. KerBeY

KerBeY User

saten onu alıcam fakat kafamdaki sorular şunlar vip karaborsadaki tahrip edici top ve balyozlar kaçar tane ve kaça alınıyor

6. karaborsadaki topları takas yapabiliyosun sadece inciyle vs alamıyosun yani
    mesela 25tane 4sev alevle 25tane 4sev balyozu takas edebiliyosun sınırlı sayıda
    yada 3sev tahrip 4sev tahrip yapıyosun 5 verip 4 alıyon onuda vs vs değmez yani

7. 4 tahrip verip 5 tahrip almıyon elinde kastığın alevleri balyoza veya balyozları tahribe ceviriyon daha sonra gülle ceşitleri ve daha nice şeyler var inci ve yulong sikkesi karşılığı
    Seyir defterinde biraz bişeyler var yukarda attım bakabilirsin

8. KerBeY

KerBeY User

ama değer takas olmasa iyi olurdu

9. Tasarım gelmiyecek mi acaba yagmacı karaborsasına

10. Selam,

Konu ile alakalı bir bilgi bulunmamakta.

Saygılarımla.

11. Provelant

Provelant User

pazardan nasıl tek adet yerine 2 tane anahtar çekebiliyorlar, bi alma tekniği veya yetenek mi var?

12. ozican2525

ozican2525 User

Pazar sekmesinden anahtara satın al dediğinizde ''satın al'' butonunun üstünden istediğiniz rakamı girerek iki anahtar alabilirsiniz.Birde normal sandıkları açarken size bir adet anahtar verme ihtimali var.(Siyah sandıklar)Bu rakamı Legba yolundaki ''Denizin hediyesi'' adlı yetenek veya %10 sandık bonusu taşı ile iki adete çıkarabilirsiniz.Yeteneklere buradan bakabilirsiniz.

13. Selam,

Pazar yerinde satın al butonuna tıkladığınızda, 1 yerine 2 yazarsanız 2 adet alırsınız.
    Cevabınız için teşekkür ederim. @ozican2525

Saygılarımla.

14. Merhaba,

Benim ödeme bayrağı-para birimi hakkında bir sıkıntım var. Lütfen supporta yönlendirmeyin sürekli kopyala yapıştır ayni cevabı veriyorlar o yüzden burdan Bigpatron'a sorum olacak o doğrultuda ne yapacağmı kararlaştıracam.

Ben Kuzey Kıbrsı Türk Cumhuriyeti (KKTC) vatandaşıyım ve şu an burada ikamet ediyorum. Bildiğiniz gibi oyunda böyle bir bayrak yok,dünyada tanıyan ülke yok zaten. Buranın resmi para birimi Türk Lirası. Benim ödeme bayrağım Almanya bayrağı ve para birimi Euro. ben KKTC ikametgahı ve kimliğimi supporta gönderirsem bu bayrak ve para birimi ne doğrultuda değiştirilir? Türk Lirası olup bayrak Türkiye olacaksa hemen gönderecem, olmayacaksa boşuna ben de uğraşmayım ilerleyen zamanlarda Türkiye ikametgahı alıp gönderirim çünkü supportun yazdığı cevapta bayrak-ödeme değerlendirmesi sadece bir kez oluyor deniliyor ilerleyen zamanda şansım olmaycak denersem ve olmazsa. Lütfen Bigpatron cevap verene kadar konuyu kapatmazsanız sevinirim.

Saygılar.

15. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Hesabınız ile ilgili soru ve sorunlarınız için destek(support) ekibimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesabınızı inceleyip herhangi bir işlem yapamıyoruz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.