Karaborsada Bulunan Teknik Problemler

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Rtlevent61 tarafından 28 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Sorun teknik ekibimize bildirilecektir. Umarız en kısa süre içerisinde gerekli çalışmalar yapılarak düzeltilecektir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

2. Oyunda karaborsadan bir buf aldığımızda bu buf aktif olmuyor ve kumsaati bastığımzda aktif olmuor (bazen) ve karaborsada itemler farklı dillere dönüşüyor umarım birşeyler anlata bilmişimdir en kısa sürede hataların düzeltilmesini istiyoruz .

-***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  3. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba,

Sorun hakkında bilgimiz var, teknik ekibimize bildirildi. Karaborsadan bir buff satın aldıktan sonra oyundan çıkış-giriş yaparsanız aktif olacaktır.

Saygılarımla,
    İyi oyunlar, iyi forumlar.

4. Ayrıca şuan Karaborsadan hiç bir şey alamıyorum,"Oturumun süresi dolmuştur "diyor.
    İletirseniz sevinirim ArmageddoN,
    Saygılarımla,iyi oyunlar.

5. Karaborsadan bir şey alırken "Oturumun süresi dolmuştur" hatası alanlar,Oyundan çıkış alıp farklı bir tarayıcıdan giriş yapıp almayı denesinler.Denedim oluyor.
    Saygılarımla,İyi oyunlar.

6. Karaborsada tek günlük alınan ve 10günlük olmak üzere herr buff için iki seçenek vardı birini alınca diğeri kayboluyor diğer etkinliklerde de kayboluyordu fakat günlük resetten sonra tekrar geliyordu 2. seçenek onu da alabiliyorduk ama bu sefer olmuyor

7. ozican2525

ozican2525 User

Selam,

Buffları alırken ilk on günlük buffları daha sonra günlük buffları almanız gerekmekte.İlk günlük buffları alırsanız on günlük buffları karaborsada göremezsiniz.

İyi forumlar.

8. Kaplumbağa Mahşeri etkinliğinin karaborsada bulunan adlı gemisinin gidişi bi garip. bir tek bende mi öyle yoksa oyun hatasımı anlayamadım ama gemiyi ilk gün aldım odur budur aynı. Bir sorun mu bu düzeltilecek mi

9. Selam,

Bahsi geçen tasarımda hata mevcut. Konu merkez ekibe rapor edildi.

Saygılarımla.