Karthogas

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve pinkypink tarafından 14 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. pinkypink

pinkypink User

Merhabalar, konunun arka planına değinmeden; Karthogas tasarımı en son ne zaman ve nasıl olarak oyuna sürüldü acaba öğrenebilir miyim ? Olabildiğince detaylı bilgi verebilmeniz temennilerimle, şimdiden teşekkürler.

2. -Croatia-

-Croatia- User

emin değilim zamanı konusunda ama tahminimce 3-4 ay önce paralı karaborsada sunulmuştu bu tasarım bende almıştım 150-200 bin civarıda inci fiyatı vardı.

3. pinkypink

pinkypink User

Çok teşekkürler, hangi etkinlikti acaba hatırlıyor musunuz?

4. -Croatia-

-Croatia- User

Maalesef :) fakat tasarım için üzülmeyin eğer onu seviyorsanız muhakkak yeniden çıkar satışa , en kötü etkinlikte verilebilir çünkü karthogas seafightın ikon tasarımlarından biri dandik bokor tasarımlarının bile 3-4 kez verilmişlikleri varki karthogas 2009 dan beri ilk kez çıkmıştı satışa karaborsada predator ve frostbite tasarımıda vardı , 2009 da bile 3-5 kişi alabilmişti o zamanın etkinlik birincileri yani sonra o gemiler ya bıraktı ban aldı ya kayboldu :) fakat şöylede bir tavsiyem var eğer kesin zamanını öğrenemesseniz konu kapatıldığında resmi duyurulardan geçmişe doğru gidin belki duyurusunu bulabilirsiniz o paketlerin o zaman tarihi ile ilgili bir netice elde edebilirsiniz + supportta belki bilebilir eğer yorumlardan çıkmassa :) bu arada yağmacının ödülüdür paralı karaborsa ismide o başlıkta aratabilirsiniz . Benim Şuan lık bildiklerim bu kadar umarım biraz yardımcı olmuştur :D

Son düzenlenen: 15 Temmuz 2019
  5. pinkypink

pinkypink User

Çok yardımcı oldunuz öncelikle bunun için minnettarım, maalesef Support ile iletişimimde bir bilgi alamamıştım. Bu tasarım konusunda ise oyunu bırakmış ve üniversite eğitime yönelmiştim, şimdi yıllar sonra dönmeyi düşündüm ve size şunu söyleyebilirim; gerçekten saplantılı bir koleksiyonerdim, Akragas'a sahip olmama rağmen Karthogas malesef yıllar boyu içimde ukde kalmış ve benim için apayrı bir değeri olan, biricik bir tasarımdı. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim dediğim gibi çok değerli tasarımların Yağmacı Ödülü ile sürüldüğüne tanık oldum ve aldıklarım da oldu, umarım tekrar sürülür veya satışa sunulur. Size şöyle söyleyeyim bu Frostbite veya Predator tasarımının dışında Black Inferno gibi özel bir paket tasarımı bile sürüldü, yani kaçırdıklarım oldu bu oynamadığım dönemde, normalde her bir tasarımı ile bilgiyi derinlemesine bilirdim, takip ederdim. Son olarak sohbet amaçlı olarak da Seafight'ın en ikonik tasarımı olarak da ben Unique Ship tasarımını görürüm hep, eğer tekrar sürülmediyse sanırım oyunun en değerli tasarımı budur. İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler:)[​IMG]

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.