Kolumbus Günleri 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 11 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. etkinlik görevini yaptığımda yani cengaver npc sini batırdığımda sonuç kısmındaki sezon görevime eklenmiyor görevi saymıyor

2. su an etkinlik askıya alındı boşa gülleni sıkma

3. etkinlik ne zaman yeniden başlayacak ve sezondaki mevcut ilerleme sıfırlanacak mı

4. etkinlik gitti herhalde :) zaten direk zarar bence sadece sezon görevleri için batırılır görev tamam olunca kimse kesmez kaç tane kestim sadece tp verdi

5. Sorun olmazsa 30 dakika sonra tekrar başlıyor.

6. Zaten etkinlik ayda olan bir şey. Paran varsa ayda 2 kere daha katılırsın etkinlikten ziyade sezon ilerleyişi için zararda olsa gelmesi gerekir.

Not. Güzelim oyunun tarihi etkinliği ne hale gelmiş bari tasarımlara dokunmayın!

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sezon konusunda bir açıklama gelmedi muhtemelen ilerleme devam edecektir diye düşünüyorum. Şahsi fikrimdir yanlış algılanmasın çünkü bir bilgi yok.

8. Kardeşim valla bende aynı şeye üzüldüm koca kolomp etkinliği ne halmiş oyunda yazıktır yani , bir magellan var birde kış zaten bu oyunu zamanında oyun yapan

....FATİH....™ bunu beğendi.
  9. enkaz hiç yok enkaz fazla haritalara ekleyin

10. Amiral Npc si nereye attığı haritada görünürse seviniriz @Bigpatron

11. çok adaletsizsiniz etkinlik amiral npcsi adtığında hangi hariştaya attığı görünmüyor adam gibi bir etkinlik yapınız

12. .Florya.

.Florya. User

Haritalarda enkaz 1-2 tane atılıyor heralde etkinlk npclerice öyle hiç yok nerdeyse

13. Her kriz fırsattır . Size gözükmüyorsa kimseye gözükmüyor. Zaten gözükse 500m can siz gidene kadar eriyecek niye ? herkezde kabuk kırıcı var...
    Buda 5-6 kişilik bir ekiple bu etkinlikten çok iyi kar edebilirsiniz demek oluyor.

14. haritada şu ana kadar KAÇIK KOLUMBUS ADLI NPC yi ne gören var ne duyan size kalmış..

15. valla girmiyorum artık ben

16. @Star mayın sezon sistemindeki hasarı arttırmıyor acaba sorunmu var yoksa normalimi böyle

17. 5- 45 e kadar tam 56 tane harita var kolombus u nereye attığını bulamıyoruz ayıp yazık günah saatlerce harita hrita geziyoruz 5 kişi grup kurduk herkez bir harita secti etrafınada atmıyor bari sistemi nasıl atıyor onu söyleyin bize sadece bulundugun haritadamı uyarı veriyor bir yan haritada da uyarı veriyormu onu bile bilmiyoruz nasıl yetkililersiniz siz? cogu etkinlik vermediğiniz bilgileri yabancı sunuclardan öğreniyoruz o halde siz işinizi düzgün yapmıyorsunuz hem azalan ödül sistemi var hemde saatlerce tasarım pesinde kosuyoruz

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  18. - Güvenli Limanlarda dahil, yan haritanizada da atsa uyarı bildirimi almiyorsunuz. Yalnız bulunduğunuz haritaya atarsa bildirim alırsınız.
    -Harita harita gezmek yerine ekip işi yapmanız gerekiyor.Npcleri bir araya toplayıp (arkadaşlarınız yardımıyla) mayın ile kesip kendi haritaniza atmasını sağlayabilirsiniz. Zaten mayın hasarı artırıldı ve etkinlik Npcsinden çıkıyor.

Son düzenlenen: 12 Ekim 2019
  19. saltı

saltı User

Aynı azaman da 15dk de bir etkinlik npcleri atılıyor haritalara.

20. paradox07

paradox07 User

hangi npc den çıkıyor,ben hiç çıkaramadım.