Konfeti Cephanesi Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve mısfıts tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam, @belalim

Konfeti güllesini karaborsada aktiftir. Görseli BURADAN inceleyebilirsiniz. Kalan ruhları ise bu etkinlikte kullanabilirsiniz.

Saygılarımla.

2. Özel haritalara giriş yapamıyorum.Teknik bi sorun mu yoksa aynı problemi yaşayan oyuncular da var mı?

3. Selam,

Herhangi bir teknik sorun bulunmamaktadır. Şuan oyun yeniden başlatıldığı için, özel haritaya giremezsiniz. Oyun tekrar başlatıldığı zaman özel haritaya giriş sağlamanız mümkün olacaktır.

Saygılarımla.

asdsafreter bunu beğendi.
  4. TheLoserTR

TheLoserTR User

Miço,yay gövde ve kraliyet nimeti var bende ama hiçbiri gemiye etki etmiyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim

5. Normalde bu itemler gemide bulundukları sürece geminize otomatik olarak etki eder, çalışır hale getirmek için herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Böyle bir sorun varsa; Support'a yazın, incelesinler.

6. Selam,

Sorunuz çözüme kavuştuğu için, konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

7. tahrip topunun ozelliklerını degıstırdınız sevıyelendırmeyi nereden yapacagız alısverıs noktasında 2. sevıye oluyor anca nasılolacak daha sonrası

8. balyoza gelecek olan güncelleme geldimi ? geldiyse ya bilgilendirme yanlış ya da benim gemim de mi sorun var acaba çünkü atış süresi bilgilendirmede 8sn yazıyor bende 8.7sn 2.levellerdeyse 8.5sn yazıyor. ayni şekilde kritik bilgileride verilenle gemideki farklı.

9. Kıyamet Balyozu topu özelliklerinde herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

10. Ya yakın zamanda eklenir ya da özel karaborsaya gelir şuan bu konu hakkında kimsenin bilgisi yoktur bence bekleyip görelim.İyi oyunlar

11. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Kıyamet balyozu topunda herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Tahrip edici top ve alev fırtınası topu güncellenmiştir. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

12. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Şu an pazar yeri - alışveriş noktası bölümünden seviye 2 tahrip edici top elde edebilirsiniz. Seviye 3 tahrip edici toplar bazı özel günlerde yapılabilmektedir. Konu hakkında herhangi bir değişiklik olduğu zaman forumda duyurusu yayınlanacaktır. Lütfen forumu takipte kalınız.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

13. Güllenin buffı düz vuruşları diğer tüm güllelerden fazla yapması. Debuffı ise vpsi olan hedeflere hasar paylaşımı yapması. Vpsi olan hedeflere vudu darbesi atmamak gerekiyor, eğer karşınızdaki rakibinizi tam 20-30 bin can ile batıracakken vudu tılsımı (agwe-simbi-legba) ya da vudu asası basmadı ise.

14. yumi

yumi User

iyi de arkadaşım güllenin hasarı 50 vp + 75 hp. patlayan güllenin hasarı 75 hp. yani hp ye patlayan gülle kadar hasar vermesi gerekmiyormu? şu cümlenide hiç anlamadım.
    Güllenin buffı düz vuruşları diğer tüm güllelerden fazla yapması. Debuffı ise vpsi olan hedeflere hasar paylaşımı yapması
    güllenin buffu ve debuffu mu var?

15. ruh yiyici 60-60, vudu 75-50, ve farklı vuruyor :) ayrıca vudu patlaması cephanesi 100 yazıyor buz yanığı 90la daha fazla vuruyor bende :D bir de şu sorum var bu vudu güllelerni vodoo topuyla atınca vuruş farketmesi gerekmiyormuydu yanlış mı kaldı aklımda ?

16. yumi

yumi User

lvl 5 vudu topu(vpye hasar veren güllelerde) ile lvl 4 rahip olursa vpye %25 gizli hasarı var özelliklerinde. vudu topuyla vurulduğunda fazla hasar bonusu falan yazmıyor.

17. Var ki yazmışım neden tekrar soruyorsun. Her güllenin kullanım amacına göre oyun içinde belli buff ve debuffları vardır. Örneğin havai fişek ucuzdur, yanıklarıyla diğer aynı fiyattaki güllelerden fazla vurur ancak sürekli yoktur pazarda. Debuffı bu.

Şarapnel güllesi çok vurur, kritiği çok atar ama gemiye çıkarmak için bolca sandık toplamak ve kristallendirmek gerekir. Debuffı çok masraflı olmasıdır.

Kalp kırıcı, hasarı iyidir karşındakinin kalbini kırıp fazla atış yapabilirsin ama şansına bağlı eğer yapamazsan karşındaki sana buz atıyorsa tamir olamazsın yada eşit geminiz varsa vudu darbesi atıp fazla vurarak batırabilir.

DevilHunteR bunu beğendi.
  18. yumi

yumi User

şu açıdan soruyorum. güllenin özelliklerinde sizin söyledikleriniz yazmıyor. şarapnel güllesinin verdiği hasar 85 dir kristallendirilmişi 95 tir. ve kritk atma olasılığı diğer gülleler ile aynıdır(güçlendirilmiş patlayan hariç). diğer gülleler hakkında yazdıklarınız özellikler güllenin özleliklerinde belirtilmiştir. vudu kıyameti güllesinde ise dediğiniz özellikleri hiç bir yerde okumadım ben resmi duyurulara bakıyorum yani adminlerimizin yazdıklarına.

19. Selam,

Güllede teknik bir sorun bulunmamakta. Ortalama değerler baz alınıyor. Topların ortalama değerleri gibi düşünün. Ayrıca vuruşlarınızı etkileyen bazı etkenlerde vardır. Mesela vurduğunuz rakibin savunması. Aynı gülle ile herkese aynı vuruşu yapamazsınız. Siz sistem gemisinde denemişsiniz fakat dediğim gibi ortalama değerler alınıyor.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.