Konfeti Cephanesi Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve mısfıts tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    • Geliştirme: Slot limitleri 160'tan 180'e çıkartılmıştır.

Yanlızca fazladan 20 tane genleşme yerleri geldi, silah yerleri gelmedi. Bu bir hata mı yoksa slot limitinden kastınız yanlızca genleşme yeri mi?

1. Hocam Top doldurma süresinde de bir değişiklik yok..

2. Bende tüm topları depoya çekince doldurma süresi 1.5 sn olarak gözüküyor.

3. demekk ki boş depo süper çalışıyor topsuz atış yapmayı deneyelim

NewcastleUnited ve NightWish66 bunu beğendi.
  4. çAğRı

çAğRı User

alev topu ve vuruşu 0.5 sn kısaltan gemi figürü yardımıyla o süre elde edilebilir.
    genşletmede bulunan zincir 5. sw ulaşınca süre 1.5 sn olabilir

5. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

Bugün oyunda yapılan yama çalışması ile atış süresinin 1.9 saniyeden 1.5 saniye gibi bir süre indirdiniz yani 0.4 hız azaltımı oldu aşağıya eklediğim fotoğraflarda hiç top takmazken bu sürenin indirildiği gözüküyor ama top taktığımızda bu süre toplara etki etmeyip eski hız halen 3.54 olmakta oysaki 3.14 olması gerekiyor.

Fotoğraflar:

Sürelerde herhangi bir değişiklik yok.

Saygılarımla.

6. Kusura bakmayın yanlış ifade etmişim, söylemek istediğim şey yükleme süresi alt sınırının doğru şekilde değiştirildiği.

»EL-Capone«KGH² bunu beğendi.
  7. :D

8. dostum sen olayı farklı algılamıssın eskiden en hızlı 2saniyedi tam alev 5lerler suan 1.5 olmus yani topların hepsi cıkıcna en az saniyeyi gosterir 1.5 saniyeyi yakalmak ıcın son seviye zıncır full alev rampa full mıco kullanman lazım yani imkansız
    bundan 2 ay oncede bir hata vardı yklasık 3 ay falan düzeltmediler 2 3 defa söylemiştim forumda oyuda falan istediğin topu tak 1 2 şey yapıyordun atış hızın 2 saniyeye düşüyordu suan öyle bir sorunda yok cok iyi herşey normal yani

x.ΛŦΛ.x bunu beğendi.
  9. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bilgilendirdiğin için teşekkürler.

10. Selam,

Konu ile alakalı bir problem bulunmamakta.

Saygılarımla.

11. Merhaba
    Bazı cephaneler de hasar bilgisi alınmamaktadır, sarapnel havai fişek de görünmekte

12. Selam,

Hasar bilgisi derken? Size daha iyi yardımcı olabilmem için konuyu açarmısınız.

Saygılarımla.

13. Atılan Damage görünmemekte.

14. Selam,

Söylediğiniz cephanelerde herhangi bir problem bulunmamakta. Fakat ben konuyu üstlerime bildireceğim. Bildiriminiz için teşekkür ederiz

Saygılarımla.

15. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şuanda herhangi bir problem bulunmamaktadır.Oyun ekranında bulunan ayarlar bölümünü kontrol ediniz.

Saygılarımla.

16. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Yama çalışması sonrasında bazı hatalar meydana gelmiştir.Resmi açıklama için BURAYI takip edebilirsiniz.
    Bahsedilen açıklama ise Geliştirmenin artacağıdır.Silah Yeri(Yuvası) değildir.

Saygılarımla.

17. Aşağıda verdiğim taş seviyeleri forumda böyle gözükmekte bu bir hata mı yoksa oyundada bu şekilde mi olucak acaba ?

Seviye 23
    Işıl Işıl
    [​IMG]%6,50%23%11,5%12%12%17,255750057500%17,25%17,25
    Seviye 24
    Göz Kamaştırıcı
    [​IMG]%6,75%24%12%12,5%12,5%186000060000%18%18
    Seviye 25 Mükemmel Florit[​IMG]%7%25%12,5%13%13%187000070000%18%18
    Seviye 26
    Kusursuz Kunzit
    [​IMG]%7,25%26%13%13,5%13,5%18,257500075000%17,5%18,25

18. Selam,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyu bildireceğim.

Saygılarımla.

19. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

Sayın yetkililer, 4. seviye vudu rahibi yazıldığı gibi 50.000 vp vermiyor,
    f5 attım çıkış alıp tekrar girdim eklenmediğini gördüm. vudu puanım halen aynı,
    darbe böyleyse diğer özelliklerinde de sorun olabilir, bilginiz olsun ilgilenirseniz sevinirim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.