Konfeti Cephanesi Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve mısfıts tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hesabınızda 3.Seviye Vudu Rahibi var ve 4.Seviye Vudu Rahibinede sahip olduysanız.3. Seviye Vudu Rahibi deaktif olur.Kısaca oyunda bir üst seviye korsana sahip olduğunuz anda alt seviyeler kısaca çöp durumundadır.Bu şekilde kontrol eder misiniz?

Saygılarımla.

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  2. recvol

recvol User

şöyle açıklanabilir 3. seviye vudu rahibi 30 bin dp veriyor diyelim 4. seviye vudu rahibi çıkınca otomatik olarak 3. seviye vudu rahibinin yerine geçiyor ve dp 30bin düşüp yerine 50 bin dp alıyorsunuz kısaca 20 bin dp farkı geminize otomatik olarak yerleşiyor

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Söylediğiniz gibi seviye 3; 25 bin, seviye 4; 50 bin vermekte fakat toplamda 75 bin değil sadece seviye 4 aktif ve hesabınıza 50 bin vudu puanı vermektedir.

Saygılarımla.

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  4. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

süpersiniz, teşekkürler.

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  5. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Rica ederim iyi oyunlar.

Saygılarımla.

6. AlınTeri

AlınTeri User

Yelkencimin süresi neden artmıyor. Sandıktan yelkenci çıkarıyorum ama süresi aynı yerde kaldı?

7. Selam,

Yelkenci: Geminizdeki yelkenleri her biri için 150 inci olmak şartıyla tamir eder. Premium üyeliğiniz olduğu sürece ücretsiz tamirat yapar. Oyun sandıklarından elde edebildiğiniz yelkenci premium üyeliğiniz olduğu sürece geminizi terk etmez.

Saygılarımla.

8. AlınTeri

AlınTeri User

Neden konuları kilitleme gibi bir merakın var Relax??

Orada yazılanları bende okuyabiliyorum kör değilim. 40 gün vipliğim var şuan. Sandıktan çıkan yelkenciler ekleniyor normalde. Örneğin 10 gün vip 60 gün yelkenci olabiliyor. Ki benimde yelkencim 70 gün şuanda. Fakat demek istediğim benim yelkenciler artık eklenmiyor. Yürüyen tamirci ekleniyor onda sorun yok. Supportada yazdım ama seninle aynı mantık düz bir şekilde vip olduğu sürece hesabınızda kalır diyor. Sabrımımı sınıyorsunuz.

9. Selam,

Burada doğru cevabı verdiğime inandığım an , konuyu kilitlemekle yükümlüyüm. Size buradan daha fazla yardımcı olamam. Lütfen Support(Destek Ekibi) ile iletişime geçerek , hesabınızın incelenmesini taleb ediniz.

Saygılarımla.

10. PATRON2

PATRON2 User

Merhaba yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi

Vudu Kıyameti: 50 + 75 HP (Yazmadığına göre 50 VP + 75 HP)

Vudu Cephanesi: 75 + 50 VP (Yazmadığına göre 75 HP + 50 VP)

Bu durumda bu cephanelerin HP ve VP hasarı aynı oluyor. Eğer böyle ise iki gülle arasında bir fark kalmıyor.

11. Lina

Lina User

Tebrikler anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.

12. Selam,

Vudu Cephanesi : Hasar: 75
    Rakibinizin Vudu darbesi
    var ise
    +50 Hasar

Vudu Kıyameti Cephanesi: Hasar: DP'sine 75 +
    VP'sine 50

Vudu cephanesi Rakibinizde vudu darbesi yoksa sadece 75 hasar verir. Fakat vudu darbesi rakibinizde hem vudu puanı hemde darbe puanı varken ikisine aynı anda hasar verir.

Saygılarımla.

PATRON2 bunu beğendi.
  13. PATRON2

PATRON2 User

Anladım, teşekkürler :)

14. Selam,

Biz teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

15. AlınTeri

AlınTeri User

100 günlük 5.seviye tamircim vardı, az önce girdiğmde 30 güne düşmüş şaka mı yapıyosunuz, zaten sandıktan çıkan yelkenci eklenmiyor, bir de bu çıktı????

16. ozican2525

ozican2525 User

Vipliğiniz var ise tamirciniz vipliğiniz ile uzamakta.Vipliğiniz olduğu halde 30 güne düştü ise supporta başvurunuz.

17. Selam,

5.seviye marangoz vip süresince geminizde kalmaktadır. Eğer 100 günden 30 güne düştü ise , bu konu ile alakalı Support(Destek Ekibi)a yazınız.

Saygılarımla.

18. paket aldım 30 günlük miço eklendi yazıyor ama 4 gün kaldı yazıyor depoda ?
    bu bi sorunmu yoksa 4 gün sonra komplemi kaldırılacak miço

19. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

20. mrh kolay gelsin miço satın aldım ve seyir defterin söyle diyor
    2018-05-23 12:10:44
    Miçolar 2018-06-22 22:24:50 tarihine kadar dolu. Sebebi: Tüccar
    2018-05-23 12:10:44
    Teslim edilen mallar: -100000 x İnci
    -100'000 İnci
    zaten 19 gündü miçolarda artış olmadı ilgilenirmisiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.