Konfeti Cephanesi Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve mısfıts tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Lütfen oyundan çıkış giriş yapmayı deneyiniz. Sorun halen devam ediyorsa eğer hesabınızın incelenebilmesi için destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

• Değişiklik: Miço oyundan tamamen kaldırılacaktır.(Hesabınızda bulunan miçoyu süresi dolana kadar kullanmanız mümkün olacaktır)
    Seafight Ekibiniz​
    Son düzenlenen: 27 Nisan 2018

tamamenin kelime anlamını sayın yetkililer bilmiyorlar mı ? Yağmacının öldülünde hala yer almakta!!!

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Lütfen bugün yayınlanan duyuruyu inceleyiniz. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. Bende 362 top yeri vardı Jolly Roger'in Nimetini aldığım halde top yerim artmadı f5 attım çıkış aldım tekrar girdim lakin değişen hiçbir şey olmadı

4. Selam,

O halde konu ile alakalı Support(Destek Ekibi)a yazınız.

Saygılarımla.

5. google veya sf nin kendi istemcisi hiç farketmiyor gemi değerleri sık sık bozuluyor ve kritik hasar isabet gibi degerleri okuyamıyorum. aşağa çekme butonu özelliğini yitirmiş aşağa ceker cekmez tekrar yukarı cıkıyor bazılarının açıklamalarındada hala ingilizce yazı yazmaktadır.

6. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bildirmiş olduğunuz durum teknik ekibimize iletilecektir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.