Korsanlık Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve canbekli tarafından 21 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kırık kaseleri nereden toplanacak bilgisi olan var mı acaba

2. *MV1*

*MV1* User

Selamlar
    7 x kırık kase teslim et. ( günlük görev ödülü 7 gün)
    7 x köylülerin bezi teslim et. ( günlük görev ödülü 7 gün)

bunları hergün görevlerden 1 tane mi kazanabiliyorsun yanına 7 gün yazmışsınız

3. baba34_foo

baba34_foo User

evet her gün 1 kere yapabiliyorsun

4. baba34_foo

baba34_foo User

31-1 haritasında adanın sol altına doğru görev verici var oradan

Menetli bunu beğendi.
  5. *MV1*

*MV1* User

Peki şimdi oyuna bakıyorum 34 /35 adaları vurulmuş gözüküyor madem 1 sınav için yaklaşık 7 gün gerekiyorsa ve bu güncelleme geleli 7 gün bile olmamışken nasıl oluyorda millet 34 levellere çıkabiliyor, bu kırık kese ve köylülerin bezi daha önceden mi toplandı anlamadım ben olayı kafam karıştı
    7 x kırık kase teslim et. ( günlük görev ödülü 7 gün)
    7 x köylülerin bezi teslim et. ( günlük görev ödülü 7 gün)

6. baba34_foo

baba34_foo User

24-1den sistem atılarak adalar vurulabilir ama kule dikemezler

7. *MV1*

*MV1* User

Üstad saol bilgiler için ama bu ada olayı da saçma olmuş levelin yetmediği adayı vuramamalılar

8. baba34_foo

baba34_foo User

Paralı askeri yolluyorsun paranın leveli yok bence sistem daha mantıklı :)

9. 33 level için 7 x kırık kabak teslim et. ( günlük görev ödülü 7 gün) bundan 1 tane oldu diğer 7 x kırık kase teslim et. ( günlük görev ödülü 7 gün) görevi 0 bu nasıl olcak acaba 2'sinden biri 7 olunca kabul olcak mı yoksa kırık kaseyide toplayıp mı sınav için başlanacak burayı anlamadım ben

10. arkadaşlar tam bilgilendirme ve yardımcı olabilecek olan var mı nasıl yapılır yapmış olan var mı eskiden zor diyorduk şimdi imkansız oldu galiba

11. Ben de yapanlardan yöntem istiyorum. Tabi alyansla birlikte yaptık demeyeceklerden :)

12. aynen ama nasıl yapılıyor görevlerde yok

13. 14 seviye olmak için gereken korsanlık sınavını başlatmak için 11-1 haritasının üzerindeki güvenli limana gidip, Sigurd Lundgren'i ziyaret edin.

14. yaptım bütün ödüller geldi seviye aynı kaldı

15. Çıkış-giriş yapın, hâlâ düzelmediyse Support'a yazın.

16. 61***

61*** User

21. Seviye olun a 30 top yeri veriliyormuş. 30top yeri için görevmi yapmam gerekiyor yoksa 21 olunca direk sistem veriyormu?

2. Sorum nasıl en hızlı şekilde taç kasabilirim?

3. Sorum gemimde 261top var.. 40.000 vuruyor. 21. Seviyedeyim Alabildiğim kadar level atlamamı önerirmisiniz yoksa belli seviyede kalmakmı iyidir. Nedeniyle birlikte cevap yazarsanız çok sevinirim..

Son düzenlenen: 24 Mart 2018
  17. 1- 21. seviye olursanız (korsanlık sınavı yaparak) 10 vudu topu alırsınız, 30 değil.

2- 17-1 Güvenli Liman'a giderek ''Oswald Murray'' görev vericisinden günlük olarak tekrarlanabilen 5000 adet taç görevini yapabilirsiniz.

3- Şuan ki oyun sistemi, mümkün olduğunca üst seviyede olanın daha avantajlı olduğunu gösteriyor.

61*** bunu beğendi.
  18. Selam,

21.seviyeye ulaştığınız takdirde , 30 adet top yerini HRMS Savaşçısı adlı sistem gemisini , ele geçirerek elde etmeniz mümkündür ( Her ele geçirmede verme gibi bir olasılık bulunmamaktadır). Hızlı taç kasmak için, 21.seviyeye ulaştığınızda seviye görevlerini tamamladıktan sonra, günlük tekrarlanabilen 5000 taç ödülü olan bir görev açılacaktır. (10 Adet Şöhret , 10 adet Savaşçı adlı sistem gemilerini batır )

Saygılarımla.

61*** bunu beğendi.
  19. 61***

61*** User

Teşekkürler

20. 61***

61*** User

Teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.