Korsanlık Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve canbekli tarafından 21 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 61***

61*** User

22. seviye sınavında bahsedilen banka faizi nedir acaba?
    sınavı ne kadar çabuk yaparsam ona göre bendeki taçlara ilave taçmı veriyor?

2. вγтє

вγтє User

ss alıp atabilirmisiniz sınavın görüntüsünü

3. Görev ve sınavlarda hikaye kısmına takılmayınız.
    Sınav için istenen ögeler, sınavı tamamladığınızda kazanacağınız ögeler net bir şekilde bellidir.
    Belirttiğiniz tarzda ekstra taç verme durumu diye bir şey yoktur.

61*** bunu beğendi.
  4. quadrokill

quadrokill User

evet arkadaşlar seviyeleri buraya kadar atlaması kolaydı hani bir gemi verseler 200 tane kesin dese görevde inanın daha kolay ama hrma intikamına 30 milyon hasarı nasıl verecez
    Gemiyi çıkartmak için saatlerdir şöhret kesiyorum çıksada 1 dk geçmeden kesilip bitiyor bu görevi yapan arkadaşlar ne tavsiye eder kör olana kadar şöhretmi kesecez kesinlikle
    intikamın canı 10 milyon ama oyun 30 milyon hasar istiyor en az 3-4 tane bulmamız lazım oda ayrı sorun tabi

5. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bu görevin hasarı 30.000.000'dan, 10.000.000'a düşürüldü.

144444 ve quadrokill bunu beğendi.
  6. quadrokill

quadrokill User

alakası yok ben daha bugün kabul ettim görevi 30 milyon hasar diyor
    zaten seafight ne zaman kolaylık sağladıki oyunda oda ayrı bir mesele

7. yama çalışmasıyla hasar düşürüldü fakat güncelleme henüz yapılmadı bende aynı görevdeyim 13 milyon hasarda kaldım

quadrokill bunu beğendi.
  8. quadrokill

quadrokill User

hocam peki nasıl yaptınız kolay yolu filan varmı sistemin kendinden çıktığı saat filan npc yi çıkartmak için 75 npc kesmek gerekiyor baya sağlam gemi ve elit lazım bunun için

9. admiral sistemleri şansına denk gelirse aynı haritayada atabilir oynadığın alyansa bağlı haritaya atıyorsa sıkıntı yaşamazsın ama diğer türlü düşman haritasına attığında zorluk oluyor her zaman çünkü aynı görevi yapmaktan ziyade adamlar sana bu imkanı bile bırakmıyorlar elit cephane dediğin gibi çok sıkıntı oluyor eğer elinde sandık varsa yarın öğlen den sonra yetenek gününde sandığa çevir yeteneğini 3 günde biraz olsun fark edecek şekilde cephane stok edebilirsin

10. NePs

NePs User

75.000x Taçlar topla ve şuna teslim et Oswald Murray

ödül: 700.000tp + seviye1

22 sınavı bu mu oluyor. taçları verirsem gidecek sanırım banka faiz falan bir şeyler yazılmış açıklamaya:D

hrma intikam vurarak geçemiyor muyuz 22 lvle

11. Tam olarak yazdığınız gibi her şey. Taçlarınız gidecek.
    Görev ve sınavlarda hikaye kısmına takılmayınız. (faiz konusu için)
    Sınav için istenen ögeler, sınavı tamamladığınızda kazanacağınız ögeler net bir şekilde bellidir.
    HRMA İntikam vurarak 22 level olamazsınız.

NePs bunu beğendi.
  12. NePs

NePs User

teşekkür ederim 22 atlatsam mı ? yoksa 75.000 taç biriktirdim top yeri mi açsam

13. Oyundaki temel amacınız, hedefiniz, geminizin durumunu bilmediğimden dolayı fikir vermesi adına yazıyorum:
    22 level olursanız, Oswald Murray'in günlük 5.000 taç görevinin yanı sıra, 22 haritasında bulunan görev vericiden de alacağınız günlük görevle 3.000 taç daha kazanabilirsiniz. Toplamda günlük 8.000 taç kazanabilirsiniz. (Ki son atışlardan da kazandığınız ekstra taç kazanımlarını unutmayalım)
    Ki bu da 9-10 gün içinde seviye atlamak için verdiğiniz taç miktarını tekrar kazanabileceğiniz anlamına geliyor.

14. NePs

NePs User

cevaplarınız için teşekkür ediyorum öyle yapayım o zaman. gemim düz 55k vuruyor toplar karışık 315top yeri var (paralı asker dahil)

15. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır. Ayrıca verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. Şahsi fikrim seviye atlamanız sizin için daha iyi olacaktır. Yeni açılacak olan görevler ile birlikte seviye atlamak için verdiğiniz taç miktarını kısa süre içerisinde geri kazanabilirsiniz. Sadece intikam sistem gemisine hasar vermeniz yeterli olmayacaktır. Belirtilen miktardaki taçları toplamanız gerekmektedir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

16. 16 seviye bir gemim var. 21 e kadar çıkıp vudu toplarını, 30 silah yerini almayı düşünüyorum. Tam da şu an 3. seviye vudu rahibi için kalan 150k inciyi biriktirmeye çalışıyorum. 230 top var. 250k dp si var. gülle rampası 3. seviye , kıç bölgesinden hız 1. seviye.
    120-130 tane vudu topu var diğerleri 30 luk. Hrrell'i çok zor kesiyorum ekstra bir kalkan filan basmam gerekiyor çünkü 40k vuruyor.
    Benim bol bol inci kasmam lazım ben en kısa yoldan nasıl kasarım inciyi , naçizane tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

17. En iyi alternatifin ışık haritası.

18. NePs

NePs User

oyunu bırak tek güzel tavsiyem bu olur kardeşim illa oynamak istiyorum diyosan para yatıracaksın öyle yada böyle yatıracaksın diğer türlü bir şey yapamazsın yaptırmazlar

Provelant bunu beğendi.
  19. 16 level adam ışığa giremez, parasız oyundan zevk alabilirsin ama hırs yaparsan paraya döner olay, 50 100 lirayla olmaz çünkü bu oyunda bişey iyi bir bütçe lazım. özel haritan varsa oyukla onları yap kalelerni ve yeteneklerni rahat şekilde npc kesebilecek şekle getir o arada da görevleri levelleri yapıp 21 yap gemini.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.