Lig Puanları

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve SHOGUN(CNA) tarafından 21 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S.a. lig puanlarına ne oldu bilen varmı sebebi nedir niçin düşürüldü. bilgi verebilirmisiniz saygılar.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Lig her ay sıfırlanmakta. Dolayısıyla puanınız felan düşürülmedi. :)

Saygılar.

3. sayın star mod. dün örneğin 2o yada 30m olan lig puanım niçin 1.5 m ye inmiş diye sormuştum.lig ayın 15 de sıfırlandı biliyorum.bu konuda bilgi istemiştim.

4. Star

Selam,

Lig puanından kastınız nedir ?

Saygılarımla.

5. aynı sorun bendede var lig sıfırlanmıs 100 m ep kasmıstım 0 lanmıs + rüdbe puanlarıda düsmüş nedeni nedir acaba tskler..

6. 40mil kaçgündür kasıyoruz düzelecekmi iletin mümkünse resetten sonra hepsi sıfırlandı bilginize :)AMERİKA 3 TE başka serverlerde varmı bilmem.rütbe puanıda arkadaşın yazdığı gibi 80 bin falan gerilemiş tam bilemiyorum yani lig tekrardan başlatıldı.

7. Star

Selam,

Amerika sunucusundan da aynı şikayeti aldık. Üstlerime bildirdim. Gereken açıklama geldiği zaman yayınlanacaktır.

Saygılarımla.

8. ĠªηĠ

ĠªηĠ User

Amerika sunucusunda oynuyom lıg sıfırlandı kasdıgım rutbe puanı gerı gelmış baya bu ne demek oluyo acaba...

9. Star

Selam,

Konuyu ilgili kişilere söyledim. Onlarda ilgili birimlere ileticeklerdir.

Saygılarımla.

10. adamint13

adamint13 User

Yetkili,

Lig puanları neden sıfırlandı. Yüz milyonlarca lig puanı yaptık boşuna mı gidecek bunlar???

Bu konu hakkında lütfen biri açıklama yapsın.

Sabrımız kalmadı artık!

11. Star

Selam,

Olmayan açıklamayı sizinle paylaşamayız değil mi ? Bizlerde bize bilgi verilmesini bekliyoruz ki , sizinle paylaşalım.

Saygılarımla.

12. s.a. sadece bilgi amaçlı söylüyorum.ben iddaa ediyorum. benim kastığım elit puan içinde hiç bir şekilde yanlış yok eğer böyle bir cevapla gelinirse oyunumun her şekilde incelenmesini talep ediyorum. bu arada arkadaşlarda benimle aynı fikirdedir herhalde saygılarımla

13. Amerika sunucularında 0 lanan ligler hakkında hala sonuca kovuşmadı

resmi açıklama bekliyoruz

14. Star

Selam,

Henüz konuyla alakalı bir gelişme yok. Bizlerde resmi açıklama bekliyoruz. :)

Saygılarımla.

15. ĠªηĠ

ĠªηĠ User

3 gun oldu cevap yokmu daha

16. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Açıklama geldiğinde resmi olarak duyurulacaktır.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.