Lig Sistemi Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve *κøƦκu* tarafından 2 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba elit puanım profilimde gözüküyor ama bben bu oyunu bbi süredir oynamıyordum çok değişmiş 21. seviye tasarımına ne kadar ep kalmış onnu merak ediyorum aradım bulamadım eskiden 20. sev tasarımına sahipken 21.e kalanı görüyordum hala gözüküyormu gözüküyorsa nereden görüntüleyebilirim.

2. sonikaz

sonikaz User

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Elit puan sistemi bir süre önce değiştirilerek lig sistemine dönüştürüldü. Seviye tasarımları da bulunduğunuz lige göre alabiliyorsunuz. Gereksinimleri karşıladığınız zaman lig değiştirip diğer lige geçebilir orada bulunan tasarımlara da sahip olabilirsiniz. Elit puan ve lig sistemi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  4. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

Deniz atı liginde elit puanım 2.930.654 bir üst lige çıkma işareti bende yok ama sıralamada altımda ki 3 kişide bir üst lige çıkma işareti var sebebi nedir ?

5. воины

воины User

Toplamda 5.000.000 elit puaninin olmasi lazım

6. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

[
    Yeni
    ben bi alt ligden kendim çıktım üste silindi diğerleri bu sıralamada ki puan dan ayrı puanda mı hesaplıyolar çünkü benim altımda 2.615.000 bin olanlarda var onlar çıka biliyor ben çıkamıyorum​

7. Somberlain

Somberlain User

Tek şart olmaması lazım diye hatırlıyorum, toplamdaki elit puanı 100 mil falan olunca da olabiliyordu. O gördüğün o şartı sağlıyor olabilir.

8. Reese

Reese User

Merhaba,

Lig sistemine girdiğinizde sağ üst kısımdan tüm sunucuları seçtiğinizde, önünüze tüm sunuculardaki sıralamanız gelecektir . Kendinizi o sıralamada bulduğunuzda isminizin yanında https://prnt.sc/inxwo7 resimde belirttiğim gibi yeşil ok var ise bir üst lige çıkabilirsiniz.

Saygılarımla.

9. Esesli69

Esesli69 User

Bunları nasıl kazanabilrim? Lig atlayınca bu paralarla farklı şeyler alınabiliyor mu? Bir de nasıl lig atlayabilrim?

10. Selam,

Lig sistemi ile alakalı BURAYI inceleyiniz.

Saygılarımla.

11. Esesli69

Esesli69 User

Yok 2 gün önce harcamıştım da bugün baktım 2 tane daha gelmiş. Başka bir yerden geliyor mu bu paralar? Teşekkürler

12. Selam,

Lig bitiminde gelir. Başka biryerden alamazsınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.