Destek Mail Hesabım Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve *~REİS~* tarafından 3 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *~REİS~*

*~REİS~* User

selam oyuna kayıtlı mail hesabım çalındı, adamlar mailin kurtarma bilgilerinide değişmişler geri alamıyorum, şimdi oyundan supporta yazacağım fakat bu seferde maile mesaj gideceği için seafight hesabınıda çalınmasını istemiyorum.
    Eskiden chat moderatörlüğü yapmıştım inceliye bilirsiniz, üstlerimin bana yardımcı olmasını istiyorum, oyun hesabım çalınmasın lütfen yardımcı olun.

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hesabın kayıtlı olduğu mailin size ait olduğunu nereden bileceğiz.Hesap güvenliği size aittir.Mail adresi sağlayıcınız ile iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

3. *~REİS~*

*~REİS~* User

hesabın bana ait olduğun ip adresinden ve gemiye kredi kartıyla aldığım ürünleri Oyun Admini sistem üzerinden inceleyip göre bilir sürekli girilen ip adresi bana aittir

4. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Oyunumuzun en önemli kurallarından biri hesap güvenliği.Vede bu sizin sorumluluğunuzdadır. Mail sağlayıcınız ile iletişime geçiniz.

Saygılarımla.