Mega Server Alyansları ve Filoları

Konusu 'Donanma' forumundadır ve Somberlain tarafından 10 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Somberlain

Somberlain User

Tr megada hangi filolar hangi alyansta bilgisi olan bildiği kadarını yazabilir mi ? Eskisiyle çok farklı herkes ayrı bi yere gitmiş.

2. estere2190

estere2190 User

T.C ALYANSI
    YILDIZ ALYANSI
    CİHAN-I HÜKÜMRAN ALYANSI
    BÜYÜK ALYANS

ZülfikarReis bunu beğendi.
  3. bu filoları yerlerini soruyor o cok karısık
    YILDIZ FİLOSU
    SĄ™-Foo-Fo™-~*~-αк¢ -_1_-AGF-Ằ¤Ṕ- C¤-ĦЦП-ЄŒL-λßί-★YG-İPØ-ŞRN-CDF-ǾĎҜ-Fѕм- BKD-√*κ- [E~F] , [√ߥ] [υᄂυ] , [₪Đ₪], [Ďяк] , [Ö~S] [ŚŁ¢] [ZNG] [VTN]

4. Güncel YILDIZ ALYANSI FİLOLARI :
    B™ Foo ~*~ αк¢ _1_ AGF şτη™ C¤ Śᵗᵐ ĦЦП ЄŒL Fšм BKD √*κ Ďяк ₪Đ₪ E~F υᄂυ Ö~S zng ŞRN T★K ş61 Şø√ ¢√ĸ •✘• Ơ_Ɗ EY™ SHK CDF SIR C@N S₪R Ð∞M ≈E≈ DDŞ JØΫ ©~4

5. dedim gibi cok karısık ve sürekli deişken

6. Mu®αт

Mu®αт User

yöh ler alyans kuracakmış :D benden duymadınız ama :)

7. h lerde ba nap olup adaları vuruyodu bi ara sımdı ba yıldızla nap oldu gerci bi kac filo istememiş ama kolay yıkılmaz bi gecmısı var yıldızın ve basındakilerin

8. Mu®αт

Mu®αт User

dostum 9 yıllık oyun tecrübeme dayanarak tek bir şey söyleyebilirim bu oyunda KİMSEYE GÜVENEMEZSİN.

9. Aynen öyle biri ss almış ne kadar doğru bilmiyom ama chatte ağıt küfürleşmiş tr serverında olmuş adamlar ertesi gün akşamı aynı tsde aynı filoda ortayı bulmuşlar

10. Mu®αт

Mu®αт User

öyledir bu işler oyunda ki güç için bazı değerlerden vazgeçiyorlar :)

11. kadir

kadir User

bende oyuna ara vermiştim tekrar başlamak istiyorum eskiden yıldızlar ile hükümranlar dosttu tc ile de br ler dosttu hala böylemi hükümran ile yıldızlar düşman diye duydum inanaadım yani kim kim le düsman kimle düşamn bunu öğrenmek istiyorum

12. kardeş şuan yıldıza dost bir alyans var oda BTA alyansı diğerleri yani T.C ~H~ VE B~@ yıldıza rakipdir

13. yıldızı bılmemde bta kalabalık değil 65 kişi taş catlasan onlarında 45 falan sıkı oyuncu her gun goruyom bi adayla başları dertte kuleleri dusp dusup duruyor ama sonuc ellerinde kalıyor ada

14. kardeşim 45 olsa iyi genelde sayıları 20 i bulmuyor :)

15. Yok ya kardeşim ne diyon sen 20 kişi bir ada mı koruyor valla durum vahim o zaman

Fet edek sabah o zaman :D

16. siz 2 velet burda boş yapmayın :D

17. Bir bta adası gördüm sanki :D
    He yok yok yöh imiş :D

Biri boş yapmak mı dedi :)

18. BTA ile naplığı bitirdi yıldız ondan gitti adaları Bu mega serverin bir gerçeği artık bu serverin ağası da paşası da yıldız artık

19. O haber tarih yeni haberler var
    bu arada beho ve etk de Npclerde ewalar iyidir yıldızdaki oyuncular değil

20. behoya girdiğimiz mi var tabiki ewalar behoda olacak :D