Miço Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 6 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

miçonun oyundan kaldırılması haksızlık değil mi ?

1. evet

2. hayır

Birden fazla oy kullanılabilir.
Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mürettebat paketi hala satışta ve içinde 30 miço var.

2. Kalktı olamaz. :) supporta yaz.

3. aynen aynen sen her yere yazıyon ama kimse bilmiyor bayağı iyiymiş..

4. bi etkinlik yapiyosunuz siralama var micosu olan var olmayan var ne kadar adil diye hic mi sormuyosunuz kendinize eeeeyyyyyy oyun yoneticilerii .. ?? adamin micosu var oldugu icin batmayacagim adamlara batiyorum bu utanc ve sıkıcı durum daha ne kadar surecek ..? bu oyuna yillarini veren bi oyuncu olarak sorun cozmekten cok sorun yaratip sorun cikariyosunuz . habersiz mico kaldirma ve bircok emri vaki kararlariniz yuzunden bi ton oyuncu oyundan sogudu sayenizde umarim en kisa zamanda eski haline donerde zararin neresinden donerseniz kaar olur sizin icin .

☆-тürвülans-☆ bunu beğendi.
  5. atış süresini berbaet etmişler bu arada. alev topuda koysanız cacık.
    atıs süresine tekrar müdahele etmişler
    1.5 sn felan hikaye

6. Full balyoz gemi miçosuz ne yapıcak alev ilemi oynıyayım :D

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. ozican2525

ozican2525 User

Ayakçı ile birazda olsa farkediyor ancak bu yapılan çalışma tamamen yeni topları oyuna dahil etmek için yapılmış bir hamledir.Yeni top çok seri hemde balyoz kadar etkili(tam eşit olmasada çok fazla bir hasar kaybetmiyor.) gözüküyor.Birde yakın zamanda yeteneklere eklenceği konuşuluyor bekleyip göreceğiz.

8. Selam,

Konu ile alakalı henüz bir bilgi bulunmamakta. Umarım en kısa süre içerisinde çözüme kavuşur. Lütfen konu ile alakalı forumu takipte kalınız. Konu ile alakalı BURAYA fikrinizi yazabilirsiniz.

Saygılarımla.

9. umarım çabucak ne geliosa gelir.. yoksa serwerlarda oyuncu kalmıcak..

10. vay be duygulandım yıllardır forumlarda sitem ettim itiraz ettim bigpointt verdiklerini geri alıyor parayla aldıklarımı üstüne tekrar ekleyip geri alıyor diye diye dilimde tüy bitti hatırlarmısınız yıllar önce top vuruslarını düsürmüslerdi v e onun yerine ilk defa 10 top koymak icin inciyle slot acmayı eklemislerdi o 10 topu ekleyince aynı değerde vurmaya baslamıstık'' bigpoint hırsızlıktır bu yaptıgınız ''dedigimde kimseden destek alamadım ve tek oldugum icinde bigpatron da rahatlıkla 30 gün oyun banı verdi. gerek top olsun atış süreleri olsun savunma olsun bir yandan verip diger taraftan caktırmadan geri alan bir sistemdir bigpoint kumar oynuyoruz diye kac kere söyledim size oyun degil bu kumar hep masa kazanır. binlerce oyun var onlarca oyun plartformu oyunu satın alırsın canın cektikcek oynar eğlenirsin kaldıgın yerden devam edersin yeni paketi upgradesi cıkar yada Dlc si alırsın yüklersin 1 kere oynamaya devame dersin. ama bu oyunda 30 gün oynama gemi falan kalmaz hersey süreli gemilere cok cok az katkı saglayan bu süreli ürünler cok pahalı gerisini siz düsünün 1 yıl 3 aydır 1 lira bile harcamamanın gururunu yasıyorum hiç derdim tasam yok aman yeni ürün cıkmıs hemen alayım diye rekor bende beyler 1 yıl 3 ay oldu birde çinliler geldi iyice oyun oynanmaz oldu.

-≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  11. H€AVEN

H€AVEN User

bu buyle devam ederse kendileri oynar cekiliriz

12. sagitta03

sagitta03 User

Elit koleler oyun basindan beri vardi,ardindan adi mico oldu resmi degisti.Simdi de hata oldu..
    Bu kadar sacma bir mantik olamaz.Odedigimiz para ile salak yerine konuyoruz malesef.
    Yetenek vb degil sadece o basit ozelligi istiyoruz fakat dinleyen yok.Neyi soralim bu oyun kurucusuna?Neden soralim?Oyunda sacma sapan degisiklikler yapmasinlar yeterli bizim icin fakat her dokunuslari bug,her dokunuslari hata dolu..Bence bu oyun kurucu ve programciyi formatlasinlar da rahat bir nefes alalim su oyunda..

13. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Oyunun ilk gününden itibaren subaylar kısmında daimi olan MİÇO şu an nedeh kaldırılıyor? sebep tamamen paramı? 1 ay oldu oyundan miço kalkıyor açıklama yok kimisi pakette aldı 15.5 tl madem kalkıyor paketle satılan ney? anlayan bilen bir oyuncu yazarsa sevinirim çünkü bigpatron cevap yazmaya değer görmüyor olsa gerek bu gdne kadar cevap yok
    MİÇOSUZ GEMİMİ OLUR

14. ozican2525

ozican2525 User

Yapılan değişiklik oyun yapımcıları tarafından şu şekilde değerlendiriliyor.''Yeni top veya özellik eklerken dengeyi çok bozduğundan kaldırma gereği duyduk.'' Buradan da anlayacağınız gibi seafight yeni topların satışı, kendi karı için böyle bir değişikliği uygun görüyor.Miço olayına gelirsek şuan 13.5 paketin kalması ile sadece 260 tl lik bir pakette satıldığını duydum,alırsanız gelirmi o konuda pek emin değilim.Miço gibi bir şeyin(atış hızı etkeni) yetenek ile geleceği konuşuluyor bekleyip göreceğiz.

15. mico yüksek hangi akılla kaldırıldı bilmiyorum kaldırıldığı gibi yerine neden bişey koyulması daha anlamış değilim ful balyoz var ama atış süresi 4.70 ne adam bstirabiliyom ne de sistem kesebiliyom hala neyi bekliuonuz illa oyunumu bırakalım bunu mu istiyonuz lütfen micoyla ilgili sorun cozulsun gelen tüm paketleri cekiyoz oyuna onca emek verdik

۩»SǾЙKĀЙ«۩ bunu beğendi.
  16. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

para para para

17. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Burada bulunan konu üzerinden miço hakkında sorularınızı oyun yapımcısına sorabilirsiniz. Geleceğe dönük oyun içerisinde yapılacak yeniliklere karşı bir engel oluşturduğu için miço oyundan kaldırılmıştır. Ayrıca benzer konular birleştirilmiştir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

18. Bu yazıyı sizin yazınızdan örnek olarak aldım. Geleceğe dönük oyun içerisinde yapılacak yeniliklere karşı bir engel oluşturduğu için miço oyundan kaldırılmıştır. sayın nogedrama miçolar bunca yıl oyunun gelişmesine engel bir durummu oluşturmuşda bugün böyle bir karar alınıyor sizlerin suçu yok aslında bununda farkındayız ama oyun içerisinde etkili bir takım malzemeyi işi ticari boyuta taşımak için oyundan kaldırmak hiçde adil değil oyundaki gelişmeyi düşünen yöneticiler ilk önce bonus haritalarına bir takım düzenleme yapsınlarki oyun gelişsin oyun olduğu yerde saymasını bırakın daha çok dibe doğru batmaya başlıyor güçlü gemilerle nereye kadar bu oyun bilinmez ama alttan yeni başlayacak oyuncu sayısı yakalanmazsa seafight cazipliğini her geçen gün yitirmeye deavm eder saygılar.

19. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Oyuna yeni eklenen ve eklenecek olan özelliklerin/nesnelerin, oyun içerisinde sorun oluşturabileceğinden dolayı oyun yapımcıları bu şekilde uygun görmüş. Örneğin seviye 5b çelik kaplı zincir atış süresini kısaltıyor. İlerleyen zamanlarda genişletme seviyeleri yükselecek ve oyuncular bu nesneyi elde edebilecek. Bunun üzerine oyun içerisinde oyun yapımcısının bahsettiği kale, yetenek vb. değişiklikler eklendiği zaman oyuncuların atış süresi çok düşeceği ve yeni özelliklerin eklenmesinin mümkün olmayacağı için böyle bir değişiklik yapıldığını sanıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

20. herkeste alev topu yokki...

NightWish66 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.