Milletler Topluluğu Haritası ve Işık Tılsımı Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve gokhanbeyiniz tarafından 9 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemimi ışık haritası için uygun hale getirmek istiyorum neler yapmam lazım

2. Kaprissss

Kaprissss User

yani oradan inci kasmak istiyorsanız sürekli durmadan vurmanız gerekiyor fakat bunun içinde toplarınızın sağlam olması gerekiyor , çünkü ne kadar sağlam olursanız inci kar oranınız artar ama bence ışığın çok bir önemi kalmadı şuanda tüm arkadaşlarıma en az 26 lvl olup ASLAN YÜREKLİ haritasına girmelerini öneriyorum , bugüne kadar gördüğüm en değerli harita :)
    »ĄŦĄ«

3. ışık haritası için kalelerden
    orta kale: usturlab + barutluk,
    burun kale; zırhlı gövde + gülle rampası
    kıç kalesi ; top deposunu yaptığınızda rahat kasılabilirsiniz
    gerisi zamanla olur

4. Aga git level yap 21ol +30 top yeri al harita vur özel daha kærlı veya dene 1oğlak vur aynı sürede gir ısıga sunburts ve amertesu vur ısıkta zarar edersin

5. adamın gemisi boş ne leveli. harita vurması.
    gemin boş ise, yeni oyuncu isen en güzeli hız yeteneğini ve kalesini yap; pırıltı katlayıcı alıp pırıltı topla. alemin kıralı pırıltı mojo ve başak haritası

6. sen leveli hele 21 22 lvli 2dakikada yapılcak birşey mi sandın oraya cıkana kadar 2 3 ay gecer bu sure zarfında oyunun mantıgını ve ilerleyicceği yolu kavrar yani 21lvl olana kadar oyukla 7 8k vurup kalelerini rampayı acmıs olur

7. incisi olana 20 levele çıkması 1 dakika sürmez. 21 level ahtapot haritasına girene kadar zor girdin mi 15-30 dakika. 26 levele kadar para yatırıp taç alırsan tıkır tıkır çıkarsın 28 e kadar kolay,29 a çıkmak az zor. 29 ve 30 normal.
    ama incisi olmayana 7-8 bin vurmak çok zor. en az 7-8 milyon inci lazım. bot kullanmayıp o inciyi kasmak baya meşakkatli.
    en iyisi ve kolayı oyunu çözüp bir arkadaşından gemisini hediye almak. (gemi alıp satmak yasak malum)

8. Oyunu yanlış tanıtıp başka şeylere teşvik etmeyin biraz uzun sürer lakin gemi sıfırdan kale yetenek ve top yapılır

9. kingSo

kingSo User

Anladığım kadarıyla bu haritanın 2 tane büyk gemisi var.

Milletler muhafızlığı sularda kolay kolay görünmez. Onu ortaya çıkartabilmek için donanma üyelerinden VCM Gildblade'leri 100 defa batırman gerekli.

1-) 100 gildblade batırdığımızda VCMA Userper ve VCMA Harrowstorm isimli npcler aynı anda mı haritada doğucak yoksa VCMA Userper çıkıcak onu batırdıktan sonra VCMA Harowstoorm mu çıkıcak ?

2-) VCM Gildblade
    VCMA Userper
    VCMA Harrowstorm
    Genel S.S.S de bu npclerin verdikleri ödüller yazıyor ama sahip oldukları darbe puanlarını göremedim bilgilendirirmisiniz ?

3-)Bu npclerin verdikleri hasar hakkında da bilgi istiycem ama biliyorum savunmaya bağlı olarak bu değer çok değişken olucak aşağı yukarı fikir sahibi olmam için Gildblade lerin verdiği hasar için HRMS Renowm lara göre daha mı az daha mı çok ? [B][B]Karşılaştırıp fikir sahibi olmam açısından [/B][/B]" Ben HRMS Renowm ' dan 15.000 hasar alıyorum , Gildbladen 5.000" gibi yazabilirseniz sevinirim.

4-) bu npclerin kaçınması var mı varsa %kaç ?

5-)
    VCM Gildblade
    VCMA Userper
    VCMA Harrowstorm bu 3 npc her biri 1 kez mi yağmalanabilir ? yoksa A oyuncusu 1 kez yağmaladıktan sonra B oyuncusu da yağmalayıp ödül alabilirmi ? 1 oyuncu 1 den fazla yağmayalayiblir mi ?

Son düzenlenen: 30 Aralık 2017
  10. sonikaz

sonikaz User

1-) gildblade 100 adet kesildiğinde usurper atmakta aynı zamandada atabilir.Aynı haritada çıkmakta.Harrow 6 saat aralıklarla atmaktadır

2-) Gildblade 1 000 000 darbe --- Usurper 120 000 000 harrow 500 000 000 darbeye sahip

3-)%5 çelik zırh korunma taşı 13 kaçınma 20 hasar önleme ve 21 pet taşı var şuanda gildbladeden 18 19 arası yemekteyim.

4-) KAçınma oranı bulunmakta ama tam olarak bilemiyorum

Son düzenlenen: 30 Aralık 2017
    kingSo bunu beğendi.
  11. kingSo

kingSo User

Hocam cevaplarin icin cok saol , peki sen ben ve 20 kisi daha usurpere sıkıyoruz cani %50 nin altina düstü ve ben npcyi yagmaladim 65k inci aldim sen usurperi ele geciremiycek misin ?

Behomoth gibi 26. Seviye olunca bu haritaya giriş tilsimini pazar yerinden teklif veya inciyle alabilivek miyim ? Yoksa sadece gorevler yoluyla mi elde edicem?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ocak 2018
  12. 06BABA14

06BABA14 User

günlük görevi var. ( 10 m hasara sebeb olup + 3 behamoth tılsımı verince ) 2 adet aslan yürekli tilsımına sahip oluyorsun

kingSo bunu beğendi.
  13. sonikaz

sonikaz User

Her sistemde olduğu gibi sadece 1 kişi ele geçirebilir 66 ile 80 arasında inci verir.

kingSo bunu beğendi.
  14. kingSo

kingSo User

%120 isabetle hasar kaybı olmadan bu 3 npcye sıkabilirmiyim acaba ?

15. 06BABA14

06BABA14 User

Aslan yürekli tılsımındaki sistemlerin kaçınma şansları bir hayli yüksek vuruşlarınızda azalma olucaktır.

16. şu önerine birde katkı sağlasan süper olur anladın sen :D

17. yapsan ne olacak sanki hiçbir işe yaramaz milyarlar doksen bıle oyunun artık eskisi gibi olmadıgını herkez biliyor milleti kandırmayın bu oyuna sıfırdan bosu bosuna kımse para yatırmaz biz yatırdıkta ne oldu guverteleri almak için aylarca kastık elımızden aldınız

18. 2 lewel gemi var onu 4 lwl cikarttim neden hala ışık tilsimina giremiyorum. kaç lwl olmak lazım ışık tilsimi için

19. Girmeye çalıştığınızda herhangi bir uyarı mı veriyor? Yoksa Işık Tılsımı ögesi sönük renkte mi gözüküyor? Ya da ışık tılsımına güvenli limandan mı girmeyi deniyorsunuz?

20. Işık tilsimi öğesi yok. Ne pazarda ne de eşyalar bölümünde

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.