Mojo Atma Sistemi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve SONSONSON tarafından 31 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. SONSONSON

SONSONSON User

azalan ödüller geldigine gore artık younu daha kolaylastırmanız gerek bence 1 saat mojo atmaya uğrasıyoruz mojo atışı 500 veya 1000 e çıkarırsanız daha güzel olur

2. matoistr23

matoistr23 User

1000 ve 5000 seçenekleri gelmeli bence de oyunda boşa zamanımız gidiyor doğru tespit arkadaşa katılıyorum.

+1

3. Heartware

Heartware User

1 5 10 50 100 diye olacağına atmak istediğimiz mojo miktarını biz yazsak daha güzel olmaz mı :)

4. Bu sefer de yanlışlıkla inci atan oyuncular olacaktır. Bu işlemi de adminler tarafından geri çekilmesi de bayağı zahmetli olacağından böyle bir şey söz konusu olacağını sanmıyorum. Barut, kalkan, gülle, ışınlanma, o ,bu ,şu bir sürü item veriyor. Ve 5bin mojo yerine yanlışlıkla 50bin yazan birine bunlardan çokca geleceği için geri alma işlemi de olacağını sanmıyorum. (geri alma işlemi); mesela tüccardan yanlıslıkla 15 milyon incilik malzeme alınca aldığınız itemden harcama yapmazsanız ve supporta yazarsanız iade yapılıyor. Ama 1000 - 5000 olayı güzel olabilir.

5. +1 Katılıyorum kardeşim :)

6. O kadar mojo şişesini nasıl elde ediyoruz bilgim olmadığı için soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

7. Pırıltı kasarak yapmıyorlar tabiki :) inciyi mojoya döküyorlar

8. Ama yukarıdaki bir arkadaş bu sefer de yanlışlıkal inci atan oyuncular olacaktır diyor demekki. İnci atmadan şişeyi kasmanın bir yolu var ki bunu diyor.

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  9. srknszn

srknszn User

O laftan kastı atıyorum 100 mojon var sen yanlışlıkla 1000 yaptın geriye kalan 900 mojoyu inciden atıyor sistem buda 90 bin inci demek .

10. +1

11. 5 000 bin 10 000 yapılmalı

Hero1, Toddles ve srknszn bunu beğendi.
  12. Hero1

Hero1 User

Mojolarımızı hızlı bir biçimde atmak istiyoruz. üst yöneticiler bunu raporlarına eklesin. ve yapılmalı artık vakitimizi orayamı harcayalım