NEVİZADE VEDA EDİYOR_

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve NEVİZADE70 tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 8 SENELİK SEAFİGHT SERÜVENİME OYUNU BIRAKARAK SON VERMİŞ BULUNUYORUM. TR1 VE TR3 SERVERLERİNDE VE AKABİNDE SERVER BİRLEŞMESİNDEN SONRA MEGA SERVERDE OYNADIM. BU SÜRE ZARFINDA KİMSEYİ KIRMADAN YAŞÇA KÜÇÜK YADA BÜYÜK GÖZETMEDEN SAYGI VE SEVGİ GÖSTERERMEYE ÇALIŞTIM. YİNEDE KIRDIĞIM ÜZDÜĞÜM OLDUYSA AFFETSİN. BU VESİLEYLE TÜM OYUNCU ARKADAŞLARDAN, ADMİNLERDEN HAKLARINI HELAL EDECEKLERİNİ UMUYORUM. BEN KENDİ ADIMA HERKESE HAKKIMI HELAL EDİYOR VE ARANIZDAN AYRILIYORUM.

Saygı ve sevgilerimle,
    ₦Ē∀ĪƵĀƉĒ_ƵĦṜ

_ - _

Son düzenlenen: 21 Aralık 2015
  2. Oyun bu, birkaç batırmışmışlığın vardır ama sorun değil :) Bahtınız açık olsun!

3. ]caprice[

]caprice[ User

en doğru geç bir karar almışsın. seni tebrik ederim. adaletsizliğe en son noktayı koydun.

4. server değişmiş olabilr server birleşmiş olabilir oyunuda bırakmış olabilirsin ama bırakma arada gl kopamazsınn kopmada aklın kalır burda oynamasanda anlıyoruz farkındayız herşeyin bizim gibi ol inadına vakit buldukça:)

RAMBO.SIR bunu beğendi.
  5. helal olsun dayıcım keşge bırakmasaydın ama şaş kaza bir gün dönmek istersen benim gemiyle oynarız :) selametle....

RAMBO.SIR bunu beğendi.
  6. Hoşça kal iyi insan!!!

7. Sır filosunda değil miydin sen bugün oyunda gördüm. :)

8. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

İki sene önceki konuyu nereden buldunuz da yazdınız:)

RAMBO.SIR ve кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  9. Ve tekrardan hoş geldin nevizade :)

RAMBO.SIR bunu beğendi.
  10. RAMBO.SIR

RAMBO.SIR User

Oyuna geri döndüm evet ama kardeşimin gemisi. Nickini kendi nickim yaptım. O yurtdışına gidip geliyor oynayamıyor bari ben oynayayım dedim. Bu arada hatırlanmak da güzel Teşekkür ederim. :)

11. RAMBO.SIR

RAMBO.SIR User

Teşekkür ederim. :)

12. RAMBO.SIR

RAMBO.SIR User

Kendileri forum adminliğini haketmiyor mu artık :))

13. Keşke forum admini olsam

Selen1453 ve RAMBO.SIR bunu beğendi.
  14. Nevızade hangı fılodasın sımdı benı de yanına al

RAMBO.SIR bunu beğendi.