Ölüler Armadası 2018

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ArmageddoN tarafından 23 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Ölüler Armadası" Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. gösterişçi oyukla kesilmiyor oda elitle kesiliyor ???

3. tanerm54

tanerm54 User

oranlar çok kötü. gösterişçiyi oyukla kesmek için reset bekliyoruz fakat canı 1 milyon. acilen oranların düzeltilip reset gelmesi lazım.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  4. Feminazi

Feminazi User

Karaborsaya miço gelmesi lazım.

5. Karaborsa rezalet 20 bin inciye 5 anahtar var bir yanda 10 bine 10 tane güllelerde oransız 25lik tılsımlar bile sınırlı, sınırlı olmayan item yok resmen

6. tanerm54

tanerm54 User

karlı olanlar sınırlı diğerleri sınırsız 10 binlik anahtar sınırlı 20 binlik sınırsız

7. KяaL!

KяaL! User

yahu hepsini geçtim miço yüzünden oyunu bırakcam ne vardıda kaldırdınız bu miçoyu ???????

KaRaNLıK. ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. sistemi nerdeyse ben kestşm son atışı adam yaptı diye herşey onunmu oluyor bana bişey gelmedi böyle saçmalık olmaz

9. Feminazi

Feminazi User

Sistemler son atışa göre ödül vermemeli bence, herkes vurduğu kadar almalı.

10. tabi öyle olmalı saçmalıktan başka bişeydeğil

11. TRANTULA

TRANTULA User

yeni etkınlık sandık anahtarı aldım. önceki etkınlıkten kalan sandık anahtarlarla beraber değiştirildi. şu an hiç sandık anahtar alamıyorum.

12. vurduğun kadar ödül al olması lazım son atışa bütün emek gidecek yazık

13. vurduğumuzun karşılığını bile alamıyoruz. 10bin gülleye 20 bin inci nasıl verelim amirale bile 12 bin gülle sıktım 14300 inci verdi 265 düz 295 kritik vuruyorum az da degil hani

14. Oyun tamamıyla zarar şuanda. Karaborsaya gelen malzemeler sınırlı konuldu, sırf para yatıralım diye. aynı şekilde oyuk gülle sıkılabiecek yazılıp sonradan değiştirdiler, sırf para yatıralım diye. Bakın önceden güçlü olmayanlar dert yanardı, zaten para yatırmadıkları için önemsenmiyorlardı. Ancak bugün görürüyoruz ki gemisi iyi olanlar bile dert yanıyor. Oranların değişmesi, karaborsadaki 10k incilik sandıkların limitinin arttırılması , bazı sistemlere de oyukla kesme getirilmesi şart. bakın yapılsa iyi olur değil yapılması şart. adam parayla gülle satın alsa dahi zarar ediyor. böyle birşey olması oyunun tamamıyla gözünü paraya çevirdiğini gösterir. YAPMAYIN LÜTFEN. gün içerisinde resetin getirilmesini bekliyoruz. :/

baba-mereba ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  15. Sandık alınsa dahi haritada toplasan 3 5 sandık var.

16. amiral nereye çıkıyor oda yazsın haritada

17. 2018-07-23 16:24:30
    2881 x İnci aldın.
    2018-07-23 16:24:30
    Kokoş Odette adlı oyuncunun gemisini batırdın.

2018-07-23 16:28:36
    2882 x İnci aldın.
    14 x Agwe'nin Çelik Zırhı aldın.
    Gösterişçi Alfonso adlı oyuncunun gemisini batırdın.

4mil fazla hasar verip daha az ödül almam.Çok güzel etkinlik!!!

ARAKLILI ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. ve yine aynı itirazlar , şikayetler vs vs...
    ve yine aynı oyun yapımcıları ,aynı kafa yapısı vs vs...
    Batı cephesinde değişen bir şey yok...

19. resetle ne değişti??

20. Oyunda Bulunan Etkinlik Npc's Fazlalaştırılmış galiba .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.