Ölüler Armadası 2018

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ArmageddoN tarafından 23 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2018-07-24 15:44:22
    4746 x İnci aldın.
    2018-07-24 15:44:22
    Merhametli Marcelle adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2018-07-24 15:44:22
    1 x Etkinlik anahtarı aldın.
    Ben etkinliği bırakıyorum ne ruh veriyo ne puan ayrıca 25 bin güllem gidiyo verdiği inciye bakın.

2. Porstmouth

Porstmouth User

Karaborsadaki gemilerin görünümünü nasıl arkadaşlar.
    Hepsinin görüntüsünü atabilirmisiniz

3. Feminazi

Feminazi User

Cilalı tüfek ağzı eklenmeli karaborsaya, etkinlik gemilerinin kaçınma şansı çok fazla, gemimde %135 isabet şansı olmasına rağmen az vuruyorum gösterişli alfansoya

4. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Işık yayan ve Lanetli Ruhlar çok zor kasılıyor milyonlarca güllem gitti 3bin lanetli ve 2650 ışık yayan yapmak için benim için pek sorun değil ama güllesi bol olmayan küçük gemilerde var bu korsanlar hiç düşünülmemiş bu etkinlik'de ve şu son atış çalma saçmalığı'da kalkmalı hasara bağlı olmalı sistemler.

5. Porstmouth bunu beğendi.
  6. son atıştan çalma kalkmalı. gemilerin hiçbiri karlı değil. attığımızı karşılamıyor hatta. bu düzeltilmeli.

7. Selam,

Siz bir önceki etkinliğin sandığını bu etkinlikte kullanırım diye aldınız. Sonra sandıklarınız takasa girdi. Şimdi Size sandıklar neden geri iade edilsin ?

Saygılarımla.

8. Relax peki sandıklar dönüstükten sonra 2 dakikalık bi sürede tekrar sınırsız sandık konuldu millet aldı biz dönüsür die almadık adamlarda 1000 2000 sandık var bu nasıl olacak ?

9. 2018-07-24 18:39:20
    21805 Elit Puan aldın.
    2018-07-24 18:39:20
    5 x Çarpmalı Mayın aldın.
    60956 x İnci aldın.
    5 x Çarpmalı Mayın aldın. Sebep: Ele Geçirme. mayınlar gelmiyor hesaba eklenmiyor lanetli ruh hangi gemiden kasıyor

10. Relax efendim açtığım konuya bi bakarmısınız

11. **facia**

**facia** User

Karaborsada ignis cephanesi alımında 10 bin adet 10 bin inci ve 10 bin adet 20 bin inci seçenekleri gözüküyor. Burada bi hata mı var farklı bi olay mı var?

12. TRANTULA

TRANTULA User

oncelikle ilginiz için tşk. ederim.
    fakat demek istediğim şu yeni etkınlık için 30000 ıncı vererek 30 etkınlık anahtarı aldım. ve 100 bın ıncı vererek 25 lık paketten aldım. eskı etkınlık anahtarlarımdan zaten 517 adet vardı. eski anahtarlar ile yeni anahtarlar beraber değiştirilmiş.

13. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

önceki etkinlik anahtarı takas edilmeden paket aldıysan normal anahtarla değişir, buna yapacak bir şey yok, ona iyi bakmanı tavsiye ederim.

14. Millet bir süre koyulan sınırsız anahtarları aldı gemiye biz alamadık geçen bir etkinlikte ucuz diye almıştık dönüşmüştü haksızlık diye peki şimdi ki haksızlığa ne yapılacak millet çekti sandık anahtarlarını biz de 20 tane anahtarla etkinlik geçirelim

15. Ben artık yapılan etkinlik ve karaborsa düzenlemesi yapan arkadaşların ya sorunları olduğunu yada bizlerle alay ettiğini düşünüyorum
    ödemeler inimi alamıyorlar öglen yemeğimi vermiyorlar nedir böyle düzenlemeleri hangi mantıkla yapıyorlar İLGİNÇ!!

TiryakiHasan bunu beğendi.
  16. MrSpock96

MrSpock96 User

Oyuna başlayalı 2 hafta olmuş biri olarak sadece şunu söylemek istiyorum, sanırım Bigpoint'in oyunlarına yeni oyuncu çekmek gibi niyetleri yok.

Porstmouth ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. Coder

Coder User

+1

1 hafta oldu benimde. Ne ışıkta kasılabiliyorum ne dışarıda. Zaten özel harita açamıyorum bile. Etkinlik kasmaya gülle yok. Kaldım öyle..

18. şu anki etkinlik güçlü oyunculara yönelik bir etkinlik devamlı çepten çıkan var giren yok 3 milyon elit cephane 500 bin incim gitti gelen ne var 1 milyona yakın ruh yiyici 170k ignis cephanesi 1334 lenetli ruh 1461 ışık yayan ruh 55 mayın anlıcanız belki ikinci kısımda karlı olur.

19. Enesç

Enesç User

ikinci kısımda hala eski npcler var bunlar batıncamı vp li npcler cıkıyo

20. saltı

saltı User

Etkinliğin ikinci kısmı başladımı?Kâr yapılıyor mu?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.