Ölüler Armadası 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda yapılacak etkinlik olan "Ölüler Armadası 2019" etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. s.a etkinlik başladı gemim hareket etmiyor düzeltin

safa55safa55 bunu beğendi.
  3. şu gösterişci alfonso ne diye çıktı haritalara ve etkinlik sandıgı arttırlıdıgı yazıyor sandık hiç yok gemiler de yok denecek kadar yok yani baya az düzeltin şunu da takılalım az

TiryakiHasan bunu beğendi.
  4. 10 yıldır oynuyorum bu oyunu çıkan en kötü etkinlik, marketteki gülleler bile sınırlı :)

rrtrte bunu beğendi.
  5. ozican2525

ozican2525 User

Gülle sınırlı sistemler şansa gülle veriyor ama etkinlik var gerçekten baya ilginç.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  6. inançbey

inançbey User

çeviride bir yanlışlık var.merhametli marcelle sadece son atışa inci vermiyor.ne kadar hasar verdiğine bağlı olarak inci veriyor.çekinmeden kesin yani;)

7. 019-07-09 12:46:19
    85090 x İnci aldın.
    2019-07-09 12:46:19
    44 x Işık yayan ruhlar aldın. deymez gülleye yazık

8. zararına oynuyoruz...

rrtrte bunu beğendi.
  9. rrtrte

rrtrte User

çok kötü çok çıkış aldım direk

10. çok kötü bir etkinlik direk çıkış aldım.zarar ya.o kadar hasar veriyor ama sana verdiği 2 lanetli ruh.ödüller çok çok kötü.12 gün etkinlik sürecek ve sınırlı sayıda gülle veriyorsunuz sizce bu ne kadar mantıklı. ayrıca oyuncular madem vakitlerini verecek ve etkinlik kasacak ortada bir kar olması gerekmez mi sizce. şimdi zamanı verecem zarar edecem ama öyle böyle bir zarar değil ve şimdi gelip bu etkinliği 12 gün oynamamızı isteyeceksiniz komedi resmen.bence su an etkinlik kaldırılsa inanınki oyuncular o kadar mutlu olacak ki. en azından benim şahsımda öyle.

firari.kaptan ve safa55safa55 bunu beğendi.
  11. bundan önceki etkinlikte en azından inci vs kasılıyordu bunda ne kazancaz ALLAH aşkına düzeltilsin inciler fazlalaıştırılsın güllerin alım sayısı arttırılsın zarar etmekden başka bi işe yaramadı bu etkinlik

12. etkinlik çok karışık bu 1 neyi kesecez ve ne verecek öğrenmek 2gün sürer ki bana göre öğrenmeyin direk zarar etkinlik gemiyi kesiyorsun hiç birşey vermiyor ya sıktığın gülle direk çöpe gidiyor diğer etkinlik 10 numaraydı ne yaptığımız belliydi en azından ve iyi inci kasılıyordu

13. dfhdfhff

dfhdfhff User

26 tane gösterişli alfonso kesmişim gelen inci sadece 1 tanesinden inci sansa vurdu oda 36.000 inci verdi.hepsinde 1 milyon canı var 26 milyon darbe puanına 36 bin inci gelmiş oluyor yeni başlamıs bir gemi havayi fişek ile kesemeyecegini düşünürsek ignis cephanesi 10 bin inci veriyorsun 10 bin tane alıyorsun bir vurusta 300 ignis cephanesi gidiyor ve 150.000 vuruyorum 3000 ignis 1.5 milyon 30 bin ignis 15 milyon darbe puanı eder daha 9 milyon darbe puanı açıkta kar oranı yok zarar ediyorsun keserken etkinlik yapıyorsun kardeşim madem az bir kar oranı koy ortaya ya nasıl bir algoristma oluşturuyorsunuz etkinlikte anlamadım gitti.yada sans faktörünü ortadan kaldır düşük bir kar oranı koy 10 gün boyunca belli bir miktar inci kasalım da istikrar oluşsun oyuncuda.

TiryakiHasan ve firari.kaptan bunu beğendi.
  14. arkadaş 12 gün etkinlik yapıyorsun 500 k gülle koyuyorsun aldık 2-3 saatte bitti diyelim ki 200 tl paket çektik ondan gelecek gülle 750 k oda 4 saatte bitti diyelim 10 gün napacaz biz bir etkinlik yapıyorsan doğru düzgün yapın yağmacı cephanesi ile event yaparsın gülleyi sınırsız satarsın buz yanığıyla yaparsın gülleyi sınırsız yaparsın saçma sapan ignis ve ruh yiyici cephanesine sınır koyarsın NEDEN ?

TiryakiHasan ve BIRAKTI bunu beğendi.
  15. BIRAKTI

BIRAKTI User

sıradan alalade amacsız bir etkinlik şaka gibi sandıktan tasarımla bile açsan 1500 gülle veriyor sanki verdikleri gülle yagmacı veya buz yanıgından kıymetli enkaz yok sstem kes 2 tane ruh al ugraşmaya degmez boş bir etkinlik günü kurtarma adına

TiryakiHasan bunu beğendi.
  16. Gösterişçi Alfonso:
    o Elit cephaneyle vurulabilir. Son atışı yapan oyuncu Lanetli Ruh, İgnis cephanesi ve ufak bir şans ile inci kazanabilir.

buradan lanetli ruh gelmiyor mu, ben mi göremiyırum

17. keşke sadece o gözükmese ben inciyi de göremiyorum.

18. klas1233

klas1233 User

etkinlik kodu varmı

19. SFSTRYGA
    SFSTRYGA

20. Alman forumunda gülle sınırının bir sonraki yamada 500 çıkacağı duyuruldu 500 bin gülle mi yoksa 500 x 10.000 gülle şeklinde mi olacak ?@Bigpatron @Menetli