Ölüler Armadası 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2019-07-13 20:34:05
    17 x Lanetli ruhlar aldın.
    2019-07-13 20:34:05
    15578 x İnci aldın.
    2019-07-13 20:33:49
    -1xElmo'nun Ateşi kaldırıldı. Sebebi: Kullanıldı.
    2019-07-13 20:33:26
    2019-07-13 20:33:05
    2019-07-13 20:32:32
    2019-07-13 20:31:42
    2019-07-13 20:30:22
    2019-07-13 20:30:10
    39600xİnci kaldırıldı. Sebebi: Nesne için ödendi.
    2019-07-13 20:30:10
    30000 x Ruh Yiyici cephanesi aldın.
    2019-07-13 20:29:57
    -1xElmo'nun Ateşi kaldırıldı. Sebebi: Kullanıldı
    yarıdan fazla zarar amirelde 50 bin saladım verdiği 33 bin inci

2. Birde ignis cephanesinin pazar satın alma olanağı artırılırsa güzel olur

3. erşan367

erşan367 User

sıkıyorum sıkıyorum sonra puf ne mantığı var şimdi bunun yok sıralamaya oynayan parayla gülle alanlar için bir etkinlik gibi

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

5. erşan367

erşan367 User

bişey öldükten sonra zombiye döner bu npcler ölmeden dönüyor . Mantık budur kusura bakmayın Star .

6. RAHMAN

RAHMAN User

Chatte verdiği ödüller artar diyor ama aynı sayın star geri bildiriminizi bekliyorum

7. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

amiral zaten zarar, oyuk güllede işe yarıyor. En azından vudu topuyla sıksan fazla zarar etmezdin.

8. acaba aşağıda yazılmış olan yama çalışması gerçekleşti mi? çürüyen alfonso batırıyorum hala aynı ödüller mevcut.

Selâm Korsanlar

Bugün yama çalışması yapılacaktır, çalışma ile birlikte;
    • Ölüler armadası etkinliğinde elinizde kalan ruh ve etkinlik anahtarlarının takası için ön çalışma yapılacaktır. (Takas işlemi önümüzdeki pazartesi lokal sunucu saati ile 13:00'da olacaktır)
    • Etkinlik paketleri satışındaki bazı çeviri hataları düzeltilecektir.
    • Belirtilen etkinlik gemilerinin ödülleride arttırılmıştır.
      • Çürüyen alfonso
      • Kokuşmuş odetta
      • Paytak marcelle
      • Şişman jacques
    Seafight Ekibiniz.​
    Son düzenlenen: Bugün 15:36

9. sayın star mod mantığı sıktıktan sonra zombiye dönmesi dediniz güzelde giden malzeme miktarı arttı gelen ruh miktarları aynı b u zombi gemiler bu gidişle bizim gemileri boşaltacak bian önce bitmesi temennisiyle .saygılar

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Yapacak bir şey yok

Saygılar

11. akrep

akrep User

Bu etkinligin bir an önce bitmesini ve bir daha karsıma çıkmamasını istiyorum ya işkence gibi yemin ediyorum ( katılanlar begeni ile destek olabilirler :D ) her begeni etkinlige bir tokat arkadaşlar :D

***Blue*storm*58*MDK ve luluzen bunu beğendi.
  12. en berbat etkinlik bu etkinlik için para yatıranlar hangiaklahizmet ediyor

13. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

İlk olarak üslubunuza dikkat ediniz!
    Siz memnun değilseniz görmemezlikten gelebilirsiniz.

14. -Croatia-

-Croatia- User

şahsen etkinlikğin ilk partı fena değildi fakat ikinci aşamada en azından npcler son atıştan sonra zombiye dönüşseydi yine elitle gideri vardı aslında , bu arada sayın moderatör arkadaşlardan ricamız lütfen bunu raporlarınıza ekleyin birçok oyuncununda ortak isteği lütfen bundan sonraki etkinliklere gülle sınırı konulmasın konulacaksada en azından makul miktarda gülle alabilecek kadar bir sınır konulsun atıyorum 5-10 milyon falan gibi , bu tür büyük etkinliklerde gerçekten 500 bin gülle ilk günün akşamını bile çıkartmıyor..

15. erşan367

erşan367 User

gülle sınırının olması bence mantıklı, sınır olmazsa bizim gibi gemilere sıra gelmez bize kestirmezler...

16. Merhaba,

Bu lanetli ve ışık yayan ruhlarhangi gülleye dönüşecek, ne kadar verecek ve ne zaman dönüşecek acaba?

17. mr.gold**

mr.gold** User

iyi kotu oynuypruz eyvallah yalniz sirada para almak icin daha neler cikacak acaba? aci vericiler 5.seviye satiliyor.Sen simdi ver para topla 400 tane o cikartacak baska birsey.. Uzun suredir beni alisveristen alikoyan dusunce bu..Etkinlk bos mesele,dolu olsa her hafta olmazdi.. onceden bir anlami vardi takvimde isaretler beklerdik..Verdigimiz paraninda anlami vardi,verdim diye dusunmezdin..

18. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Etkinlik S.S.S inceleyiniz.

Saygılarımla.