Okyanusların Gazabı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 2 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar,

sA_fb_sA-bg_oceans_wrath_2019.jpg

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Okyanusun Gazabı" Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

Son düzenlenen: 2 Eylül 2019
  2. epik kazanc dediği ne kadar bi kazanç çıkarabilen oldu mu

3. etkinlik başladı ilk kestiğim npc den

2019-09-02 12:06:10
    8328 İnci aldın. (Düzeltme: %10)
    Tigerfin adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    87258 İnci aldın. (Düzeltme: %10)

4. ALLAME.63

ALLAME.63 User

Etkinlik güllesinde markette belli bir alım sınırı mı var çıkmıyor artık ?

5. saltı

saltı User

sadece inciyle alırsan sınır var ama taç+inci ile alırsan sınır yok.

6. ALLAME.63

ALLAME.63 User

taç kasamıyorsak ne oluyor o zaman etkinlik güzel ama yararlanamıyoruz, ya da taç kasınca aldığım gülleyle kar olacak mı taç için deelit kullanacam ?

Mr.53 bunu beğendi.
  7. Bigpatron. okyanus gazabı etkinliğinde sezon için bir dünya cephane harcadık sezon görevi için 1000 lerce sandık anahtarı alıp ve çogunu kullandık.ve 2 günümüzü harcadık oyunda bulunan bir açık ve bu açıgı kullananlar yüzünden onca zarar var bunu kim karşılayacak?sezon görevi için onca zıpkın kullandık kim karşılayacak bu zararı? yetkilileri bilgilendirirseniz zararımızın karşılanmasını istiyorum.

Mr.53, ✯RIP✯ ve rrtrte bunu beğendi.
  8. rrtrte

rrtrte User

Gitti hepsi ama üzülme

9. rkclub1

rkclub1 User

etkinlik npcleri isabet oranını düşürüyor sanırım bu düşük seviyedekiler için haksızlık değil mi

10. Mr.53

Mr.53 User

ben etkınlık görevı ıcın 4.000 kartal gözü ve 1.000.000 kabuk kırıcı harcadım geri kalanı saymıyorum bile . bunların hepsinin çöp olması seafight ekibinin suçu . inslh geri getirisi olur bunların

11. saçmalık..

12. .Florya.

.Florya. User

Aynen dünyanın güllesi gittti