Okyanusun Gazabı ile Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 6 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Okyanusun Gazabı ile Savaş" Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. etkinlik kodu varmı

3. huseyinntr

huseyinntr User

karaborsa acılcakmı

4. Etkinlik sandığı var açılması lazım

5. karaborsadaki etkinlik öğeleri savaş etkinliğininmi gazap etkinliğininmi eğer gazap etkinliğinnse yeni serverde nerden taç bulacağımızı anlatırmısınız

birde şu sınırlı cephaneyi nasıl yapacağız hep aynı terane yeni serverde çok gülle lazım olacak sınırı kaldırıverin ya

TiryakiHasan bunu beğendi.
  6. sandıklar etkinliğe ait değil gibi savaş etkinliği malzemeleri çıkıyor

7. Bravo size kasılacak etkinlikte bile (Zarar) Savaş etkinliğini bir getirmişsiniz oda yetmezmiş gibi 2 etkinliğinde sandıkları aynı oyuncu kaybı diyorsunuz kendi elinizle insanlara itici hale getiriyorsunuz oyunu

8. ρѕм

ρѕм User

Yeni serverda tigerfin adlı sistemler min 30 k atıyor haritada nefes alamıyoruz bir çözüm gerekiyor

9. KerBeY

KerBeY User

bana 7.5 k atıyor

10. ne sinir bozucu bir etkinlik niye saldırıyor bu npc ler bize tanesi 12 bin vuruyor ayıp dene bir sey var 5 gün boyunca oyuna girmeyelim mi

5milyon can nedemek yaa 10bin gülle gidiyor verdigi icin 7 8 bin

Son düzenlenen: 6 Eylül 2018
    **kartalgöz** bunu beğendi.
  11. 4 görev yaptım hepside 10k inci veriyor ? 10k inci için o kadar pnc kesilmez.. inşallah son görev iyi bişey verir yoksa hem zaman hemde malzeme kaybı olacak

12. Son görevi paylaşırmısınız bitirince malum kesemiyoruz tigerler yüzünden

13. görevi nerden alıyoz

14. 4 görevi de yaptım ve görev bitti.her görev 10k inci ve 5000 elit puan veriyor zamanınıza yazık. görevleri herhangi bir limanda dolaşarak görebilirsin. yanına yaklaşmazsan göremezsin. ama bana sorarsan görevler boş.

1. görev 20 tane deniz ayısı : 20x1000,000=20 milyon can. ödül :10,000 inci
    2. görev 20 tane tigerfin: 20x5000,000= 100 milyon can. ödül : 10,000 inci
    3. görev enkir baskıncısı : 5 milyon hasar ver ödül:10,000 inci
    4. görev enkir baskıncısına 2milyon hasar + 10 tigerfin + 10 deniz ayısı = 10,000 inci
    başkada görev yok

Son düzenlenen: 6 Eylül 2018
    **kartalgöz** bunu beğendi.
  15. 335 sandık açtık 1 tane bile vudu topu vermedi. açıklamada vudu topları çıkıyor sandıktan ? ne zaman çıkıyorsa

16. Yağmacı etkinliğinin sandıklarını topluyorsunuz derler şimdi ;)

Sistem O kadar kârlı ki, kimse etkinlik hakkında eleştiri yapmıyor :eek:

17. Tigerfine bir çare bulunması haritada bir sürü tigerfin dolaşıyo kesen yok. Ya incisini artırın yada başka bişey yapılsın. oyun çok donuyor

**kartalgöz** ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. saltı

saltı User

Yahu kardeşim etkinliğin içine etkinlik koymakta nedir ya.

19. Nugget-TR

Nugget-TR User

Etkinlik çok zararlı. Kesinlikle ödüller arttırılmalı. Özellikle yeni serverda başlayan arkadaşlar için hiç bir işe yaramıyor. Dikkate alırsanız sevinirim. Saygılar..

20. 1. vudu topu çıkarttım ben 10. açışımda tabi sonra 100tane açtım çıkmadı... can sıkıntısından sandık açıyordum bıraktım onuda tamamen zarar etkinlik hiçbiryere faydası yok, oyukla ancak deniz ayısı kesilir başkada bişey yapılmaz... 1m ahtapot güllem vardı yine bana kaldı harcayamadım ona yanıyorum ben pazarda buff bile yok böyle etkinlikmi olur...

tek*fenerbahce* ve Nugget-TR bunu beğendi.