Open Beta Server

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Florya.

.Florya. User

Kristal iadesi yapılaaksa çok güzel

2. ρѕм

ρѕм User

Güzel yetenekler var inş betada bol bol dengeleme yapılırda, oyuna gelince sorun olmaz.

3. Yeni gelecek yetenekler bence çok güzel ama şuan yeteneğim 70/70 eğer bunların kristal iadesi yapılmazsa işimiz hakketten çok zor olacak

4. Mu®αт

Mu®αт User

kristal veya inci iadesi olacağını tahmin ediyorum,sonuçta para verip yapıldı o yetenekler çöpe atamazlar,ayrıca yeni yetenekler çok hoş olmuş,oyuna renk katacağını düşüyorum,

tek tek 1050 yeteneği açıp sonrasında tek tek 1050 yetenek yerleştirmek epey yorucu rakam girilerek yapılabilir veya mojo özelliği gibi 1 5 10 20 50 vs vs olabilir seçebiliriz,onun dışında gayet güzel görünüyor,merakla bekliyoruz bakalım.

5. KerBeY

KerBeY User

betaya giremedim bi türlü

6. mesut1438

mesut1438 User

Sadece zıpkın hızını sevmedim çünkü canavarların canı çok fazla ona düzenleme gelirse iyi olur çünkü gerçekten görevler çok sıkıcı olur % de değildeonun yerine saniye olursa daha iyi olur benim şahsi fikrim bu

7. KerBeY

KerBeY User

yetenekler nasıl yapılandırılacak

8. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Merhaba,

Open beta bölümünde oyun oynarken yetkili kişilerin yaptığı bazı haksızlıkları gördüm kendi tanıdıklarına ayrıcalık tanıyorlar bu duruma acilen müdahale edilmesi gerek ve gerekli uyarıların yapılmasını temenni ederim.

Örnek Resim: [​IMG]

Saygılarımla.

9.  
  10. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bu yetkili kişiye yaptırım yapılmasını arz ve talep ederim.

11. saltı

saltı User

Kardeşim beta ne için açılır.Oyuna eklenecek yeni bir özelliğin veya etkinliğin denenmesi için sen de öyle yap sanane adminin kime ne şekilde yardım ettiği.Gerçek serverde dedigin olsa neyse sonuna kadar desteklerim seni ama yazdığın yazı boş yani.

12. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Seni ciddiye bile alamadım adaletsiz bir ortamda bir şey yapmak istemezsin hiç bir zaman.

13. GİRİS SAYFASINDA SUNUCU SEÇİN DIYOR.
    SEÇİLEN BİR SUNUCU OLMADIGI ICIN OYUN SAYFASINA GİRİLMİYOR

14. KAPLUMBAĞA KİTABI nedir bilen varmı odamı yeni bişey deneyemedikte :) ayrıca 25/1 ada yetkiliye kalmamalı orda satılan bazı öğeler var ringonun ahırı değilse bura o yetkili çekilsin ordan :)

15. Alımlardaki sayı miktarı yerine fazla girilebilmeli örneğin gülle alırken 999 dan yukarı giremiyorum bilmiyorum ben mi yanlış yapıyorum girebilen var mı?

16. max 3 hane girebiliyoruz. ama + işaretine tıklarsak 1000-1001 oluyor bura 4 yada 5 hane olmalı adminler. itemine göre textbox sınırı hazırlayabilirsiniz

17. GİRİS SAYFASINDA SUNUCU SEÇİN DIYOR.
    SEÇİLEN BİR SUNUCU OLMADIGI ICIN OYUN SAYFASINA GİRİLMİYOR nasıl gircez

18. Betaya giriş yapılmıyor ana sayfaya giriyorum oyun açılmıyor 56 da takılıyor.

19. sagitta03

sagitta03 User

Betadaki fiyatlar mi kalacak asil serverlarda acaba? 15 bine fildisi ve abanoz guverteler iyi olur :D

20. yeni kullanıcı açmanız gerekiyor