Open Beta Server

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. feteol

feteol User

@Bigpatron bizler 40m 50m gülle bir anda alıyoruz betada ise sınır var her seferinde az az satın alabiliyoruz bu sınıra bir çözüm getirebilirsiniz yeni pazar yerinde
    onun dışında güzel ve kullanışlı olmuş alışmak zaman alsana sorun olucağını düşünmüyorum sadece dediğim gibi bu satın alma sınırlarını geliştireiblirsiniz

2. Heartware

Heartware User

Merhaba;

Resimler aşırı büyük konulmuş olup itemleri bulmak zorlaşmış. zaten oyunu sınırlı bir ekranda oynuyoruz bana kalsa envanter çubuklarını bile daha küçük hale getirmenizi rica ederiz.Ayrıca sınırlama olması çok kötü olmuş.

benim düşüncem gayet güzel bir update fakat eksikleri çok. Kullanımı daha kolay olmalı.

Ayrıca 2020 yılında Flash playere destek bitiyor.Acaba buna bir hazırlık mı yapıyorsunuz.

Bu oyun indirmeli bir oyun olmaz mı?

NightWish66 ve __*O*B*I*W*A*N*__ bunu beğendi.
  3. Onu bunu bilmem ama içerik aynısı geçecekse çok güzel ve geç kalınmış ayrıca gerçekten resimler çok büyük

4. selam bigpatron seafigthin dogum günü test edilebilmek icin beta serveri acılcakmı

DARKEVİL_19 bunu beğendi.
  5. beta serverinde ait olduğum hesabıma giriş yapamıyorum üyelikler iptalmi edildi acaba.

6. beta açık mı şuan

7. direk ekleyin oyuna güzel birşeye benzıyor

8. open beta kayıt linki var mı

9. ozican2525

ozican2525 User

Betaya girebilen var mı ? Sunucu seçim ekranı geliyor ama sunucular yok.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  10. Yeni açılan marketen Rif Parasıyla Seviy 3 Paralı Asker Katılabilir.. Yada eskii tasarımlar rif paralarıyla katıalbilir.

11. arkadaşa katılıyorum mantıklı

12. ~zarling~

~zarling~ User

Yeni haritayı aslan siperi,3.seviye bekçi ve inya kanı olmadan yapmak neredeyse imkansız. İnya kanı (kum saati gibi) özel haritaların ödüllerine eklenebilir (hali hazırda böyle bir şey var mı bilmiyorum). 20.dalgaya her geldiğimde çok fazla kasma ve donma yaşadım bununla ilgili bir düzenleme yapılmalı, f5 atıp oyuna tekrar girene kadar gemi batmış oluyor (bu sorun haritayı oynayan çoğu kişide meydana geldi). Her dalganın sonunda tamirin fullenmesi güzel olmuş zira harita küçük tamir olmaya çalışmakla çok vakit kaybedilirdi. Rift paralarıyla homing mayın,3.seviye bekçi,aslan ateşi gibi itemlerin markete koyulması gerektiğini düşünüyorum (sürekli mayın kullanmama rağmen 25 dalgayı yaklaşık 40 dakikada bitirebildim,mayını olmayan arkadaşlar için harita işkenceye dönebilir). Şimdilik aklımda kalan bunlar