Open Beta Sunucu

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve Bigpatron tarafından 21 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kapandı beta hayırlı olsun :)

2. mr.gold**

mr.gold** User

Birak test etmeyi daha oyuna giremedik haha

3. wolvez96

wolvez96 User

@Star test süreci bitti mi acaba ?

4. Acacaksaniz adam gibi acin oynayalim oyunu bi aciyonuz hemen kapaniyor dalga mi geciyonuz.

5. ay-dede34

ay-dede34 User

Ya kardesim beta test icindir demek ki adamlar testi bitirdi niye ilgilendiriyor beta sizi bu kadar gidin normal servere

6. tm cnm sn ytrki iste :D :D yav boş işlerle uğraşmayında normal serverde açın gemi kasın .d

7. ☆Karayel™☆
    Seni niye bu kadar geriyor benim yazdigim normal serveri cok seviyorsan gidersin sen oynarsin benden sanane kardesim istedigim serverde oynarim

8. bunu diyorsun da sende boş adamsın buraya gelip araştırıyorsun ne zaman açılıyor die

9. yav kardeşim ben ne zaman açılır diye hiç araştırmadım. sadece bi postta lokal sunucuya göre 18:00 de açılması gerekirken biri açılmadı demişti. Ben de daha güncellenmemiştir lokal sunucuya göre 19:00 de açılabilir dedim.Burda açılmadı, nasıl açılmaz, dalgamı geçiyosunuz diye ağlamıyorum ben. Adı üstünde test sunucusu. Açılcaktı kendileri test etti vazgeçti demekti. Ne gerek var saydırmaya. Afedersin ama bozmak için yazmana gerek yok. Hadi eyvallah :)

10. direk ekelyın oyuna güzel birşeye benzıyor oynuyalım

11. harita ödüllerinde inci yazıyor ancak dalgalarda inci vermemekte..

12. Rift haritasındaki npclerin umarım vuruşlarını düşürürsünüz gerçekten ne yapılmaya çalışılmış anlamış değilim.Oyuncu 120 k vuruyor o kadar hasar önleme ve taşa rağmne npc 300 k vuruyor enteresan

13. Bence Betayı Açmanın Tam zamanı hemen şuanda :D

14. Aynen öyle hem hataları test etmek için hem de şuanda bulunduğumuz ortamdan dolayı biraz kafa dağıtmak için çok iyi bir fikir.
    Ayrıca betada yavaş tamir olma gibi sorunlar var onlarında giderilmesi makbule geçer :)

15. Bu aralar baya sorunlar olmaya başladı özellikle de etkinlik arefesi falan

16. Saatlerdir oyuna giremiyoruz açıldı dedi açılan bir şey yok bu kadar insanı kandırıyorsunuz bir açıklama bile yapılmıyor.

17. star admin pazartesi 12 ye kadar açık yazmısınız fakat bi açıklama yapmıyorsunuz lütfen bi açıklama yaparmısınız :?

18. maintenance :?

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Niye kandıralım sizi? Bize ne mail geldiyse onu paylaştık. Yenisi gelirse, onu da paylaşırız.

20. iyi canım star admin pazartesiye 12 ye kadar açık yazıyorsunuz hala kapalı