Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

Buradan Open Beta Server hakkında fikirlerinizi ve karşılaştığınız hataları bizlere iletebilirsiniz.

Duyuruyu yeniden okumak için BURAYA bakınız

Seafight Ekibiniz

Son düzenlenen: 15 Ocak 2016
    MsStark ve Vamos bunu beğendi.
  2. Ben okudugumdan yanlış anladıysam bilmiyorum fakat dediğinize göre 13 şubatta büyük bir güncelleştirme olucak galiba. bunun hakkında biraz ipuçları verseniz diyorum :)

3. Bigpatron

Evet olacak ve bir daha okursanız detaylı bilgi daha sonra verilecek yazıyor. Maalesef şu an resmi bir açıklama bizlere de gelmediğinden size daha fazla bir açıklama yapmamız mümkün değildir.

4. s.a bu güncellemede yenı levl veya sınıflarda olcakmı 1 yıl önce çıkcak demıştınız hala beklıyoz :)

5. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

bilmiyoruz hep birlikte göreceğiz.

6. Casanova21

Casanova21 User

abanoz güverte 59 tl olmış...çok pahalı alacak gücümüz olmayabilir lütfen eskisi gibi 41 tl lik yaparsanız herkese daha uygun olur saygımlarla kolay gelsin

abanoz güverte çok pahalı lütfen eskisi gibi yaparmısınız saygımlarımla en kısaz zamanda yaparsanız daha makbule geçer

fildişi çekene abanoz 59 tl olmuş lütfen bi ilgilenirmisiniz

abanoz da eğer 41 tl olursa herkes daha cabuk alır lütfen gene eski fiyatına koyarmısınız Frown

Mesajlarınız birleştirilmiştir. Lütfen alt alta mesaj atmayınız. "Düzenle" seçeneğinden mesajınızı düzenleyebilirsiniz. |MsStark

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2017
  7. Betada yeterince inci verilmiyor bu inciyi bolca verseniz cok güzel olur sonucta beta olduğu için inci dağıtılmasında bi problem olmaz.Ve ya cok önceden npc kesince inci veriyordu onlarda olabilir.

8. 3 bin inci veriliyo nasıl test edelim

9. şu fıldışı abonoz güvrte fıyatı artmış dıyen arkadaşlar artsa ne olcak artmasa ne olcak orası gerçek server dgl test serverı bı güncelleme veyatta bışey çıkınca ilk o serverde deneme yapılıp test edılıyo ondan snra gerçek servere eklenıyo sızınde dert ettığınıze bakın fıyatı 20 tlde olsa beta serverınden güvertemı alcaksınız inanıyorumkı şuan gerçek serverlerde fıyatları artsa kımse şikayetcı olmaz :)

~E~P*R*O*F bunu beğendi.
  10. yigido09

yigido09 User

zaten gerçek serverlarda arttı fiyatları :D: :DAS:D S:D kardeşim kiminde yüksek kiminde az fiyatlar millet bundan şikayetci mesela ben tr2 de oynuyorum abanoz ve fildişi 29 tl bence böyle kalsın fiyatlar çok iyi olmuş :D :D

CEZALANDIRICI bunu beğendi.
  11. nasıl girebılıyrız beta server a

12. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

13. NEWYORK

NEWYORK User

sa beylerbeyi verdiğiniz link normal seafight ın giriş yeri

bi sorum daha olacak bu yapılan yenilik betadamı olacak yoksa normal serverlerdemi(

(13 şubat)

Mesajlarınız birleştirilmiştir. Lütfen alt alta mesaj atmayınız. "Düzenle" seçeneğinden mesajınızı düzenleyebilirsiniz. |MsStark

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2017
  14. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

aynı link sabit konuda da mevcut inceleyin size ööyle gelmektedir.

15. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

beta da denenir ana sunucularda uygulanır zaten o amaçla açılmıştır.

16. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

ben kendi gemime baktım 3.000 inci bir değişiklik göremedim.

17. NEWYORK

NEWYORK User

saol hayırlı günler

18. Beylerbeyi adminim tamam betada inci felan verilmicek diyorsunuz iyi hoşta benden bir kaç gün önce başlayan kişilere inci dağıtımı yapılmış. Yani bişey denicez adamlar 30k atarken biz normal seafight gemimizden düşük atıyoruz bu az da olsa saçma değilmi ?

19. Bigpatron

Duyuruyu yeniden bir okuyun lütfen. Beta server için herhangi bir item istememenizi duyurduk.

20. NEWYORK

NEWYORK User

benim betada çarım yok şimdi verdiğniz linkten kayıtmı olucaz