Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sayın Bigpatron beta sunucusunda bir çok kişide normalde kazanılmayan tasarımları gördüm ve sorduğumda ispanyol adminin etkinlik yaparak sadece kendi vatandaşlarına son atış karşılığında tasarım verdiğini öğrendim.Bende böyle tasarım kazandıracak etkinlik yada bir kod karşılığında bir kaç tasarıma sahip olmayı isterim saygılarımla.

2. bizim gibi parası olmayan insanları kısa süre de olsa beta server açarak mutlu ettiğiniz için çok teşekkürler seafight yönetimi

Sessiz bunu beğendi.
  3. karaborsada vudu toplar için 10 bin inci ve 1000 kurabiye istiyor bence pahalı sayın admin yetkililere bildirirseniz sevinirirz kolay gelsin...

4. bu oyunun amacı bikere savaş . pvp kapalı olması çok saçma . bence pvp açılmalı . etkinlik hertürlü kasılıyor test ediliyor zaten .

5. oyunun amacı gerçek serverlerde savaş test etmek için test servere giriyoz npcleri kesip ne veriyo bakıyoz taktik deniyoz test ediyoruz savaşmak için serverine gir orda bulursun savaşı :)

6. yanlış düşünüyorsunuz burda çoğu kişinin tesst gemisi var . oyun savaş amaçlı tamam test serveri ama pvp kapalı olması çoğu insanı oyundan soğutur . ben kendi fikrimi söyledim

7. heaty

heaty User

Bence yanlış değil , normal serverde oynayamayan test serverine umut bağlıyor buda çok yanlış. bundan sonra bütün etkinlikleri test etmek için pvp kapalı olmalı. sadece gemilere petlere eklenecek özellikleri test etmek için pvp açılmalı. ve böylede yapıyorlar . Pvp açıkken bırak etkinlikleri test etmeyi güvenli limana gidebilmek için 10dakikada 100 kere batıyoruz.. Test server içinde kimse oyundan soğumaz soğusa bile gerçek serverler varken buna takılmaz yapımcılar pek

8. YARRRMANNN

YARRRMANNN User

en azından 20 ve üzerindeki haritalar pvp ulup 20 ve aşağısındaki haritalar pve olabilrdi

9. YARRRMANNN

YARRRMANNN User

etkinlik bitmiş

10. mamı_55

mamı_55 User

Sizin gibiler yüzünden hiçbir şeyi test edemiyoruz şuan gayet iyi. Savaş isteyen tılsıma girip savaşsın bırakın rahat rahat inceleyelim.

Etkinliğe gelecek olursak;
    Karaborsada vudu topu çok pahalı.
    Karaborsaya farklı birkaç gemi tasarımı daha eklenebilir. Buff dışında ilgi çekici hiçbir şey yok.
    İnci kasmak grup haritaları haricinde mümkün değil sanırım. Geçen seneki adıyla Kara Koç inci vermiyor. İnci vermeyen o kadar cana sahip npc yi kesipte inci verenini çıkartırlar mı bilemiyorum. Ki çıksa bile dakikasında biter.
    Grup haritasında şuan hatırlamıyorum epey yüksek inci ödülünden bahsediyordu 17k gibi bir rakam verdi hata olabilir.
    Kara Koç npc'sine inci eklenmesini talep ediyorum tabi seafight uygun görür bize bu iyiliği yaparsa..

11. sayın big patron şuan betada ana sayfa acık ama oyuna giriş yapamıyoruz acaba oyun kapandımı yoksa acılıcakmı ?

12. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Kapatıldı beta sunucu.

13. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

PVP normal sunucularda var, çok savaşmak istiyorsanız buyrun normal sunuculara geçin.

camcık54 ve urtica_sp[Ñ®1] bunu beğendi.
  14. aynen vudu topu çok pahalı ve inci karı çok az....

15. Cankut

Cankut User

Bigpatron diyorsunuz ki pvp normal sunucumuzda açık, çok savaşmak istiyorsanız buyrun oraya gelin. Burası bir test sunucusu 3 gün test süresi veriyorsunuz. Bu test sürecinde kimse birşeyi kolay kolay test edemez. Pvp kapalı iken insanlar sadece mayın kullanarak batırdılar etkinlik için taşınabilir nesneyi alan sadece mayınla batırıldı 1 mayın en az 5 kisiye 175bin vuruyor daha birçok test edilicek şey var. Pvp açık şekilde tekrardan aktif edip üyelerinizden ssh atmalarını isteyiniz trde doğacak birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Saygılarımla

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2017
    Sessiz ve lord.strarrottta bunu beğendi.
  16. en azından 20 ve üzeri haritaları pvp aşşağısını pve yapabilrsiniz sayın Bigpoint

17. beta kapatılmış hala ne yazıyorsunuz kardeşim.

18. camcık54

camcık54 User

Aynen öyle savaşmak isteyen normal seafight e girsin betada millet test ediyor etkinlikleri ve denenecek olan etkinlikleri...

19. Millet betayı ne gözle görmüş amaç etkinlik test etmek falan değil orada zevk almak buralarda boşuna kendinizi yormayın betanın işleyişini ayarlamak oyun yetkililerine kalmış bişey bence açılmış yada açılmamış pvp yada pve hiç önemli değil normal server oynayın hiç olmazsa harcadığınız zaman boşa gitmez ;)

20. Cankut

Cankut User

Arkadaşlar anlamamakta israrcisiniz bence susun artik