Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

İlk önce fikirlerinize saygı duyulmasını istiyorsanız, her ne kadar beğenmeseniz de bir başkasının fikir ve yorumlarına saygı göstermeyi öğrenmelisiniz.

Bunca beta ısrarınıza karşı bir bakayım hesap durumunuz nasıl diye ama giriş yaptığınız 2 hesap beta server hesabı, normal sunucularda bir hesabınızı göremedim. Hal böyle olunca oyunun nesini test etmek istiyorsunuz acaba?

Saygılar

2. Cankut

Cankut User

Bigpatron 8 yıllık seafight korsanıyım beta ısrarım sadece test süresidir. Diğer arkadaşların görüşlerine saygı duyduğumh belirttim moderötörünüz ise daha fazla uzatılmamasını hakaret sonucu doğabileceğini belirtti. Bu saygıyı gösterdiğimi düşünüyorum Bu yüzden konunun ısrar edilmemesini onlara ilettim forumda tartışma uzamasın diye konuyu geniş tutmadım bende bir yazılımcı olduğum için oyunlarda etkinlik süreçlerini 1 hafta test ettiğimizi belirttiğim üzre sizinde bir sorun ile karşı karşıya kalmamanız için sunucunun test süresinin uzaması yönünde bir belirtide bulundum. Sunucunuzun herhangi başka bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmaması için uzun test süreci önerdim tekrar söylüyorum sadece bir öneri test serveri olduğunun bilincide ve savasmak icin oyunculariniz girdiğinin bilgisinde lakin önyargılı yaklaşılmasının taraftarı değilim iyi çalışmalar. Saygılarımla

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Kasım 2017
  3. Crowley

Crowley User

Yine vurdu yine gol oldu. teşekkürler :)

4. Bigpatron

Selam

Programcı iseniz bu gibi test aşamalarının sadece oyuncular tarafından yapılmadığını, hem internal hemde external yetkili veya testerlar tarafından yapıldığınıda belirtmeme gerek yok sanırım.

Halen testler devam ediyor ve siz oyuncuların test etmesi istenildiğinde sunucu açılıyor.

Test süresinin daha uzun süre tutulması fikrinizi her nekadar kimse test edip rapor etmesede ilgili birime ileteceğim

Saygılar

5. Cankut

Cankut User

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Tabikide sadece bizler tarafından test edilmiyor lakin her ne kadar konuya hakim olur ise sizlere durumu rapor etmekten geri kalmıycağımı belirtmek isterim. Etkinlik sürecinde savaşmaktan çok etkinliğe yönelinmesini gurup sayfamızdan tekrar paylaşım yaparak diğer arkadaşlara bilgi vericeğim. Fikir havuzunda konu başlığımdaki anketle ilgili ide bildirim aktarabilirsiniz teşekkürler iyi çalışmalar.

Sessiz bunu beğendi.
  6. sayın @Bigpatron görünmezlik bugundan haberiniz vardır umarım :)

7. Cankut

Cankut User

Görünmezlik bir bug değildir. Test sunucusu kapandigi icin tortugada kalmis olabilir. Öyle bug varsa lütfen ssh atıp bilgilendiriniz normal sunucudakilerin malum olmaması adına burdan bug olduğunu söyleyip ssh atmamak sizce size yakisir bir davranismidir.

8.  
  9. Bigpatron

Siz konuyu çok farklı yerlere çekmişsiniz. Kurallar dahilinde ise ceza almazsınız. Sizin mantığınızla ozaman oyuncunun birisi sizin aileniz hakkında küfürlü bir kullanıcı ismi yapsın onunla dolaşsın buda benim fikrim desin kabul edermisiniz! Lütfen bir mesaj yazarken önünü arkasını düşünerek mantıklı birşeyler yazın.

BIRAKTI bunu beğendi.
  10. Benim nickimde kurala aykırı birşey yok kimsenin ailevi değerlerine karşı saygısızlık da yok veya bir propaganda yok. Nickimin neye aykırı olduğunu bilmek istiyorum supporta yazıyorum nickinizi değiştirin yazın diyorlar sebebi bilmek hakkım değil mi ?

11. Bigpatron

Destek ekbine yazdı iseniz size gereken cevabı verirler. Bunun yeri burası değildir. Hatta bu konu hiç değildir.

12. Cevap açık ve net : Nickinizi değiştirip yazınız. Açıklama yok sebep yok biz dedik olacak bu kadar basit

13. İnsanları bulundukları Yaşadıkları ve inandıkları değerlerle yargılamak kimin haddine? Sizin isminiz gayet mükemmel Burası türkiye serveri ise Kişilerin inançları doğrultusunda isim yazmaları işaretler koymaları gayet yerinde ve mantıklı. Avrupa ve amerika serverlerinde oyuncu isimleri içerisinde HAÇ işareti bulunan üyelere aynı muamele yapılıyormu.
    Bunlar nefret dolu hareketler ırkçılıktır Kimse kusura bakmasın türkün türkten başka dostu yok. BAN atarsınız hiç sorun değil Vijdan varsa söylediklerimi sizlerde mantıklı bulacaksınız...SELAMLAR

ŴΛЯЯłФЯ ve ~Lion-korsan~ bunu beğendi.
  14. Menetli

Menetli Guest

Selâm @İDASAC_37*YG ,

Bu sorunuzun yeri bu konu başlığı altı değildir.Lütfen destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

*KOMODOR* bunu beğendi.

15. Bende çokça rastladım HAÇ işaretli nicklere onlara aynı muamele yapıldığından şüpheliyim açıkçası

16. beta ayın 19. mı açılacak bilgi verirmisiniz @Bigpatron

17. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Bizlere açıklama geldiğinde sizler ile resmi olarak paylaşılacaktır.

Saygılarımla.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  18. kim diyor kardeşim keske

19. Hala anlamak istemiyor kimse ve ısrarla soruluyor bu artık bi klasik forum resmi bir açıklama gelmeden hiç birşey kesin yada belli değildir anlayın artık.

20. Doğrucu olmak gerekirse betanın açılmasını istememizin sebebi savaş. Lakin seafight test edenlerinde hakkı yenmez. Görüyorum ki etkinlik büyük bir sıkıntı yaratmış. Bu etkinliği betada test ediniz trde etkinlikten alan alır köşeye çekilir. Bu nedenle doğacak sıkıntıdan size sorumluluk doğar.