Oyun Donması Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve bibidibabidubu5835 tarafından 14 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

BUNLARDAN BİRİ TEMİN EDİLMELİDİR

1. 5 MİLYON İNCİ

27,1%
  2. 200 ADET 5. SEVİYE TOP BALYOZ

45,7%
  3. GM GEMİLERİNDEN BİR ADET FULL

14,3%
  4. YAPILAN HARCAMALARIN TEKRAR ÖDENMESİ

32,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyuna giriş problemini bir an önce çözebilirseniz sevinecez.

2. Bugüne kadar rahatça girebiliyodum.oyun anasayfasından oyuna başlata tıklıyorum kara ekranda kalıyor. flash playerımda mı bi sorun var?

3. dragonteam

dragonteam User

Comodo Dragon isimli wep browseri indir devam et kardes.

4. Yanlışlık olmasın 30.04.2018 Saat 10.23

5. ozican2525

ozican2525 User

Cuma gününden beri devam bir sıkıntıdan dolayı giriş problemi bulunmakta.

6. ozican2525

ozican2525 User

@Bigpatron @Relax Artık bir açıklama gelse bu konuda kaçgündür taç görevlerimiz kalıyor süreli itemlerimiz gidiyor.Üst mercilere biraz daha baskı kursanız iyi olur.

7. OLYMMPOS1

OLYMMPOS1 User

Artık bir açıklama yapılacak mı hâla giriş sorunu yaşıyoruz sabır felan kalmadı yani yeter artık!!
    cumadan beri giriş yapamıyoruz etkinlik başladı hala giriş sağlayamıyoruz ve şuanda girişlerde bir sorun bulunmamaktadır diyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz bizle ? Bu ne sorumsuzluktur yani derhal bu konu hakkında gerekli açıklamayı bekliyorum.!!

8. ozican2525

ozican2525 User

Sonunda bir reset geliyor.Ama pek umut verici değil.Konuyu buradan inceleyebilirsiniz.Şuan için ekran geliyor gibi en azından ''Lost Connectıon'' yazısı görebiliyorum.

9. balyoz19

balyoz19 User

arkdaşlarım benim çagrıma odaklandıgınız için teşekkürler mizah yapan ardkaşlar varda gülüşleriniz daim olsun
    saygılarımla

10. NePs

NePs User

global asya serverinde oyun feci şekilde donuyor gemi zar zor yürütebiliyoruz. diğer serverlerde de durum böyle mi bilemiyorum. bu donmaların hep etkinlik zaamanına gelmesi ne güzel tesadüf :D

11. Selam,

Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyu üstlerime rapor edeceğim.

Saygılarımla.

12. -CaNi-58

-CaNi-58 User

Şuan oyunun donmasından oynanmıyor bi ilgilenirmisiniz gündüz çalışıyoruz gece oyun oynuyoruz o kadar para harcıyoruz karşılıgı bumu

13. NePs

NePs User

14. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hangi sunucuda oynuyorsunuz acaba?

Saygılarımla.

15. Porstmouth

Porstmouth User

kac gün oyuna girilmedi,adamlar ozur bile dilemedi :cool:

16. -CaNi-58

-CaNi-58 User

TR Sunucusu

17. saltı

saltı User

merhaba mega amerika serverinde oynuyorum.Sabah oyuna girdiğim zaman resete kadar çok kasma oluyor bende sizde de oluyor mu?

18. Selam,

Bildiriminiz için teşekkürler. Konuyu üstlerime rapor edeceğim.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.