Oyun Hakkında Öneriler

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve !.ŞaMpİyOn.! tarafından 19 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Iyi gunler
    2010 dan bu yana bu oyunu oynuyorum ve çok dikkat çeken şey yeni oyuncu olmaması .
    Sebebi açık net ; Kimse oyuna milyarlarca para ile baslayamaz . Parasiz başlasa bile 10k 11k (2.7)sn de vurmasi icin (en basit gemi gelismesi için) milyonlarca inci lazim . Yeni baslayip 5sn yede 3k vuran biri bunu nasil yapsın ?
    çok guzel bir öneri ;
    Daha önce abd batı serverinde olmuş bir olay olan hızlı vurma puff u . bizzat o zamanda oynadım cok keyiflidir 100lerce yeni oyuncu vardi . sadece elit kolei ile 0.5sn veya 1sn ya ye düşüyor du atis süresi bu yeni baslayan için mükemmel birsey .
    Birçok oyuncu para yatirip harita yaparak gelişti .
    Oyunun en eğlenceli kısmıydı . iki arkadaş girip altin rürbeyi batirdigimizi hatirliyorum tüm oyuncular 1-5 lvl aradi daydi .
    Yeni baslayan iki uc kisi suan orta derece güçlü biriyle rahat savaşa biliyordu
    Şimdi yeni baslayan bir oyuncuya 14 gun veya 1 ay sure ile %50 kalkan ,%50hasar ve 0.5 sn gibi bir puff verilse oyun ne kadar güzelleşir ?
    rapora eklenmesini rica ederim

2. Yasir2358

Yasir2358 User

hızlı vurma buff'undan kastınız nedir yıllarca abd batı serverinde oynadım geçmiş yıllarda hiç böyle birşeye tanık olmadım.

3. Ne zaman olduğunu hatirlamiyorum ama en az 4 5 yil önce. Yeni baslayan biri elit köleyi fulleyince (200 taneydi) atis süresi cok hizli oluyordu . Oyunun açığı degildi sarinim cunku 14gun geçerliydi bu yeni baslayana viplikte 14 gun tu neyse abd bati diye hatırlıyorum . puff seklinde degil . Puff seklinde olsun diye yazdim o sekilde

4. şmidi hızlıvurma topları blunuyor ve topları seviyelendikçe süre azalıyor bununla ilgili top takası yapılabilmeli

5. Yasir2358

Yasir2358 User

o bir buff değil sadece abd de değil oyunun genelinde olan birşey , elit köle idi % oranda atış hızını arttırıyordu pazardan alınarak , o hala mevcut ismi değiştirildi ayakçı oldu