Oyun Hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve dfhdfhff tarafından 15 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. dfhdfhff

dfhdfhff User

Selam beyler şimdi bende 323 top yeri var inciyle açılacak tüm yerleri açtım havayi fişek ile 35k vuruyor gemi top olarak da 20 tane 2.seviye tahrip edici top 12 adet 2.seviye fırtına gerisi 5. seviye 30 kiloluk veya vudu topu karısık var.Napabilirim oyunda yapacak bişey bulamıyorum lvl görevlerimi tek yapamıyorum hsmr savacısı hmsr söhreti kesemiyorum napabilirim de havayi ile 50-60k hasarlara cıkabilirim.lvl görevi yapamıyorum oyunda napıyım behomonta girip gemi mi keseyim tavsiyelerinizi bekliyorum tecrübeli arkadaşlardan bu yollardan geçenlerden şimdiden teşekkür ederim.60 balyoz topu çeksem hasarı 50-60 k ya yükseltirmi acaba bunu da cevaplarsanız :D .pve serverda oynuyorum bide .

Tortuga07 bunu beğendi.
  2. Yapacağın şey oyuk kasıp Tentacle kesmek bence. Aynı durumu ben de yaşadım para yatırmadan oynuyorum ve yapacağımız şeyler çok kısıtlı eğer ortalama bir gemin yoksa. Varsa haritalarına gir yoksa Tentacle kes. Levelini söylememişsin 21 levele kadar sorunsuz gidilebiliyor uğraştırmadan onu da söyliyim. 22 levelde 75 bin taç istiyor oraya geldim level görevlerini saldım ben de çünkü taç biriktirmek benim gemi için imkansız. Etkinlikleri kaçırma bol bol elit gülle at sana geri dönüşü illaki bir tık daha fazla oluyor. Ben de 280 top yeri ile oynuyorum şuan ama Paralı asker,Miço,Güvertem olsa 340-350 felan oluyor ama pek girmediğim için almıyorum bilerek.

dfhdfhff bunu beğendi.
  3. tonyugug

tonyugug User

acı verici dışında paket çekme , hasar önleme taşlarını takıp ve aslan siperini açıp kum saati ile kesebilirsin savaşcıyı ele geçirdiğinde sana asker veriyor askeri kullandığın zaman daha çok hasar vereceksin onlara veya şöhret ele geçirirsen savunman artar daha az hasır alırsın

dfhdfhff bunu beğendi.
  4. dfhdfhff

dfhdfhff User

aynen 21 lvl de takıldım bende :D behomonta girip sakin oldugu zamanlarda orda kasıyorum yoksa tentakel deniyim onu kesmemiştim daha önce

5. dfhdfhff

dfhdfhff User

aslan siperi var 3 tane kum saati nerden alıcam bu dedikleriniz hasar mı azaltıyor acaba 60-70 vuruyor savaşcı o dediklerini kullansam kaç indirir acaba bide 60 tane acı verici 35k dan 50k ya yükseltirmi hasarı sence

6. CaptainF1

CaptainF1 User

Biraz uzun olucak baştan diyeyim :)
    Ben yanlış hatırlamıyorsam 2007 zamanlarında oynuyordum sonra oyuna yetenek ve güverte olayı gelince bırakmıştım bir hata yapıp tekrar başladım 82 gün olmuş bugün :)
    82 günde 3 defa kafa paket çektim etkinliklerde ve gemi şu an 80 k vuruyor savaşçıdan 25 k yiyiyor kendim bu noktaya gelirken neler yaptım onu anlatayım
    1.) gemi taşları nasıl olmalı ?
    Top hasarı - isabet oranı- hasar-önleme-kaçınma ( isabet oranı %130 un üzerindeyse npc keserken kritik hasar daha güzel olur)
    2.) pet taşları nasıl olmalı ?
    Hasar önleme-isabet oranı
    3.) gemi de 30 luk top kalmasın hepsini vudu yapın biraz altın lazım oluyor ancak bir birliğe girip ricq edebilirsiniz. Hepsini vudu yaptığınızda tam verim almak için 3. Sv vudu rahibi kesin olsun
    4.) geminizden miço paralı asker eksik etmeyin bu size ekstra 55 top yeri

Geminizde olması gerekenler bunlar başlangıç için. Şimdi kale ve yeteneklerden nasıl ilerletmeliyiz.
    İlk öncelikle en hızlı şekilde kar etmek için atış süresini max sv indirmeniz gerekiyor daha sonra top sayısı ardından hasar önlemeye geçmeniz lazım
    Kaleler
    1.) rampa 8/8
    2.) isabet 6/6 kale isimleri hatırlamıyorum şuan kusura bakmayın
    3.) top hasarı 6/6
    4.) hasar önleme 6/6
    5.) top yeri (4.- 5. Yer değişebilir bu koyucak top yerinize bağlı)
    6.) geminin hızını arttırabilirsiniz
    Bu 6 sından sonrası siz kendi ihtiyacınıza göre karar vermelisiniz kaleler 6 yapmanız yeter rampa harici çünkü son 2 lvl çok inci istiyor bunun yerine yetenek geliştirin
    Yetenekler
    1.) atış süresini fullemelisiniz ilk olarak bunun içinde altındaki ele geçirmeye 10 yetenek vermeniz gerek
    2.) top yeri fulleyin
    3.) isabeti 20 yapın
    4.) barut bu yetenek çok önemli direkt olarak barutla vurduğunuz hasar artıyor ben 61-62 k vurduğumda fullemiştim
    70 k ları gördüm
    5.) hasar önleme
    Bunlar başlangıç için yeterli geri kalanını ihtiyacınız göre yine karar verirsiniz.
    Şimdi bu yazdıklarımın hepsi inci istiyor tabi inci nasıl kasıcaz :)

Drakir kesmek için en azından 60 k vurmanız gerekiyor karlı bir npc ancak botlar yüzünden zor kesmesi
    Başak haritası varsa elinizde onları kesin bitirin
    Ben etkinlik kaçırmamaya çalışın inci etkinlikte kasılıyor gerçekten Özellikle özgürlükten inci ve kristal kasarsınız
    Özgürlükten kar etmek için gemide sürekli havai bulundurun.
    Uçuruma kesinlikle girin ben şuanlık 18 r kadar gelebiliyorum 50 k gülle atıyorum yaklaşık 50 k da inci alıyorum 50 k gülle 17 k inci civarı yani yaklaşık bir uçurumdan 33 k inci kar ediyorum günde 2 defa girince 66 k inci geliyor bu tabi sizin geldiğiniz dalgaya göre değişir burda kendi matematiğinizi yapıp attığınız cephane aldığınız gülleye göre hesaplayın.

Tabi oyun biraz pay to win e dönmüş durumda ne kadar para harcarsınız o kadar hızlı gelişirsiniz. Eğer para harcıyacaksınız size önerim sadece ve sadece etkinlikten çıkan top paketlerini alın ve karaborsası var bu sizin için daha iyi buff alırsını 2-3 haftalık.
    Hangi top almalısınız ?
    Benceen bu arada tepe paketi alın ama dikkat edin hep değişiyor en az içinde 25-20 tane sv 5 acı ( sv2 acı balyoz 5 den daha iyi ) olsun bunun yanında genellikle tahrip veriyorlwe sv 5 yine 20-25 tane bu sizin atışınıza 10 k etti
    Eder 50 top geldiğinde ayrıca bu paketlerde ıskarmoz olursa tanından yenmez :) hasar önlemeniz ve canınız artar.
    Para harcamadqn malesef max 60-70 k görürsünüz onun içinde herşeyin max olması lazım etkinlikte bazen ruhla alınan top geliyor onları kesinlikle kaçırmayın ve taşınız eksikse tasarım alıp onları tamamlıyabilirsiniz.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir

7. dfhdfhff

dfhdfhff User

Reis sen adamsın ya :D zaman ayırıp bu kadar yazmısınız teşekkür ederim 10 tane begeni hakkım olsa hepsini atarım su yazıya hepsini okudum, zamanla dediginiz şeyleri yapıcam umarım bende ulaşırım hedefe tşk ettim tekrardan :)

Tortuga07 bunu beğendi.
  8. CaptainF1

CaptainF1 User

Rica ederim ilerledikçe sormak isteğin olursa hep burdayım

Son düzenlenen: 15 Temmuz 2019
    Tortuga07 bunu beğendi.
  9. Redalart5

Redalart5 User

güzel paylaşım teşekkurler