Oyun Hakkında Yardımcı Olurmusunuz?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 2 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Top mu kale mi

1. Topları fulle

2. Barutluk geliştir

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkürler.Kaçınmanın sadece ''ıskalandı'' yazdığında işe yaradığını sanıyordum sanırım oda isabet olasılığı gibi mantıktan biraz uzak

2. Huabtais

Huabtais User

Yüzde kaç kaçınma şansıyla kaç k hasar yiyorsunuz ?
    Oyuk 5.5 k vuran bi geminin drakir hrell i kesmesi zor değil mi

3. Seviye 1: Güvenli limanda bulundan Oswald Murray adlı karakterden 1 günlük sözleşmeye 500 taç karşılığında sahip olabilirsiniz.(ele gecirmelerden de geliyor)

Etkisi: +%50 NPC kaçınma şansı , +30 direk yeri ve +30 mürettebat yuvası.

he yok ben artı 30 topu kullanırım tamir olup olup sıkarım dersen sana kalmış gemi pet kale vs olmadan 50 kacınma veriyor tek yetenek vs de yok yani baya düşüyor vuruşu 30k vuruyorsa 15k kadr duser zten tek 10 dakikada 2 tne falan denk geliyor botlar onuda sürekli kesiyor yani bide elit atılıyor genelde ona genede kar dedim gibi müthiş bırakıyor

4. Merhaba Korsan dostlarım gemim etkinlik npc lerine 3 vuruşta batıyor nedenini bir türlü çözemiyorum ?

5. o sana kac vuruyor kacınma sansın var mı hangi npc vuruyorsun detaylandır biraz

6. gizli savaşçıya vuruyorum 70 bin vuruyorum her vurusumda oda bana 10bin 10 bin vuruyor 115 bin vp ve 155 bin canım var o beni batırıyor

7. Hasar önleme ve kaçınma şansı başlığı altındaki geliştirmeleri mümkün olduğunca yükseltirseniz, sistem gemilerinden daha az hasar alırsınız.

Hasar Önleme özelliğini maksimum seviyeye nasıl çıkarabileceğinizi öğrenmek için burayı, Kaçınma Şansı özelliğini maksimum seviyeye nasıl çıkarabileceğinizi öğrenmek için burayı ziyaret edin.

8. teşekkür ederim :)

9. Genel Kaçınma Şansı: %61.5
    Milletler Topluluğu Bekçisi Seviye 3: %70
    Aslan Siperi: %50
    Milletler Topluluğu Fırkateyni: %5

bunları nerde bulurum ?

10. Aslan Siperi için bu konuda CTRL+F yapıp "aslan siperi" yazıp aratırsanız hangi NPC'lerden elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
    Milletler Topluluğu Bekçisi Seviye 3'ü HRMS Zafer adlı NPC'yi ele geçirerek veya bazı etkinliklerde karaborsadan satın alarak elde edebilirsiniz.
    Milletler Topluluğu Fırkateyni'ni ise oyuna son güncellemeyle gelen Kupa Odası'nda bulabilirsiniz. Kupa Odası ile ilgili detaylı bilgi için ise burayı tıklayın.

11. Feminazi

Feminazi User

155 bin canın varsa öncelikle özel harita vur, özel haritalardan sana toplam 175.000 HP gelecek, bayağı iş görür

12. Merhabalar, geminin ne durumda olduğunu bilmiyorum ama 10 bin yediğine göre yeni oyuncusun.Sana tavsiyem gemi ve pete hasar önleme taşını mutlaka koy.Verdiğin hasarı arttırmak için aynı şekilde gemi ve pete isabet taşı da koyabilirsin.Kaçınma taşının npclere karşı pek bir etkisi yok sana kalmış kullanıp kullanmamak.Ama hasar önleme taşı mutlaka olmalı.Kaçınma savaş durumunda önemlidir , savaşırken de mutlaka kaçınma taşın olsun.İyi oyunlar:)

13. 100bindir o 3 vurusta batırıyorsa

14. Feminazi

Feminazi User

İyi oyunlar arkadaşlar, bu gün vip indirimi+ pazar indirimi ile tanesi 1500 inciden 1050 inciye düşen sandık anahtarından 151 tane aldım (158.000 kadar inci yapıyor) , bir oturuşta hepsini açtım. Bana çıkan şeyleri buraya yazacağım ki sandık açmak isteyen, acaba karlı olur mu diye düşünen arkadaşlar varsa onlara bir fikir versin. Bu arada sandığa verdiğim hiçbir yetenek olmadığını söyleyeyim.

151 sandıktan toplam:
    29.000 adet Kabuk Kırıcı Cephane
    12.500 adet Vudu Cephanesi
    42.500 adet Fosfor Cephanesi
    108.500 adet Geliştirilmiş Patlayan Gülle
    64.500 adet Güçlendirilmiş Patlayan Gülle
    42.000 adet Şarapnel Cephanesi

Gördüğünüz gibi 300.000'e yakın özel gülle geldi, bu gülleler bile zararı karşılamaya yetiyor. Bunun yanında:

1 gün Seviye 3 Canlılık Eğitimcisi
    1 gün Seviye 3 İtaat Eğitimcisi
    2 gün Seviye 3 Saldırganlık Eğitimcisi
    3 gün seviye 3 Çeviklik Eğitimcisi
    -------------------------------------
    3 günlük Yelkenci
    3 günlük Miçolar
    ------------------------------------
    12 adet Tortuga Işığı
    30 adet Triton Kutsaması
    40 adet Agwe Tılsımı
    40 adet Hız Taşı
    ----------------------------------
    1 Adet Kralın Ganimet Kesesi
    -------------------------------------
    100 adet Nişancının Gözü
    40 adet Elmo'nun Ateşi

Gördüğünüz gibi 1050 inciden alınınca zararı karşılıyor, gelen diğer malzemeler de yanına kar kalıyor. Tabi eğer Yetenek Ağacından "Denizlerin Hediyesi" yeteneği ile %25 daha fazla malzeme alabilirsiniz.

15. Çok güzel bir paylaşım becede karlı fakat artık gelişen seafight ile sandık içeriklerinin daha uyumlu olmasını bekliyoruz örneğin pet keseleri çıkabilir kristal nimeti çıkma olsılığı artırılabilir gülle çeşidi artırılabilir vs.

16. Teşekkürler paylaşım için

17. ozican2525

ozican2525 User

Selam,

Güzel bir paylaşım olmuş.Ufak bir hatırlatma gemiyede %10 sandık içeriği bonusu arttıran taşı takarsanız oda işinize yarayacaktır.

İyi forumlar.

18. Feminazi

Feminazi User

Sandık içeriklerinin değiştirilmesine ben de katılıyorum. Sandıklardan kristal de çıkmalı.

Evet %10 Sandık taşı ve %25 yetenek ile birlikte toplam olarak %35 ekstra malzeme elde edebilirsiniz ki bu da karınıza kar katacaktır.

19. kingSo

kingSo User

66.000 kristale ihtiyacım var tüm indirimleri elde edip inciyle mi satın alayım ?

Özgürlük demeyin lütfen arkadaşlar nadir çıkıyor ,1 gün sürüyor ve 66.000 kristal 20 dk da bir 10 kristal alınarak kasılmaz gibi.

Başka önerileriniz var mı ?

20. ozican2525

ozican2525 User

Tüm kristali bir seferde çekmek yerine ihtiyacınız olan yetenek sayısını hesaplayıp parça parça çekmeniz.Direk o kadar miktarı almanız çok pahalı olucaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.