Oyun Hesabı Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve MEKATRONİK2009 tarafından 16 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kolay gelsın oncelıkle buraya bu konuyu kacıncı yazısım ve halen bı calısma yapılmıyor.onceden hesabımızdan cekılen dragonları ne zamn vermeyı dusunuyorsunuz unutmadık dedınız ama ustunden aylar gecmesıne ragmen ne bır bılgı nede bı acıklama var.gemıde dragonum kalmadı ust kısımlara ıletmenızı rıca edıyorum ben yazmaktan sıkıldım artık.ne ılgılenen var ne bısey konuyla ılgılı bılgı geldıgınde paylasılacak deyıp gecıstırıyorsunuz.konuyu kapatıyorsunuz.yetkılı olarak problemlerden kacmak ıcın harıka bır cevap.daha ılgılı ve acıklayıcı bır cevap beklıyorum sızden @Bigpatron bu konuyu sız cevaplar mısınız rıca etsem.

ayrıca bır problem daha var 4 gundur oyunda sureklı bır lag var gunduzlerı oyunu oynamakta zorluk gecıyoruz.sadece ben yasamıyorum serverın genel sorunu.mega amerika

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu gibi hesap sorunlarınız için Destek Ekibimize mesaj yazınız.

Saygılarımla.

3. lag sorunu ıle ılgılı ?

4. dfhdfhff

dfhdfhff User

hocam dragon nedir acaba oyunda yeniyim de merak ettim :) bide niye geri aldılar ki

5. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Oyun donması hakkında üst birime bilgi verilecektir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.