Oyun Sorunları

Konusu 'Yardım' forumundadır ve ●тяαηѕρσятєя● tarafından 13 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,
    Oyuna ara vermiştim yaklaşık 3 sene geçti, tekrar başlayalım dedik oyuna girdim 3 sene önceki halinden eser yok dakika başı oyunda genel droplanma oluyor bütün haritalar botlarla kaynıyor oyuncu yok denilecek kadar azalmış ama paketler maşallah cayır cayır yanıyor en pahalısından hiç hevesim kalmadı, umarım birgün düzelir :(

Huabtais bunu beğendi.
  2. düzelmez bence hiç başlama

3. valla iyi diyorsunda oynuyanlar oynuyor kardeşim,, geçenlerde başka bir server a girdim adamlar beta serverda sanki öyle kalabalık savaşıyorlardı :)

4. çAğRı

çAğRı User

aga bot gemileri açılıyormuş :D asdasa

5. Giyotin

Giyotin User

para yatıranlar oldukça düzelmesi mümkün değil

FUKARA*BABA* bunu beğendi.
  6. oyuncu sayısına fazla bakmıyorum ama şu genel droplanmayı halen nasıl çözemediler anlamış değilim, oynayanlarda bence oyun için değil ts deki ortam için kalanlar diye düşünüyorum.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. bigpoint yatsın kalksın Ts e dua etsin. 2 sohbet muhabbet oluyor sonra hadi oyuna girelim diye teşvik oluyor gaza geliyor millet ardında oyunun iyice zorlukları yüzünden az takılıp cıkan cok. iyice zorlastı oyun basit bir npc kesilemiyor bile