Öneri Oyunculardan Öneriler

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve *Єsεr*ßαşκαη*AFŦ tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pazar Teklif Sınırı

1. Olabilir

2. Olmamalı

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Karaborsadan aldığımız ögeleri tekrar alma şansımızda olmalı. Diğer yağmacı paketlerinden daha pahalı bu seferki.

2. Parti kur oy verelim :D

Son düzenlenen: 27 May 2018
  3. 2. bir hak tanınması olağan olabilirdi. Yapılması gerekir aslında.

4. ben dedim, ucuz bir paket olsada karaborsayı açsak.
    tasarımda yok zaten, olsada milletin elindeki tasarımları koyuyorlar.

5. Tasarım Şart ! o_O

6. şartda paketler pahalı
    ayrıca farklı bi tasarım koymalılar.

7. arkadaşlar tağmacının ödülündeki itemler hangi parayla alınıyor?
    hepsini inci ve yulung sikkesiylemi alıyoruz?
    hepsini alınca kac inci ve sikke gidiyor bilen varmı?

8. Taç ve İnciyle alınıyor.

9. Feminazi

Feminazi User

Oyunda aruba kazanından elde edebileceğimiz 4 adet bonus harita var bildiğiniz gibi. Bu haritalara tek tek baktığımız zaman şunu görüyoruz.

Yengeç haritası. 80 milyon dp, ödül olarak 60.000 inci. Bu haritayı incisi için yapan yoktur sanırım. Bu harita inci vermeseydi yine yapardık bu haritayı çünkü harita bittiği zaman %7 top hasarı, 75k dp, nimet ve vudu güvertesi gibi şahane şeyler veriyor. Bu haritadan oyundaki herkes memnundur.

Başak Haritası. 1.8 milyon dp, ödül olarak 10.000 inci. Oyunda herkesin sevdiği bir haritadır, girersin 10 dakikada bitirir incini alırsın bunun yanında 12.500 dp de verir gayet tatmin edicidir.

Şimdi iş bazı can sıkıcı haritalara geliyor.

Oğlak haritası. Bu harita 18 milyon dp karşılığında 25.000 inci veriyor. Başak kadar karlı olmasa da yine de bir saatte bitecek bir hartia. Fakat şöyle bir durum var, bu haritanın verdiği oğlak güvertesini biz zaten sandıktan çıkarabiliyoruz, bu haritanın ödül olarak verdiği %5 top hasarını da zaten başak haritasından alıyoruz. Geriye bu haritayı çekici yapan ne kaldı ki? Bu haritanın içeriğinin güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yay haritası. Zurnanın zırt dediği yer. 40 milyon dp yok ediyoruz ve 40k inci alıyoruz. Verdiğin zamana değen bir ödül değil. Bunun dışında haritayı bitirince %5 top hasarı ya da 50k dp alıyoruz. 50k dp ye diyecek lafım yok ama bu harita neden %5 top hasarı veriyor? Zaten başaktan bol bol çıkarıyoruz, her gemide yüzlerce gün %5 top hasarı buff'ı var. Bu haritadan çıkabilecek alternatif ödülleri sıralıyorum

**%1 şans ile rastgele tasarım. (Oyunda bulunun bütün tasarımların içinden 1 tanesini rastgele olarak verecek. %1 şans dedim ki tasarımlar değersizleşmesin diye.)
    **%20 şans ile 14x Vudu güvertesi. Yengeç haritasından vudu güvertesi çıkarılmalı ve bu haritaya verilmeli bence.
    **Orta seviye kese çıkabilir.
    ** %10 şans ile rastgele 50.000 gülle. Rastgele, şansa ne gelirse. Buz yanığı mı gelir, patlayan mı gelir, şarapnel mi gelir şansa bağlı.
    ** 5 adet 0. seviye vudu topu. Artık %5 ihtimal mi dersiniz %10 ihtimal mi dersiniz bilmiyorum. Ama vudu topu gittikçe değersizleşen bir top oldu, en son etkinlikte artık ejderha yuvalarından bile çıkıyor. Şahsen ben etkinlik başladığından beri 20 tane kadar çıkardım.
    **%1 ihtimal ile 1 yetenek puanı. 70 yeteneği olan oyuncular bu özellikten faydalanamayacak tabi malesef.
    **En basitinden %20 ihtimalle 100 kristal bile verebilir.

Sizin aklınıza gelen başka şeyler varsa yorum olarak belirtebilirsiniz.

10. Tasarım için açtık karaborsayı. Herhangi iyi kötü rasgele bi tasarım koyunda gönlümüz olsun bari. Oyundan soğutmayın insanları

Özdemirx ve -≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  11. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Mantık çerçevesinde olabilir gözüyle bakılan fikirleri raporlarımıza her zaman ekliyoruz.

Saygılarımla.

12. sayın menetli,
    tasarım konusunu raporlarınıza eklediyseniz, ve gerekli birime bildirdiyseniz, güzel bir tasarım eklemeleri halinde paket alıp yağmacının ödülünü açacağımı bildirmek istiyorum,
    sayın menetli tasarım eklenirse, bizlere forumdan bildirirseniz seviniriz.

13. Peki sayın @Menetli nedense bizim istediklerimiz hiç dikkate alınmadı , alınmıyor da siz eklemeye devam edin.

-≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  14. Öncelikle herkese iyi forumlar diler,
    bilindiği üzere nick değiştirme süresi 30 gündür ve kaç gün kaldığını göremiyoruz ne zaman değiştirdiğimizi hatırlamadığımız zamanlar oluyor, hızla gelişen seafight oyununda nick değiştirme süresinin sayacının da olması biz oyuncuları memnun eder.
    şimdiden katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

15. Selam,

Konuyu rapor üstlerime rapor edeceğim.:)

Saygılarımla.

16. teşekkürler :)

17. arsızbela

arsızbela User

arkadaşlar nasıl açıcaz bu yağmacının ödülü karaborsasını

18. mantık çerçeveniz nelerden oluşuyor mesela 2.sv alev verilen etkinlikte 1.sev alevle balyoz takas etmek gibi şeyler mantık çerçevenize girmiyor mu yada yağmacı ödülüne tasarım isteği yani bunları iletseniz kimse bişi kaybetmez bence

-≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  19. neden se hiç cevap vermiyorlar,ilgilenmiyorlar forum yetkilileri