Destek Oyundaki Görev Sistemi Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve AKHILON tarafından 19 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyundaki görev sistemi sizcede değişmelimi?

1. kesinlikle değişmeli ve kolay hale getirilmeli.

oy sayısı 29
    87,9%
  2. bu şekilde kalabilir.

oy sayısı 4
    12,1%
  1. AKHILON

AKHILON User

Selam, öncelikle oyunun temel sorunlarından biri olmaya başlayan oyun içindeki görev sisteminden duyulan rahatsızlığı dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım, oyuna gelen sürekli yeni güncelemeler beraberinde yeni yeni görevler getiriyor fakat bu görevler oyun içerisinde inanılmaz bir şekilde vaktimizi alıyor , savaş oyunu diye adlandırılan bu oyunda artık görev yapmaktan başka birşey yapmaya neredeyse vakit kalmamakta insanlar ciddi şekilde bunaldı ve siz yetkililerden herhangi bir adım geleceğini artık düşünmüyor. Oyuncuların bigpointten teknik olarak hiç bir beklentisi kalmamış durumda, bu konuda nacizane önerilerim var; öncelikle tecrübe puanları görevlerinden başlayalım bu görevler level atladıktan sonra bir defa yapılıp günlük olarak tekrar etmemelidir, taç görevleri ise sayısı azaltılıp taç sayısı artırabilir, itibar görevleri ise daha kolay bir hale getirilip oyunculara sunulabilir, kısacası biz oyuncular düşündüklerini bigpoint şirketnde çalışan onca insan illaki düşünüyordur ve bu konuda acil bir şekilde büyük bir adım bekleniyor (zamanımızı oyun içinde görevlerle değil arkadaşlarımızla birlikte eğlenerek geçirmek istiyoruz) saygılarımla...

2. 5 geminin yan yana gelip kasan bi oyundan bi beklentimiz kalmamıstı zaten üstüne görev üstüne görevler gelmeye başlayınca seafight çekilmez bi hale geldi üstüne top üstüne top cıkardınız yetmedi eksiye düşürme cıkardınız benim bildigim oyun oynarken zevk alırsın sitres atmak için girersin mutlu olursun her anasayfaya girdigimizde acaba yeni top cıktımı bugun görevleri yapmadık derdindeyiz görevler bitsede cıksak diye bakıyoruz degil etkinlikte kasmayı savasmaya bile vakit kalmıyor eksiye cok düşmesin diye anlayacagınız artık bi düzene girmesi lazım oyun gün geçtikçe iyiye gidecegine eksiye düşüyor daha yapıcı güncellemeyle bekliyoruz sizleri iyi günler :)

3. kesinlikle bu sistem düzeltilmeli ve bizlere daha çok vakit bırakılmalı görev yapmaktan başka bişey yapamıyoruz.

4. Kamufulee

Kamufulee User

+1 kimsenin memnun olmadığı bu sistem değişmeli

5. lafimur

lafimur User

katılıyorum oyuncular sürekli azalıyor daha çekici cazip şeyler gelmeli zamanımız kıymetli.

6. Korsan

Korsan User

+1 destek görürse belki bi umut bişeyler olabilir.

7. Kaptan

Kaptan User

inşallah bu bi başlangıç olur ve bazı şeylerin değiştiğini görebiliriz :)

8. ulvi-TR3

ulvi-TR3 User

zamanında itibarlari yapsa idin simdiye kalmazdi .d

yatma görev yapmaya devam .d.d.d.d.d

tipebakyaa bunu beğendi.
  9. Kaiツ

Kaiツ User

Kesinlikle katılıyorum umarım oyun tamamen görev oyunu olmaktan çıkar ve savaşıp eğlenmeye zaman ayırabiliriz tekrar.

10. saatlerce görev yapmakta nedir. görev yapmaktan savaşamıyoruz böyle bir savaş oyunu olamaz. +1 değişsin görevler kolaylaştırılsın

11. klay gelsin öncelikle yeni çıkardığınız sistem gemileri 15 dakikada bir atması nedir ssaatlerce görev yapmaya çalışıyoruz sistem gemilerini 5 dakka bişr düşürebilirsiniz harita sayısını arttırabilirsiniz saatlerce görev yapmaktan oyundan soğumaya başladık.

12. tipebakyaa

tipebakyaa User

aynen katılıyorum günlük 2 saat oynamaya zamanım oluyor onuda görev yapmakla geçiriyorum savaş var diyorlar ts de çıkmak zorunda kalıyorum savaşa gitsem görevler kalır 2 saate bitmiyor zaten sinirden oyuna girmiyorum bazen biran önce düzeltilmelidir bu oyun

13. AKHILON

AKHILON User

insanlar bu forumu kullanmadıkça ksuura bakmayın ama oyun yapımcıları ne yapsa hakediyor herkes bişeyler olsun ama kendiliğinden olsun istiyor :) forum kullanmayı kimse bilmiyor çok üzücü