Öneri Paralı Asker

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve DarK*DeviL tarafından 17 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

kar fırtınaları seviye 1 paralı asker versin mi ?

1. evet

2. hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. DarK*DeviL

DarK*DeviL User

15 lvl altı oyuncuların daha rahat oyun oynayabilmeleri için kar fırtınalarına sv1 paralı asker gelse daha güzel olur. 21-1 deki şöhret gibi olabilir.

Alamancı ve **ßy__Qrizma**[155] bunu beğendi.
  2. Yapmazlar ama olsun 5 level olarak destekliyorum :)

3. ozican2525

ozican2525 User

Öyle bir şey olmaz zaten oyunda leveller arası farkı yaratan en önemli şeylerden biri paralı asker.Kar fırtınasından taç kasıp pazar yerinden satın alabilirsin.

capkın, .[FIRAT]. ve Miralay.01 bunu beğendi.
  4. DarK*DeviL

DarK*DeviL User

ben sadece öneri sundum. zaten taçla alıyorum ama taç geliri fazla olmadıgı ıcın zor oluyor.

5. 1-) Bir kesim çok rahat elde ederken hattaha üstüne üstün yüzüne bile bakmazken diğer kesimin çok zor elde etmesi leveller arasındaki farkı yaratan unsur olmaz. Bir kesim alabilirken diğer kesimin hiç alamaması bu farkı yaratır. Yani zaten 2 tarafta elde edebiliyorken zorlamanın anlamı yok.

2-) Oyunda zaten 20. seviyeden sonra sunulan extra +30 silah yeri var yani 15 level ve altı oyuncuların HİÇ BİR ŞEKİLDE elde edemeyeceği bir unsur. Yani level kasmak ile kasmamak arasındaki fark ki bu açıklama, 1. açıklamamı da destekliyor zaten.

Konuya dönecek olursak kesinlikle katılıyorum arkadaşa. Yapmazlar o ayrı bir konu o kadar da basite indirgemezler direkt askeri vermezler ama taç elde etmeyi daha basit hale getirebilirler hattaha getirmeliler.

6. Ben size hiç katılmıyorum. Zamanında sırf bu yüzden ışık gemilerine 21 levele kasan nice gemiler oldu. Onların levelleri geri 15 e indirilebilecekse evet dediğiniz mantıklı bir durum, yapılabilir. Ama onun dışında yok yere böyle basitleştirmenin anlamı yok. Çok fazla isteyen varsa çıksın 21 levele, en kötü geminin bile 2 haftasını almaz.

7. Ne kadar basit değil mi insanın kendi açısından bakması. Diğer oyuncular kastı diyeymiş biz niye kasmıyoruz ? Zorla mı kastırdık ? Kasanlar gitti 1 level askeri mi kullandı ? Hayır Valencia kovaladı onu yaptı bunu yaptı 2. seviye 3. seviye asker kullandı. Madem zamanında kasan gemileri de buna göre 15 seviyeye geri indirsinler o zaman 15. seviyelerden extra olarak 2. ve 3. seviye askerleri de kullandılar hem de bedava olarak. O zaman 15. seviyede kalan gemilere de telafi ödemesi yapsınlar bu zamana kadar geçen süre için ? Böyle bir mantık yok.

Ha bir de düzenleme olarak. Önceden o askerler sadece milletler haritalarına özel ve orada aktif olacaklardı. Sonradan bunu değiştirdiler her yerde aktif olmaya başladı bizim suçumuz ney ?

Biz zaten 15 levelde kalarak birçok şeyden feragat ediyoruz. Behemothtan, Harrowdan, Altın geyikten, Userperdan vs.. vs..

8. Ne mantıksız bir konuşma, kendinizle çelişiyorsunuz. Valencia kovaladı diyorsunuz sonrasında ise bedavaya aldılar diyorsunuz. Ne oldu bigpatron bedava valencia dağıtıyor da bizim mi haberimizi yok ? O adamlar emek vererek o levellere geldi emek vererek o paralı askerleri aldı. Kimse burda duygu sömürüsü yapmasın. Biz boş yere 21 levele çıkmadık. Sende zamanında 21 levele çıksaydın da alsaydın 2. 3. seviye askerleri, alabiliyoran tabi.

9. Ya duygu sömürüsünden bahsedip bir de burada duyar kasma. Valencia bulmak çok zor birşeymiş gibi bahsediyorsun çocuk kandırdığını falan sanıyorsun herhalde burada sen ? Kendim ile çelişiyormuşum dönde tekrar oku bir yazdıkları mı sırf altta kalmamak için gurur yapıcam diye saçmalamanın lüzumu yok.

10. Evet zor bulunuyor malum bilirsiniz valencia 4 saatte bir atmaktadır. Oyunu öğrendiğinizde tekrar tartışalım efenim.

11. Yav kardeş 4 saatte bir atıyor bilmem ne valenciayı tamir ettirmek diye birşey var boş boş konuşma bana burada çok bilmişlik de yapma. Aynanın karşısından bir kalkta artık dışarıdaki insanları kendin gibi sanma böyle boş beleş lafları YEMEZLER üzülürsün.

12. :D Cevap bulamayınca nasıl da değişiyor insanlar 360 derece :D Saygılarımla iyi oyunlar oyunu öğrenince buyurun gelin :D

13. :D şaka gibi ne diyim anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az.Algı meselesi herkesin kapasitesi farklı tabi kabullenmek lazım.

14. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Arkadaşlar birbirinize laf sokmak için mesaj yazıyorsanız hiç yazmayın bence?? Herkes birbirine saygı göstersin.Nedir bu laf sokma yarışı??Konu burada kapatalım lütfen.

Saygılarımla.

PirateKing1 bunu beğendi.
  15. Gemim 35 level. Gayet güzel bir fikir neden olmasın. Bizde var başkalarında olmasın anlayışından kurtulun artık.

16. bencilliğe gerek yok, taç sıkıntısı var düşük levellerde, miçoyu bile alamıyoruz ayıp değil mi, siz taçla mı aldınız düşük levelde, bu haksızlık değil mi peki valencia kovalayan arkadaşlar

17. Yasir2358

Yasir2358 User

neden 15 levelde kalıyorsunuzki eskiden ışık için kalınırdı ancak şuan yukarı haritalarda kasılan 1günlük inciyi ışıkta 10günde anca kasarsınız , bu güncellemeyi beklemek yerine level kasmanızı öneririm.

18. _durabi_

_durabi_ User

inneddine indallahil islam